W ostatnim meczu wyjazdowym tej jesieni bielszczanie przegrali ze Stilonem 1:4.

Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal 4:1 (1:0)

3:1 Zdolski (77')
4:1 Pawłowski (88')

KS Stilon Gorzów Wielkopolski: Paszkowski – Ogrodowski, Błajewski (86. Bednarski), Lisowski, Świtaj (81. Bartolewski), Łaźniowski, Pawłowski, Flis, Rymar (60. Jakubowski), Stańczyk, Zakrzewski (70. Nowak)

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik – Kareta, Radomski, Zakrzewski, Pielichowski (82. Czekański), Czaicki (75. Klama), Sobala, Pieczur, Dzionsko, Ferfecki, Jarnot (60. Zdolski)

Od samego początku meczu gospodarze narzucili bielszczanom swój styl gry. Już po kilku minutach groźnie strzelali Flis i Łaźniowski, ale strzały mijały światło bramki. W 17. minucie było już jednak 1:0, a gola zdobył Błajewski, który wykorzystał wrzutkę Łaźniowskiego. BKS Stal odpowiedział w 23. minucie, ale strzał Pielichowskiego zmierzający w okienko bramki Stilonu wybronił bramkarz gospodarzy. W 43. minucie Kozik z trudem wybronił strzał Błajewskiego i pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem zespołu z Gorzowa Wielkopolskiego. W 53. minucie było już 2:0 po drugiej bramce Błajewskiego, który przdryblował kilku bielszczan i ze spokojem pokonał Kozika. Dziewięć minut później Błajewski skompletował swojego hattricka wykorzystując asystę Lisowskiego. Nadzieje na korzystny rezultat przywrócił bielszczanom Zdolski, któy powrócił po długiej przerwie na boisko i strzelił gola na 1:3. W końcówce spotkania Stilon ustalił wynik meczu na 4:1 a na listę strzelców wpisał się Pawłowski.