Juniorzy starsi

II LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "BOZPN" GRUPA 4

 

Kolejka 1. 13/14.08.2016

LKS ZAPORA PORĄBKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0-4

LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-4

LKS SOŁA RAJCZA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0-14

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2-2

GLKS WILKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0-3

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS LEŚNA 9-4

TS 1909 PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 0:0

Kolejka 2. 20/21.08.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 9-1

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 1-1

LKS LEŚNA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-5

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1-1

LKS ZAPORA WAPIENICA - GLKS WILKOWICE 2-3

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS ZAPORA PORĄBKA 11-0

LKS BESTWINA - LKS SOŁA RAJCZA 8-0

Kolejka 3. 27/28.08.2016

GLKS WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - 3:3

LKS SOŁA RAJCZA LKS - DRZEWIARZ JASIENICA 3:5

LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS BESTWINA 0:2

LKS PASJONAT DANKOWICE - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1:6

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:2

TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 5:1

KP BESKID SKOCZÓW - LKS LEŚNA 5:1

Kolejka 4. 3/4.09.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 3-2

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS LEŚNA 1-0

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 1-4

LKS ZAPORA WAPIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN 7-1

TS II PODBESKIDZIE S.A. - GLKS WILKOWICE 6-0

LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-0

LKS SOŁA RAJCZA - LKS ZAPORA PORĄBKA 2-0

Kolejka 5. 10/11.09.2016

TS 1909 PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:4

LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:7

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA 11:3

GLKS WILKOWICE - LKS BESTWINA 0:1

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1:8

KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:0

LKS LEŚNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:3


Kolejka 6. 17/18.09.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 1-0

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1-0

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 5-2

TS II PODBESKIDZIE S.A. - TS 1909 PIAST CIESZYN 7-1

LKS BESTWINA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 4-2

LKS SOŁA RAJCZA - GLKS WILKOWICE 1-1

LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-6

Kolejka 7. 24/25.09.2016

LKS LEŚNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - 24.09.2016 5-1

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 5-3

GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA 3-0

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS SOŁA RAJCZA 4-2

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BESTWINA 2-1

KP BESKID SKOCZÓW - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0-0

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-5

Kolejka 8. 1/2.10.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-4

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-0

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS LEŚNA 16-0

LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW 1-5

LKS SOŁA RAJCZA - TS 1909 PIAST CIESZYN

LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1-6

LKS PASJONAT DANKOWICE - GLKS WILKOWICE 4-1

Kolejka 9. 8/9.10.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-1

GLKS WILKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3-5

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-2

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA PORĄBKA 3-0

KP BESKID SKOCZÓW - LKS SOŁA RAJCZA 8-2

LKS LEŚNA - LKS BESTWINA 2-7

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1-3


Kolejka 10. 15/16.10.2016

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4-0

LKS ZAPORA WAPIENICA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 6-4

LKS BESTWINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-2

LKS SOŁA RAJCZA - LKS LEŚNA 5-2

LKS ZAPORA PORĄBKA - KP BESKID SKOCZÓW 1-4

LKS PASJONAT DANKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-4

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - GLKS WILKOWICE 3-0

Kolejka 11. 22/23.10.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 3-1

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3-2

TS 1909 PIAST CIESZYN - GLKS WILKOWICE 11-2

KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 1-1

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 7-1

LKS LEŚNA - LKS ZAPORA PORĄBKA 6-1

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BESTWINA 4-0

Kolejka 12. 29/30.10.2016

LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3-5  

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1-2

LKS SOŁA RAJCZA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2-4

LKS ZAPORA PORĄBKA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-8

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 3-2

GLKS WILKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0-5

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-3

Kolejka 13. 5/6.11.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS SOŁA RAJCZA - 7:0

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1

KP BESKID SKOCZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 6:2

LKS LEŚNA - GLKS WILKOWICE 3:3

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:5

LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:0

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS BESTWINA 7:0

 

Kolejka 14. 25/26.03.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:0 walkower, drużyna wycofana

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA 3:0

TS II PODBESKDZIE S.A. - LKS SOŁA RAJCZA 5:0

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:2

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GLKS WILKOWICE 3:3

LKS LEŚNA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:2

KP BESKID SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:0

 

Kolejka 15. 1/2.04.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:5

KP BESKID SKOCZÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS LEŚNA 7:2

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS KOSZAROWA ŻYWIEC 2:4 

GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:1

LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0:3

LKS SOŁA RAJCZA - LKS BESTWINA 2:3

 

Kolejka 16 8/9.04.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - GLKS WILKOWICE 4:3

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 4:1

LKS BESTWINA - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 8:0

TS KOSZAROWA ŻYWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:8 

LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 0:1

 

Kolejka 17 17.04.2017

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 1:0

LKS LEŚNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:6

KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 7:1

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1

GLKS WILKOWICE - TS II PODBESKIDZIE S.A. 10.05.2017

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 3:0

LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower

 

Kolejka 18 16.05.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - TS 1909 PIAST CIESZYN

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:3

LKS BESTWINA - GLKS WILKOWICE

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL

LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA

 

Kolejka 19 09/10/18.05.2017

KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 2:1

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:5

LKS LEŚNA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:8 

TS 1909 PIAST CIESZYN - TS II PODBESKIDZIE S.A. 18.05.2017

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS BESTWINA 5:1

GLKS WILKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3:0

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

 

Kolejka 20 3.05.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS LEŚNA 4:2

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:0

LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - GLKS WILKOWICE 0:3

LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:3

LKS BESTWINA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:2

TS II BIELSKO-BIAŁA S.A. - LKS LEŚNA 6:0

LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 7:1

 

Kolejka 21 6/7.05.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:0

LKS LEŚNA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0:6

KP BESKID SKOCZÓW - LKS BESTWINA 3:0 

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3:0

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

GLKS WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:1

 

Kolejka 22 13/14.05.2017

LKS ZAPORA WAPIENICA - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 3:2

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GLKS WILKOWICE 0:3

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 7:1

LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:3

LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - KP BESKID SKOCZÓW 0:3

LKS BESTWINA - LKS LEŚNA 5:0

TS II PODBESKIDZIE S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 16:0

 

Kolejka 23 20/21.05.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3-1

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA 5-2

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA 4-3

LKS LEŚNA - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3-0

KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS PASJONAT DANKOWICE 2-2

GLKS WILKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL

 

Kolejka 24 24.05.2017

TS II PODBESKIDZIE S.A. - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 24.05.2017

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL

GLKS WILKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN

LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW

LSK ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - LKS LEŚNA 0:3

LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:3

LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA

 

Kolejka 25 27.05.2017

BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS BESTWINA 27.05.2017

TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3:0

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

LKS LEŚNA - LKS PASJONAT DANKOWICE

KP BESKID SKOCZÓW - GLKS WILKOWICE

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL

 

Kolejka 26 3.06.2017

LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 0:3

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN

LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KP BESKID SKOCZÓW

GLKS WILKOWICE - LKS LEŚNA

LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0

LKS BESTWINA - TS II PODBESKIDZIE S.A.

Wyniki

drużynam.pkt.bilans
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 56 136:21
2 Beskid Skoczów 23 49 63:23
3 TS 1909 Piast Cieszyn 22 47 76:37
4 Pasjonat Dankowice 23 44 75:38
5 Zapora Wapienica 23 43 79:38
6 Drzewiarz Jasienica 23 43 60:36
7 BKS STAL Bielsko-Biała 22 41 59:50
8 GLKS Wilkowice 22 31 48:58
9 Błyskawica Drogomyśl 22 30 52:64
10 LKS Bestwina 23 26 48:58
11 Koszarawa Żywiec 23 24 54:89
12 LKS Leśna 23 10 38:109
13 Soła Rajcza 23 11 30:107
14 Zapora Porąbka 23 0 5:95