Aktualności

07 sierpnia 2018
Kolejny wychowanek na pokładzie. Grzegorz Gomółka zasila BKS
Kolejny piłkarz, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w naszym klubie powraca do bialskiej Stali.

Nowym zawodnikiem BKS-u został Grzegorz Gomółka, który na zasadzie transferu definitywnego z GLKS-u Wilkowice zasila nasz klub. 31-letni pomocnik cechuje się niezwykłym doświadczeniem. Przed przygodą w Wilkowicach, Gomółka przez dwa sezony występował w IV-ligowej Spójni Landek, której był podstawowym piłkarzem. Wcześniej w barwach Beskidu Skoczów wywalczył awans na IV-ligowy szczebel. Ponadto występował on w takich klubach jak m.in.: Garbarnia Kraków czy MRKS II Czechowice-Dziedzice. Gomółka jednak jest wychowankiem bialskiej Stali. To właśniej tutaj spędził prawie 12 lat przechodząc przez kolejne szczeble młodzieżowych drużyn aż do seniorów. Grzegorza, witamy ponownie w domu i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Komentarz Grzegorza Gomółki: Tak jak w kilku innych przypadkach o moim przejściu do BKS-u zadecydował sentyment. To właśnie ten klub mnie wychował i długo się nie zastanawiałem nad decyzją, aby powrócić do bialskiej Stali. Jakie stawiam sobie cele na nadchodzący sezon? Idealnie byłoby być najlepszym zespołem w lidze, lecz zdaje sobie sprawę, że czeka nas jeszcze trochę pracy. Chcemy jednak pokazać, że BKS wciąż ma się dobrze. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, udało się stworzyć fajny trzon zespołu wsparty młodszymi zawodnikami.
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni