Aktualności

27 lipca 2018
Na remis z IV-ligowcem
Bezbramkowym remisem zakończył się sparing bialskiej Stali z IV-ligowym Drzewiarzem Jasienica.

Drzewiarz Jasienica – BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

BKS Stal:
Chmiel - Krzak, Kubica, Krawczyk, Tyrna, Szwarc, Gala, Gomółka, Adamus, Bąk, Pilch oraz Pękala, Małaczek, Fiedor, Smok, Kochański, Mańkus, Ścibor

Dopiero co budowany zespół BKS-u jak równy z równym walczył z rywalem z wyższej klasy rozgrywkowej, szczególnie w pierwszych trzech kwadransach. Jasieniczanie jednak już w 1. minucie byli bliscy prowadzenia. Po stracie Tomasza Gali Drzewiarz doszedł do sytuacji sam na sam, lecz Dominik Chmiel popisał się świetną interwencją przy strzale Adama Kozielskiego. Bialska Stal z każdą minutą nabierała pewności siebie. Swoje okazje mieli Janusz Bąk oraz Kornel Adamus. Pierwsza połowa mogła zakończyć się prowadzeniem bielszczan, jednak Jakubowi Pilchowi zabrakło szczęścia w 100% sytuacji i posłał piłkę ponad bramkę. 

Druga połowa była kompletnie zdominowana przez IV-ligowców. Brakowało im jednak skutecznością pod bramką D.Chmiela, który kilkukrotnie ratował zespół przed stratą bramki. Na pochwałę zasługuje także cała gra formacji defensywnej, która nie pozwoliła na stratę gola w tym meczu. Dla piłkarskiego oka, pomimo bezbramkowego remisu, z pewnością było to ciekawe spotkanie. Cieszy fakt, że zawodnicy bialskiej Stali podchodzą do każdego spotkania z dużą wolą walki. Taki wynik, w próbie generalnej przed rozgrywkami ligowym, z rywalem z wyższej półki może napawać optymizmem. Już wkrótce na łamach naszej strony na bieżąco informować będziemy o ruchach transferowych BKS-u.

BM/fot. Bart Foto Sport
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni