Aktualności

07 września 2018
BKS Stal Bielsko-Biała – Orzeł Łękawica (zapowiedź)
Przed nami 7. kolejka Bielskiej Ligi Okręgowej, w której bialska Stal podejmie Orła Łękawica. 

BKS po 6 meczach plasuje się na bardzo dobrym 3 miejscu, z dorobkiem 14. punktów. Jeśli ktoś rozważałby taki scenariusz przed sezonym, byłby odebrany co najmniej za zbytniego optymistę. Tymczasem bielszczanie stworzyli świetny kolektyw, który jak dotąd nie zaznał porażki. W ostatnim meczu bialska Stal pokonała ekipę z Bestwiny 1:0. Po tym spotkaniu w 11. kolejki znaleźli się Dominik Chmiel oraz Jakub Krawczyk. Szczególnie zasłużył się do zachowania czystego konta ten pierwszy. Kapitan BKS-u po raz kolejny potwierdził wysoką formę, lecz na słowa uznania zasługuje cała drużyna. Oby w samych superlatywach można było o niej pisać również po meczu z Orłem...
 
Po fatalnej serii 5 porażek z rzędu w drużynie Orła w końcu nastąpiło w miniony weekend przełamanie. Drużyna z Łękawicy pokonała LKS '99 Pruchna 5:2. Do zespołu naszego rywala powrócił zawodnik, który został okrzyknięty w zeszłym sezonie odkryciem Bielskiej Ligi Okręgowej, Robert Mrózek i to on ma być motorem napędowym Orła w tych rozgrywkach. – Długo czekaliśmy na to przełamanie i mamy nadzieję, że teraz wszystko wróci do normy. Wreszcie zagraliśmy optymalnym składem. Wrócił na dobre Robert Mrózek i od razu było widać, jak wiele znaczy dla naszej ofensywy. Z nim jesteśmy konkretniejszym zespołem w ataku – zapowiada szkoleniowiec ekipy z Łękawicy, Seweryn Kosiec. 

Spotkanie pomiędzy bialską Stalą a Orłem Łękawica odbędzie się na popularnej "Górce" już jutro o godzinie 17:00. Zapraszamy więc wszystkich na stadion! A tych co nie mogą, zachęcamy do śledzenia relacji na żywo na naszej stronie. 


Program 7. kolejki:
 
8.09.2018 r. (sobota), g. 17:00
Błyskawica Drogomyśl – Tempo Puńców (g. 11:00)
Czarni Jaworze – LKS Bestwina
Koszarawa Żywiec – Góral Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała – Orzeł Łękawica
Beskid Skoczów – Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice – Rekord II Bielsko-Biała
 
9.09.2018 r. (niedziela)
Soła Rajcza – LKS Kończyce Małe (g. 15:00)
LKS '99 Pruchna – WSS Wisła w Wiśle (g. 16:00)
 
KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice, 12.09.2018 r., g. 17:00
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni