Trampkarze starsi triumfują!

TEKST
12 czerwca 2018 , 11:19
Trampkarze starsi triumfują!

Narybek bialskiej Stali zdominował IV ligę okręgową C1 trampkarzy (RW)!

Sezon 2017/2018 był bardzo udany w wykonaniu podopiecznych Jarosława Kubackiego. BKS jako jedyny zespół nie odniósł w tych rozgrywkach porażki, remisując tylko jeden mecz. W pozostałych 9 meczach bielszczanie schodzili placu gry w dobrych humorach. Bilans strzelecki bialskiej Stali również może imponować. W 10 spotkaniach zawodnicy z Bielska-Białej aż 46 razy trafiali do siatki rywala, co daje średnią 4,6 gola na mecz!

 

Do ostatniej kolejki IV ligi okręgowej trampkarzy BKS podchodził już jako mistrz tych rozrywek, zapewniając to sobie po zremisowanym meczu z Pionierem Pisarzowice 4:4. Narybek bialskiej Stali jednak nie zamierzał spocząć na laurach i na koniec "odprawił z kwitkiem" wicelidera z Bestwiny, wygrywając 4:3. 

 

Komentarz trenera trampkarzy starszych BKS-u Stal – Jarosława Kubackiego: Cieżka praca popłaciła. Mamy w BKS-ie bardzo pozytywną młodzież. Dużo jeszcze przed nimi, ale wierzę, że dadzą radę. Niedosyt zawsze jakiś zostaje. Wiele rzeczy mogliśmy inaczej, a przede wszystkim lepiej zrobić. Moi zawodnicy dopiero teraz przekonują się, że piłka nożna to nie jest łatwy chleb do zgryzienia, ale z pewnością to zaprocentuje w przyszłości. Kocham to co robię, bo kiedy widzę postęp tych chłopaków, to jest to powód do radości, ale prawdziwą dumą dla mnie będzie jak ktoś z tej grupy bedzie grał w seniorach i to jest najważniejsze.


BM/foto: JK