BKS Stal już po prezentacji!

TEKST
07 marca 2018 , 12:09
BKS Stal już po prezentacji!

W poniedziałkowy wieczór odbyła się prezentacja piłkarskiej drużyny bialskiej Stali.

Ponad tysiąc widzów oglądało w poniedziałek prezentację trzecioligowego zespołu BKS Stal Bielsko-Biała, która odbyła się podczas długiej przerwy meczu bielskich siatkarek. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała grał wówczas z Chemikiem Police, a na trybunach hali pod Dębowcem pojawili się zarówno siatkarscy jak i piłkarscy kibice.

Bielskiej publiczności pokazali się wszyscy piłkarze BKS Stal, którzy już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na boisku na Górce rozpoczną rundę rewanżową III ligi 3. grupy. Nie zabrakło również członków sztabu szkoleniowego na czele z trenerem Dariuszem Mrózkiem.

Kadra bielskiej drużyny w przerwie zimowej została mocno zmieniona i odmłodzona. Dla większości zawodników był to więc pierwszy kontakt z bielską publicznością.

Przypomnijmy także, że pierwsze dwa mecze bialskiej Stali rozegrane zostaną na boisku przy ul. Młyńskiej. Z Polonią Głubczyce bielszczanie zagrają w najbliższą sobotę o 14:00, a tydzień później 17 marca o godz. 15:00 podejmą Ruch Zdzieszowice. Zmiana miejsca rozgrywania tych spotkań związana jest z międzynarodowym meczem Polska - Anglia, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Pozostałe mecze bialskiej Stali odbędą się już na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Pełny skład bialskiej Stali można zobaczyć tutaj:
Piłkarze: http://pilkanozna.bks.bielsko.pl/pl/sklad-5/
Sztab: http://pilkanozna.bks.bielsko.pl/pl/sztab-2017-2018/