BKS Stal - Miedź II Legnica [zapowiedź]

TEKST
17 marca 2017 , 12:08
BKS Stal - Miedź II Legnica [zapowiedź]

Nareszcie rusza! Runda wiosenna III ligi 3. grupy!

Po długich miesiącach oczekiwania wreszcie zostają wznowione rozgrywki III ligi 3. grupy. Bielszczanie swój pierwszy mecz ligowy w 2017 roku zagrają z rezerwami Miedzi Legnica, z którymi w pierwszej rundzie zremisowali 1:1. Wówczas punkt bialskiej Stali uratował Maciej Felsch, który strzelił gola w doliczonym czasie gry.

W przerwie zimowej w obu drużynach doszło do kilku zmian. Do zespołu z Bielska-Białej dołączyli Konrad Kareta, Kacper Będzieszak, Aleksander Chmielewski oraz Marcin Wróbel. Dobra informacja jest też taka, że grać może także Juraj Dancik, który właśnie w spotkaniu z rezerwami Miedzi doznał kontuzji, która wyeliminowała go z gry na pół roku.

Patrząc na aktualną sytuację w tabeli obu drużyn, wydaje się, że faworytem spotkania będą gospodarze, którzy przezimowali na 6. miejscu. Bielszczanie zgromadzili dotąd 28 punktów notując 8 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek.

Miedź II znajduje się na 11. pozycji z dorobkiem 23 punktów. Legniczanie w tym sezonie wygrali 6 razy, pięciokrotnie remisowali i ponieśli 6 porażek.

Spotkanie BKS Stal z Miedzią rozegrane zostanie w sobotę ( 18 marca ) o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Bramy stadionu zostaną otwarte godzinę przed meczem. Wejście na stadion będzie się odbywać od strony północnej (parkingu), a do dyspozycji kibiców gospodarzy będzie trybuna zachodnia.