Aktualności

11 września 2018
Rezerwy Rekordu w "okręgówce"
Do 18 drużyn została powiększona Bielska Liga Okręgowa. Do grona zespołów tych rozgrywek dołączyły rezerwy Rekordu.

Decyzją Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN uchylono werdykt Wydziału Gier ŚlZPN, który przyznawał drużynie KS Bestwinka walkower za spotkanie z dnia 26 maja 2018 roku z drużyną BTS Rekord II Bielsko-Biała (na boisku wynik 2:2), z powodu wystąpienia w tym meczu w drużynie Rekordu zawodnika, który przekroczył wyznaczoną regulaminowym limitem ilość spotkań w wyższej klasie rozgrywkowej w barwach pierwszej drużyny z Bielska-Białej. W związku z tym, przywrócony zostaje wynik, jaki miał miejsce na boisku w Bestwince, czyli 2:2. Oznacza to, iż Rekord II – jako mistrz bielskiej a-klasy, dołączył do Bielskiej Ligi Okręgowej i już w miniony weekend zadebiutował w tych rozgrywkach, pokonując Spójnię Zebrzydowice 4:3. Ligowy status zachowała także drużyna z Bestwinki. 

Jako klub BKS Stal Bielsko-Biała nie będziemy komentować zaistniałej sytuacji. Faktem jest, że w Bielskiej Lidze Okręgowej występuje obecnie 18 drużyn, a zespół bialskiej Stali będzie miał do rozegrania o jeden mecz więcej. Już 22 września, o godzinie 16:00 podopieczni Mirosława Szymury podejmą rezerwy Rekordu. 

Drużynie z Cygańskiego Lasu życzymy powodzenia na szczeblu Bielskiej Ligi Okręgówki! Poniżej zamieszczamy obecną tabelę i terminarz rozgrywek:
 
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni