Remis w meczu z Garbarnią Kraków

TEKST
07 lutego 2018 , 20:41
Remis w meczu z Garbarnią Kraków

Remisem 1:1 zakończył się kolejny mecz sparingowy bialskiej Stali.

Garbarnia Kraków - BKS Stal 1:1 (0:0)

Bramki:
0:1 zaw. test. (55')
1:1 ??? (89')

BKS Stal:
Bruchajzer (45. Szczepańczyk), Grabski (60. Bezak), Kareta (75. Mączka), Mączka (60. Oczko), Ferfecki (75. Frydel), Sobala, Musioł (75. Smok), Bezak (45. Szczurek), Oczko (45. Tonia), Czaicki (75. Grabski), Pielichowski (45. zaw. test.)

Na kolejny zimowy sparing bialska Stal udała się do Krakowa, gdzie zmierzyła się z tamtejszą Garbarnią. W spotkaniu sporo było walki, ale to bielski zespół miał więcej okazji do zdobycia gola. Niestety w pierwszej połowie bramek nie było. Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli goście, którzy w 55. minucie za sprawą zawodnika testowanego objęli prowadzenie. Dobre prostopadłe podanie ze środka pola i sytuacja sam na sam została wykorzystana, dzięki czemu bielszczanie mogli się cieszyć z pierwszego gola. Garbarnia doprowadziła do remisu w końcówce spotkania.

Dariusz Mrózek (BKS Stal):
Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach. Mimo tego w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze i mieliśmy zdecydowanie więcej dogodnych sytuacji.  Na razie nie potrafimy ich wykorzystać. Mamy więc nad czym pracować. Mecz był dobrym sprawdzianem. Musieliśmy go mocno wybiegać. Cieszę się też, że obyło się bez kontuzji.