GKS Radziechowy-Wieprz - BKS Stal Bielsko-Biała 7:3 (3:3)

1:1 Tański
1:2 Pilch
3:3 Gala

BKS Stal: Chmiel – Krzak, testowany zawodnik, Kubica, Tyrna, Gala, Krawczyk, testowany zawodnik, Tański, Pilch, Szwarc oraz Pękala, Mańkus, Fiedor, Kochański, Smok

Rezultat końcowy spotkania może wskazywać na to, iż mecz z "Fiodorami" kompletnie nie wyszedł bielszczanom, lecz tak z pewnością nie można powiedzieć. Przeciwnik z wyższej ligi jednak potrafił bezlitośnie wykorzystać błędy piłkarzy BKS-u, które trzeba przyznać szczerze, za często przytrafiały im się w dzisiejszym sparingu, szczególnie w drugiej połowie. Mecz lepiej ułożył się dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie po 10 minutach gry, choć zawodnicy bialskiej Stali potrafili szybko doprowadzić do wyrównania. Gol na 1:1 zdobyty przez Remigiusza Tańskiego dodał skrzydeł bielszczanom, owocem czego była kolejna bramkowa zdobycz. Na prowadzenie drużynę z Bielska wyprowadził Jakub Pilch. Podopieczni Mirosława Szymury mieli później dwie dogodne sytuacje sam na sam, lecz żadna z nich nie została zamieniona na gola. Niewykorzystane okazje zemściły się i ponownie "Fiodory" wyszły na prowadzenie. Na przerwę obie drużyny schodziły jednak w jednakowych nastrojach, gdyż bramkę na 3:3 zdobył Tomasz Gala.

W kolejnych trzech kwadransach bialska Stal zupełnie zgubiła na jakości, szczególnie w defensywie. Czerwono-żółto-zieloni potrafili w przeciągu zaledwie kilku minut stracili aż 3 bramki i ostatecznie mecz zakończył się wysoką przegraną bielszczan.

Komentarz Mirosława Szymury: Po wcześniejszym sparingu z zespołem z Międzyrzecza mógł cieszyć wynik, a gra już mniej. Teraz mogę powiedzieć, iż jest na odwrót. Sporo dobrego było w naszej grze, szczególnie w pierwszej połowie. Naszą bolączką jednak było to, że traciliśmy w sposób niefrasobliwy gole, a taki przeciwnik jak GKS potrafi wykorzystać każdy błąd. Ogólnie pozytywnie oceniam ten mecz, jest jeszcze wiele do poprawy, ale na pewno potrzebna była nam taka lekcja.