Jest nas coraz więcej! DZIĘKUJEMY!

TEKST
22 listopada 2017 , 10:16
Jest nas coraz więcej! DZIĘKUJEMY!

Już prawie 30 osób złożyło Deklarację Członka Wspierającego! Dołącz do nich i wspieraj BKS Stal!

W lipcu 2017 roku BKS Stal ruszył z nowym projektem, do którego zaprosił wszystkich swoich kibiców. Deklaracja Członka Wspierającego, bo tak właśnie nazywa się pomysł bialskiego klubu zakłada wzajemne wsparcie klubu i kibiców. Każdy fan, któremu leży na sercu dobro BKS Stal, może złożyć Deklarację Członka Wspierającego i tym samym wspomóc finansowo klub. W zamian otrzyma zniżki na karnety i w sklepie internetowym.

Projekt jest dopiero we wstępnej fazie realizacji, a mimo to już prawie 30 osób zadeklarowało finansowe wsparcie dla klubu. Kwoty tego wsparcia są różne bowiem każdy ma możliwość deklaracji różnej kwoty w zależności od możliwości finansowych. Należy pamiętać, że kwota wsparcia nie musi być duża i nie powinna znacząco osłabiać domowego budżetu. Nawet najmniejsze wsparcie przy dużej liczbie Członków Wspierających da ogromne efekty.

Wszystkim, którzy zdecydowali się dołączyć do klubu jako Członkowie Wspierający bardzo serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że już w 2018 roku będziecie mogli korzystać z przywilejów związanych z przystąpieniem do naszego projektu.

Nowy projekt BKS Stal daje możliwość większej integracji środowiska kibiców zgromadzonych wokół czerwono-żółto-zielonych barw. Zachęcamy więc do złożenia deklaracji i wsparcia swojego ukochanego klubu.

Deklarację Członka Wspierającego (Deklaracja do pobrania: TUTAJ) należy wypełnić i przesłać na adres mailowy klubu: bkssekretariat@poczta.fm lub pocztowy: Bialski Klub Sportowy „Stal”, ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała. Deklarację można też złożyć osobiście w siedzibie klubu.