Juniorzy bialskiej Stali ograli wicelidera!

16 maja 2018 , 12:57
Juniorzy bialskiej Stali ograli wicelidera!

A to wszystko w nowych strojach ufundowanych przez kibica z Anglii!

Jeden z kibiców bialskiej Stali, który obecnie mieszka w Anglii zdecydował się anonimowo wesprzeć nasz klub poprzez przekazanie pieniędzy na nowe stroje i sprzęt dla drużyny juniorskiej BKS Stal. Wszystko to efekt działań kibiców bialskiej Stali, którzy pomocy dla klubu szukają nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Sprzęt (piłki, ochraniacze, rękawice bramkarskie, torby i stroje meczowe) właśnie dotarł, a młodzi bielscy piłkarze w nowych strojach pokonali wicelidera ligi 3:2! Zespołowi prowadzonemu przez trenera Rafała Malinkę gratulujemy cennego zwycięstwa, a Darczyńcowi serdecznie dziękujemy za wsparcie! To niezwykle miłe wiedzieć, że los naszego klubu i naszych młodych adeptów piłki nożnej leży na sercu wielu ludziom dobrej woli! Bardzo za to dziękujemy!

BKS Stal - TS 1909 Piast Cieszyn 3:2

Bramki dla BKS Stal: Kochański x2 oraz M. Pachny

Skład BKS Stal:

stoją od lewej: trener Rafał Malinka, Patryk Kochański, Patryk Mikler, Bartosz Pachny, Kamil Więcek, Gabriel Ryś, Klaudiusz Szczotka, Krzysztof Frydel, Jarosław Frydel.
dolny rząd od lewej: Olaf Tański, Michał Pachny, Dawid Szempliński, Brunon Kosmowski, Michał Kubacki, Ruben Botwina

Rafał Malinka (trener BKS Stal): To był bardzo trudny i twardy mecz. Dwukrotnie musieliśmy odrabiać straty, ale ostatecznie dzięki bramce z 90. minuty wygraliśmy to ważne spotkanie. Widać było, że w meczu grają dwie drużyny z czołówki tabeli. Gratuluję mojej drużynie za walkę do samego końca, bo to właśnie dzięki tej waleczności przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dodać trzeba także, że od początku sezonu borykamy się z kontuzjami. Również w tym meczu nie mogłem skorzystać z kilku podstawowych graczy, a na domiar złego kontuzji w doliczonym czasie gry doznał nasz bramkarz. Korzystając z okazji chciałem życzyć szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim zawodnikom mojej drużyny, którzy zmagają się z kontuzjami.