Aktualności

05 października 2018
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Kończyce Małe (zapowiedź)
LKS Kończyce Małe, beniaminek Bielskiej Ligi Okręgowej, będzie najbliższym rywalem BKS Stal Bielsko-Biała.

Czy w przypadku dwóch porażek z rzędu można mówić o czarnej serii albo kryzysie? Z pewnością nie, szczególnie patrząc na grę bialskiej Stali w przegranych meczach z rezerwami Rekordu oraz Pasjonatem. Ta prezentowała się dobrze, lecz istotnie pewna zadyszka widoczna jest. Bielszczanom w ostatnich tygodniach brakowało skuteczności pod bramką przeciwnika. W meczu z "rekordzistami" piłkę meczową w ostatnich sekundach zmarnował Damian Kubica, druga połowa spotkania z Pasjonatem to było totalne oblężenie bramki drużyny z Dankowic. Taki jest jednak sport i szczęście raz przychodzi, a raz ucieka. Niemniej, w meczu z ekipą z Kończyc Małych bialska Stal powalczy o rehabilitację. Ze względu na nadmiar żółtych kartek w potyczce nie zobaczymy niestety podstawowego obrońcy, Jakuba Krawczyka, a i występ Tomasza Gali, który w ostatnim spotkaniu zszedł z urazem stoi pod znakiem zapytania. BKS wystąpi jednak przed własną publicznością, co jest głównym atutem tej drużyny. 

Beniaminek Bielskiej Ligi Okręgowej do niedawna zamykał tabelę. Uległo to zmianie w zeszłym tygodniu, gdy podopieczni Piotra Szwajlika po raz pierwszy w tym sezonie zaznali smaku zwycięstwa, pokonują LKS '99 Pruchna i to ona zajmuje ostatnie miejsce. Bielszczanie nie mogą jednak zlekceważyć nadchodzącego rywala. Drużyna z Kończyc Małych oskrzydlona ostatnią wygraną będzie chciała sprawić na popularnej "Górce" niespodziankę. Wszelkie piłkarskie atuty stoją za bialską Stalą, lecz wpierw należy je wykorzystać i nie pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji. 

Mecz z LKS-em Kończyce Małe odbędzie się 6 października br., o godzinie 16:00. Zapraszamy więc wszystkich na obiekt przy ul. Młyńskiej!

Program 11. kolejki:
 
6.10.2018 r. (sobota), g. 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Kończyce Małe
Góral Żywiec – WSS Wisła w Wiśle
Koszarawa Żywiec – Rekord II Bielsko-Biała
Spójnia Zebrzydowice – Beskid Skoczów
LKS Bestwina – Orzeł Łękawica
 
7.10.2018 r. (niedziela), g. 16:00
Soła Rajcza – Cukrownik Chybie (g. 15:00)
Czarni Jaworze – Pasjonat Dankowice (g. 15:30)
LKS '99 Pruchna – Tempo Puńców
KS Bestwinka – Błyskawica Drogomyśl
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni