III Liga

Wyniki

drużynam.pkt.bilans
1 GKS Jastrzębie 19 42 38-18
2 Ruch Zdzieszowice 19 39 30-16
3 Stal Brzeg 19 35 36-24
4 Rekord Bielsko-Biała 19 30 34-23
5 Pniówek Pawłowice 19 30 33-28
6 BKS STAL Bielsko-Biała 19 29 29-17
7 Skra Częstochowa 19 28 26-24
8 Ślęza Wrocław 19 28 31-30
9 Piast Żmigród 19 28 29-30
10 Miedź II Legnica 19 27 27-27
11 KGHM ZANAM Polkowice 19 26 30-22
12 Górnik II Zabrze 19 23 27-30
13 Falubaz Zielona Góra 19 21 25-35
14 Śląsk II Wrocław 19 21 22-26
15 Górnik Wałbrzych 19 18 11-22
16 Lechia Dzierżoniów 19 14 13-42
17 Unia Turza Śląska 19 13 21-35
18 Olimpia Kowary 19 11 22-45
I kolejka III ligi
2016-07-31, godz: 16:00

30.07.2016 - 17.00

Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 - Felsch

KS Polkowice - GKS Jastrzębie 1-2

Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław 3-0

Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze 0-2

Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice 2-1

Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa 0-2

Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała 1-1

Falubaz Zielona Góra - Górnik Wałbrzych 2-2

Stal Brzeg - Olimpia Kowary 3-3

 

Miedź II Legnica
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
1
1
II kolejka III Ligi
2016-08-07, godz: 17:00

06.08.2016 - 17.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych 2-0 - Caputa, Felsch

Miedź II Legnica - KS Polkowice 4-1

GKS Jastrzębie - Unia Turza Śląska 1-0

Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów 3-0

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 1-1

Pniówek Pawłowice - Śląsk II Wrocław 3-2

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 1-0

Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra 4-0

Ślęza Wrocław - Olimpia Kowary 1-0

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Górnik Wałbrzych
2
0
III kolejka III Ligi
2016-08-13, godz: 18:00

13.08.2016

KS Polkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 - Szczęsny, Chrapek

Górnik Wałbrzych - Rekord Bielsko-Biała 0-2

Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica  2-1

Olimpia Kowary - GKS Jastrzębie 1-1

Piast Żmigród - Stal Brzeg 1-4

Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze 2-2

Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice 2-1

Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa 2-2

Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław 1-1

 

KGHM ZANAM Polkowice
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
1
2
IV kolejka III Ligi
2016-08-17, godz: 18:00

17.08.2016 - 18.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2-3

Skra Częstochowa - Górnik Wałbrzych 0-2

KS Polkowice - Unia Turza Śląska 2-0

Miedź II Legnica - Olimpia Kowary 4-2

GKS Jastrzębie - Lechia Dzierżoniów 2-2

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław 0-0

Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice 0-1

Pniówek Pawłowice - Falubaz Zielona Góra 2-3

Ślęza Wrocław - Piast Żmigród 4-2

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Rekord Bielsko-Biała
2
3
V kolejka III Ligi
2016-09-24, godz: 15:00

20.08.2016 - 17.00

Unia Turza Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała 1-5

Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 1:1

Górnik Wałbrzych - Pniówek Pawłowice 1:2

Olimpia Kowary - KS Polkowice 1:1

Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica 1:3

Piast Żmigród - GKS Jastrzębie 1:2

Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg 0:0

Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze 2:0

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław 4:5

 

Unia Turza Śląska
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
1
5
VI kolejka III Ligi
2016-08-27, godz: 17:00

27.08.2016 - 17.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 2:2

Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała 2:1

Górnik II Zabrze - Górnik Wałbrzych 2:1

Unia Turza Śląska - Olimpia Kowary 1:2

KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów 1:1

Miedź II Legnica - Piast Żmigród 0:2

Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 0:1

Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra 2:0

GKS Jastrzębie - Śląsk II Wrocław 4:2

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Skra Częstochowa
2
2
VII kolejka III Ligi
2016-09-03, godz: 16:30

03.09.2016 - 16.30

Olimpia Kowary - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice 0:0

Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 0:0

Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska 1:1

Piast Żmigród - KS Polkowice 2:2

Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica 2:0

Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław 0:3

Górnik Wałbrzych - Stal Brzeg 1:2

Ruch Zdzieszowice - GKS Jastrzębie 1:4

 

Olimpia Kowary
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
1
0
VIII kolejka III Ligi
2016-09-10, godz: 16:00

10.09.2016 - 16.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice 1-1

Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa 2-3

Olimpia Kowary - Lechia Dzierżoniów 1-1

Unia Turza Śląska  - Piast Żmigród - 11.09.2016 - 15.00

KS Polkowice - Śląsk II Wrocław 4-0

GKS Jastrzębie - Falubaz Zielona Góra 2-1

Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych  1-1

Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała 2-0

Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice 2-1

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Pniówek Pawłowice
1
1
IX kolejka III Ligi
2016-09-17, godz: 15:30

17.09.2016 - 16.00

Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze 1:4

Skra Częstochowa - Stal Brzeg 1:1

Piast Żmigród - Olimpia Kowary 4:1

Śląsk II Wrocław - Unia Turza Śląska 1:1

Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice 1:0

Górnik Wałbrzych - GKS Jastrzębie 0:0

Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 2:3

Falubaz Zielona Góra - Miedź II Legnica 2:2

 

Lechia Dzierżoniów
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
1
0
X kolejka III Ligi
2016-10-01, godz: 15:00

01.10.2016 - 15.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 3-1

Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice 2-1

Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród 0-2

Olimpia Kowary - Śląsk II Wrocław 1-3

Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice 1-2

KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra 0-0

GKS Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 1-0

Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa 3-0

Miedź II Legnica  - Górnik Wałbrzych 0-0

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Górnik II Zabrze
3
1
XI kolejka III Ligi
2016-10-08, godz: 15:00

08.10.2016 - 15.00

Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała 0:1

Górnik II Zabrze - Stal Brzeg 3-4

Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów 0:0

Ruch Zdzieszowice - Olimpia Kowary 4:3

Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska 1:0

Górnik Wałbrzych - KS Polkowice 0:4

Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 0:0

Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław 2:1

Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 1-0

 

Piast Żmigród
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
1
XII kolejka III Ligi
2016-10-15, godz: 13:00

15.10.2016 - 15.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg 2-1

Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 2-1

Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław 0-0

Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice 0-3

Olimpia Kowary - Falubaz Zielona Góra 2-5

Unia Turza Śląska - Górnik Wałbrzych 2-0

KS Polkowice - Rekord Bielsko-Biała 1-3

GKS Jastrzębie - Pniówek Pawłowice 4-1

Miedź II Legnica - Skra Częstochowa 3-1

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Stal Brzeg
2
1
XIII kolejka III Ligi
2016-10-23, godz: 15:00

22.10.2016 - 14.00

Śląsk II Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 2-0

Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 3-3

Górnik II Zabrze - GKS Jastrzębie 1-0

Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród 2-0

Falubaz Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów  2-2

Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary 1-0

Skra Częstochowa - KS Polkowice 0-0

Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 5-2

Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica 6-1

 

Śląsk II Wrocław
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
2
0
XIV kolejka III Ligi
2016-10-29, godz: 14:00

29.10.2016 - 14.00

BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 6-0

Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze 0-0

GKS Jastrzębie - Stal Brzeg 3-0

Śląsk II Wrocław - Ruch Zdzieszowice 1-0

Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra 3-1

Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych  0-0

Unia Turza Śląska - Skra Częstochowa  1-3

Olimpia Kowary - Rekord Bielsko-Biała 2-2

KS Polkowice - Pniówek Pawłowice 3-0 walkower

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Ślęza Wrocław
6
0
XV kolejka III Ligi
2016-11-05, godz: 13:00

05.11.2016 - 13.00

Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Stal Brzeg - Miedź II Legnica 0-2

Górnik II Zabrze - KS Polkowice 1-2

Ślęza Wrocław - GKS Jastrzębie 1-1

Górnik Wałbrzych - Piast Żmigród 0-1

Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław  1-0

Pniówek Pawłowice - Unia Turza Śląska 1:0

Skra Częstochowa - Olimpia Kowary  1-0

Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów  2:0

 

Ruch Zdzieszowice
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XVI kolejka III Ligi
2016-11-13, godz: 13:00

12.11.2016 - 13.00

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 0-1

Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra 3-0

KS Polkowice - Stal Brzeg 2-0

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 0-0

Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała 1-1

Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych 0-1

Olimpia Kowary - Pniówek Pawłowice 1-5

Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze 2-2

Lechia Dzierżoniów - Skra Częstochowa 1-2

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

GKS Jastrzębie
0
1
XVII kolejka III Ligi
2016-11-19, godz: 13:00

19.11.2016 - 13.00

Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała 0-2

KS Polkowice - Ślęza Wrocław  1-1

GKS Jastrzębie - Miedź II Legnica 4-2

Rekord Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław 2-0

Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice 0-2

Pniówek Pawłowice  - Lechia Dzierżoniów 1-0

Stal Brzeg - Unia Turza Śląska 3-2

Górnik II Zabrze - Olimpia Kowary  3-0

Skra Częstochowa - Piast Żmigród 6-0

 

Falubaz Zielona Góra
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
2
XVIII kolejka III ligi
2017-03-18, godz: 15:00

18.03.2017 godz. 15:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 0:1
GKS Jastrzębie - KS Polkowice 3:3
KS Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska 0:0
Olimpia Kowary - Stal Brzeg 0:2
Górnik II Zabrze - Lechia Dzierżoniów 1:2
Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród 3:0
KS Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 0:3
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice 1:2
Górnik Wałbrzych - Falubaz Zielona Góra 1:0

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Miedź II Legnica
0
1
XIX kolejka III ligi
2017-03-25, godz: 14:00

25-03-2017 godz. 15:00

Górnik Wałbrzych - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała 3:3
Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa 3:1
Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice 0:0
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze 5:0
Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg 0:4
Olimpia Kowary - Ślęza Wrocław 1:3
Unia Turza Śląska - GKS Jastrzębie 1:3
KS Polkowice - Miedź II Legnica 1:1

 

Górnik Wałbrzych
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XX kolejka III ligi
2017-04-01, godz: 17:00

01-04-2017 godz. 16:00

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polkowice godz. 17:00
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska godz. 13:00
GKS Jastrzębie - Olimpia Kowary
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów godz. 14:00
Stal Brzeg - Piast Żmigród
Górnik II Zabrza - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice - Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa - Falubaz Zielona Góra godz. 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych
 

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

KGHM ZANAM Polkowice
0
0
XXI kolejka III ligi
2017-04-08, godz: 15:00

08-04-2017 godz. 16:00

Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych - Skra Częstochowa 09.04.2017 godz. 16:00
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice godz. 15:00
Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław - Stal Brzeg
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów - GKS Jastrzębie godz. 15:30
Olimpia Kowary - Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska - KS Polkowice 09.04.2017 godz. 16:00

 

Rekord Bielsko-Biała
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXII kolejka III ligi
2017-04-15, godz: 13:00

15-04-2017 god. 13:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
KS Polkowice - Olimpia Kowary
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów
GKS Jastrzębie - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław godz. 14:00
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice - Górnik Wałbrzych
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała godz.15:00

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Unia Turza Śląska
0
0
XXIII kolejka III ligi
2017-04-22, godz: 16:30

22-04-2017 godz. 16:30

Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice
Górnik Wałbrzych - Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg 23.04.2017 godz. 15:00
Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław - GKS Jastrzębie
Piast Żmigród - Miedź II Legnica godz. 16:00
Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice godz. 15:30
Olimpia Kowary - Unia Turza Śląska

 

Skra Częstochowa
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXIV kolejka III ligi
2017-04-29, godz: 17:00

29-04-2017 godz. 17:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Olimpia Kowary 30.04.2017 godz. 17:00
Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów 30.04.2017 godz. 17:00
KS Polkowice - Piast Żmigród godz. 16:00
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław godz. 11:00
GKS Jastrzębie - Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław - Falubaz Zielona Góra godz. 16:00
Stal Brzeg - Górnik Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Skra Częstochowa

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Olimpia Kowary
0
0
XXV kolejka III ligi
2017-05-03, godz: 17:30

03-05-2017 godz. 17:30

Pniówek Pawłowice - BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych godz. 17:00
Falubaz Zielona Góra - GKS Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław - KS Polkowice
Piast Żmigród - Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów - Olimpia Kowary godz. 15:30

 

Pniówek Pawłowice
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXVI kolejka III ligi
2017-05-06, godz: 17:00

06-05-2017 godz. 17:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
Olimpia Kowary - Piast Żmigród
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław 07.05.2017 godz. 17:00
KS Polkowice - Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra godz. 13:00
GKS Jastrzębie - Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Lechia Dzierżoniów
0
0
XXVII kolejka III ligi
2017-05-13, godz: 17:00

13-05-2017 godz. 17:00

Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
Skra Częstochowa - Ślęza Wrocław godz. 15:00
Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie
Górnik Wałbrzych - Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra - KS Polkowice 14.05.2017 godz. 16:00
Ruch Zdzieszowice - Unia Turza Śląska
Śląsk II Wrocław - Olimpia Kowary
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów

 

Górnik II Zabrze
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXVIII kolejka III ligi
2017-05-21, godz: 17:00

20-05-2017 godz. 17:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród 21.05.2017 godz. 17:00
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław godz. 15:30
Olimpia Kowary -Ruch Zdzieszowice
Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra 21.05.2017 godz. 17:00
KS Polkowice - Górnik Wałbrzych
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała godz. 13:00
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Piast Żmigród
0
0
XXIX kolejka III ligi
2017-05-27, godz: 17:00

27-05-2017 godz. 17:00

Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - GKS Jastrzębie
Skra Częstochowa - Miedź II Legnica godz. 15:00
Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice
Górnik Wałbrzych - Unia Turza Śląska
Falubaz Zielona Góra - Olimpia Kowary godz. 15:00
Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród

 

Stal Brzeg
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXX kolejka III ligi
2017-05-31, godz: 18:00

31-05-2017 godz. 18:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów - Falubaz Zielona Góra godz. 17:00
Olimpia Kowary - Górnik Wałbrzych
Unia Turza Śląska - Rekord Bielsko-Biała
KS Polkowice - Skra Częstochowa
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
GKS Jastrzębie - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Śląsk II Wrocław
0
0
XXXI kolejka III ligi
2017-06-03, godz: 17:00

03-06-2017 godz. 17:00

Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg - GKS Jastrzębie
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice - KS Polkowice
Skra Częstochowa - Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Kowary
Górnik Zabrze - Lechia Dzierżoniów
Falubaz Zielona Góra - Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław

 

Ślęza Wrocław
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXXII kolejka III ligi
2017-06-10, godz: 16:00

10-06-2017

BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Śląsk II Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród - Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała godz. 15:30
Olimpia Kowary - Skra Częstochowa godz. 17:00
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice 11.06.2017 godz. 17:00
KS Polkowice - Górnik II Zabrze godz. 18:00
Miedź II Legnica - Stal Brzeg godz. 13:00
GKS Jastrzębie - Ślęza Wrocław

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Ruch Zdzieszowice
0
0
XXXIII kolejka III ligi
2017-06-14, godz: 18:00

14-06-2017 godz. 18:00

GKS Jastrzębie - BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - KS Polkowice
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice - Olimpia Kowary
Skra Częstochowa - Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice

 

GKS Jastrzębie
VS

BKS STAL Bielsko-Biała
0
0
XXXIV kolejka III ligi
2017-06-17, godz: 17:00

17.06.2017 godz. 17:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice
Olimpia Kowary - Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - KS Polkowice
Miedź II Legnica - GKS Jastrzębie

 

BKS STAL Bielsko-Biała
VS

Falubaz Zielona Góra
0
0