Aktualności

18 lipca 2018
Zwycięzców się nie osądza
BKS Stal Bielsko-Biała – KS Międzyrzecze 2:1 (0:0;2:0)
Spotkanie rozgrywano systemem 3x30 minut.
 
1:0 testowany zawodnik
 
2:0 testowany zawodnik
 
1:2 ... 
 
BKS Stal: Testowany zawodnik – Smok, Kochański, B. Pachny, M.Pachny, Labryga, Mikler, Ryś, Więcek oraz testowani zawodnicy
 
To nie był z pewnością wybitny mecz w wykonaniu bielszczan. Pierwsze 30 minut upłynęło wedle zasady "piłkarskie szachy". Obie ekipy sprawdzały nawzajem swój potencjał. Piłkarze BKS-u złapali wiatru w żagle dopiero w okolicy 20. minuty, gdy zaczęli odważniej podchodzić pod bramkę rywala, lecz pierwsza z trzech części meczu nie przyniosła bramek. Zgoła inaczej jednak było w kolejnych fragmentach spotkania. Bialska Stal objęła dwubramkowe prowadzenie po składnych akcjach i wykończeniu ich przez testowanego napastnika. Spotkanie powoli zmierzało ku końcowi i wydawać się mogło, że wynik już nie ulegnie zmianie. Wówczas zawodnicy z Międzyrzecza przeprowadzili ładny kontratak zakończony golem, na który zresztą zasługiwali. Wcześniej bowiem międzyrzeczanie stworzyli sobie kilka dogodnych sytacji, lecz w wyśmienitej dyspozycji był dziś testowany bramkarz BKS-u.
 
Mirosław Szymura, trener BKS Stal Bielsko-Biała: Posłużę się maksymą, iż zwycięzców się nie osądza. Nie było to jednak porywające widowisko. Na pewno mam dużo materiału do analizy po tym meczu. Powoli nadchodzi czas na konkretniejsze decyzje personalne.

BM/fot. Bart Foto Sport
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni