Juniorzy starsi

Kolejka nr 1

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-8

LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:2

KS KUŹNIA USTROŃ - LKS LEŚNA 3:0

KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:3

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA 5:1

LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2

GLKS WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - 0:11

 

Kolejka nr 2

TS 1909 PIAST CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ 5-1

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1-0

BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - LKS CZANIEC 5-1

LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4-0

LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 2-1

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0-6

LKS BESTWINA - GLKS WILKOWICE 3-1

 

 

Kolejka nr 3

LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:0

KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK 6-1

KP BESKID SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-1

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA 3-4

LKS CZANIEC - LKS BESTWINA 7-1

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1-2

GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2-8

 

 

Kolejka nr 4

 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-3

LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1-4

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS CZANIEC 5-1

LKS LEŚNA - GLKS WILKOWICE 10-1

KS SPÓJNIA LANDEK - KP BESKID SKOCZÓW 1-2

LKS BORY PIETRZYKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 4-1

LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0-3

 

 

Kolejka nr 5

KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-1

KP BESKID SKOCZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3-0

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 6-0

LKS CZANIEC - LKS LEŚNA 5-0

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-7

BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - LKS BESTWINA 8-0

GLKS WILKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-11

 

 

Kolejka nr 6

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS CZANIEC 0-0

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 3-1

LKS ZAPORA WAPIENICA - BKS STAL BIELSKO  1-3

LKS LEŚNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1-3

KS SPÓJNIA LANDEK - GLKS WILKOWICE 0-4

LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0-2

KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2-6

 

 

Kolejka nr 7

KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 1-1

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2-2

LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 10-0

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-1

BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - LKS LEŚNA 3-0

GLKS WILKOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2-7

LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA 0-5

 

 

Kolejka nr 8

TS 1909 PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 5-3

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 3-3

LKS LEŚNA - LKS BESTWINA 3-1

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-7

LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS CZANIEC 5-1

KS KUŹNIA USTROŃ - GLKS WILKOWICE 0-0

KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3-1

 

 

Kolejka nr 9

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-3

LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2-0

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0-2

BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - KS SPÓJNIA LANDEK 7-0

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 3-1

GLKS WILKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0-11

LKS BESTWINA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-11

 

 

Kolejka nr 10

TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA WAPIENICA 3-0

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 3-0

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BESTWINA 0-3

LKS BORY PIETRZYKOWICE - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 0-1

KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-0

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GLKS WILKOWICE 4-3

KP BESKID SKOCZÓW - LKS CZANIEC 1-2

 

 

Kolejka nr 11

LKS CZANIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-3

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 0-9 

BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 4-0

LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK 11-0

LKS LEŚNA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-3

GLKS WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE

LKS BESTWINA - LKS BORY PIETRZYKOWICE

 

 

Kolejka nr 12

LKS PASJONAT DANKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-2

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS LEŚNA 0-2

LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-4

KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BESTWINA 3-0

TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-3

KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 4-0

GLKS WILKOWICE - LKS CZANIEC 1-4

 

 

Kolejka nr 13

TS 1909 PIAST CIESZYN - KS SPÓJNIA LANDEK 12-0

LKS CZANIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 2-1

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GLKS WILKOWICE 7-0

BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1-1

LKS ZAPORA WAPIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 2-1

LKS LEŚNA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0-5

LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW 1-3

 

 

Wyniki

drużynam.pkt.bilans
1 TS 1909 Piast Cieszyn 13 32 58:11
2 BKS STAL Bielsko-Biała 13 31 52:14
3 Zapora Wapienica 13 29 56:19
4 Beskid Skoczów 13 26 53:14
5 LKS Czaniec 13 22 37:24
6 LKS Bory Pietrzykowice 12 21 35:16
7 Koszarawa Żywiec 13 20 32:28
8 Drzewiarz Jasienica 13 19 28:29
9 Pasjonat Dankowice 12 17 22:20
10 LKS Leśna 13 15 24:34
11 Kuźnia Ustroń 13 14 21:27
12 LKS Bestwina 12 6 11:52
13 GLKS Wilkowice 12 4 15:76
14 Spójnia Landek 13 0 4:90