Remis z Falubazem

TEKST
30 września 2017 , 18:15

Piłkarze BKS Stal zremisowali 2-2 w wyjazdowym spotkaniu 10. kolejki z Falubazem Zielona Góra.

Falubaz Zielona Góra - BKS Stal 2:2 (1:1)

Babij, Kobusiński, Ekwueme - Ferfecki, Pielichowski, Zakrzewski

Falubaz: Budzyński, Król (46. Kochanowski), Ostrowski, Górski, Siebert, Cipior (65. Ziętek), Babij, Ekwueme, Kobusiński, Borys, Mycan.

BKS Stal: Kozik, Kareta, Bezak (82. Dzionsko), Zakrzewski (87. Klama), Pielichowski, Caputa, Czaicki, Sobala, Pieczur, Ferfecki, Jarnot (80. Czekański)

Bielszczanie zagrali w Zielonej Górze z tamtejszym Falubazem i choć prowadzili to z Zielonej Góry wywieźli jedynie punkcik. Pierwszą bramkę meczu zdobyli gospodarze dzięki Martinsowi Ekwueme, jednak kiedy wydawało się, że do przerwy Falubaz będzie prowadził 1:0 z akcją wyszli bielszczanie, a strzał Jarnota doprowadził do remisu 1:1. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. Po akcji Zakrzewskiego i Bezaka gola na 2:1 ponownie zdobył Jarnot. W końcówce spotkania zespół trenera Dariusza Mrózka nie ustrzegł się jednak błędów przez co stracił nie tylko gola, ale również dwa punkty. Gola na wagę remisu dla Falubazu zdobył Babij. Ostatecznie więc BKS Stal zremisował z Falubazem 2:2.