Młodzicy

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK "RUNDA WIOSENNA"
 

Kolejka 1 - 11.06.2017

 

ORLIK 2012 Czechowice Dz. - BKS Stal

Sokół Zabrzeg - GLKS Wilkowice

Słowian Łodygowice - KS Międzyrzecze 

Przełom Kaniów - pauzuje

Kolejka 2 - 30.04.2017

BKS Stal - pauzuje

KS Międzyrzecze - Przełom Kaniów

GLKS Wilkowice - Słowian Łodygowice 13-3

Orlik 2012 Czechowice Dz. Sokół Zabrzeg 7-0

Kolejka 3 - 03.05.2017 

Sokół Zabrzeg - BKS Stal 7-2

Słowian Łodygowice - Orlik 2012 Czechowice Dz. 0-16

Przełom Kaniów - GLKS Wilkowice 5-4

KS Międzyrzecze - pauzuje

Kolejka 4 - 14.05.2017

BKS Stal - KS Międzyrzecze 5-1

Orlik 2012 Czechowice Dz. - Przełom Kaniów 9-1

Sokół Zabrzeg - Słowian Łodygowice 8-4

GLKS Wilkowice - pauzuje

Kolejka 5 - 20.05.2017

Słowian Łodygowice - BKS Stal 1-4

Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg 2-1

KS Międzyrzecze - GLKS Wilkowice 

Orlik 2012 Czechowice Dz. - pauzuje

Kolejka 6 - 25.05.2017

BKS Stal - GLKS Wilkowice 

Orlik 2012 Czechowice Dz. - KS Międzyrzecze 

Słowian Łodygowice - Przełom Kaniów 

Sokół Zabrzeg - pazuje

Kolejka 7 - 04.06.2017

Przełom Kaniów - BKS Stal

KS Międzyrzecze - Sokół Zabrzeg

GLKS Wilkowice - Orlik 2012 Czechowcie Dz.

Słowian Łodygowice - pauzuje 

______________________________________

V LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK "JESIEŃ"

Kolejka 1 - 03.09.2016

Zapora Wapienica - BKS Stal 9-0

GLKS Wilkowice - Sokół Zabrzeg 14-1

KS Międzyrzecze - Słowian Łodygowice 12-2

Kolejka 2 - 10.09.2016

BKS Stal - Słowian Łodygowice 7-0

Sokół Zabrzeg - KS Międzyrzecze 3-2

Zapora Wapienica - GLKS Wilkowice 5-2

Kolejka 3 - 17.09.2016

GLKS Wilkowice - BKS Stal 9-0

KS Międzyrzecze - Zapora Wapienica 0-4

Słowian Łodygowice - Sokół Zabrzeg 0-17

Kolejka 4 - 24.09.2016

BKS Stal - Sokół Zabrzeg 3-0

Zapora Wapienica - Słowian Łodygowice 15-0

GLKS Wilkowice - KS Międzyrzecze 8-0

Kolejka 5 - 01.10.2016

KS Międzyrzecze - BKS Stal 3-2

GLKS Wilkowice - Słowian Łodygowice 23-0

Sokół Zabrzeg - Zapora Wapienica 0-2

Kolejka 6 - 08.10.2016

BKS Stal - Zapora Wapienica 0-4

Sokół Zabrzeg - GLKS Wilkowice 1-4

Słowian Łodygowice - KS Międzyrzecze 1-15

Kolejka 7 - 15.10.2016

Słowian Łodygowice - BKS Stal 0-5

KS Międzyrzecze - Sokół Zabrzeg 3-1

GLKS Wilkowice - Zapora Wapienica 1-3

Kolejka 8 - 22.10.2016

BKS Stal - GLKS Wilkowice 0-3

Zapora Wapienica - KS Międzyrzecze 3-0

Sokół Zabrzeg - Słowian Łodygowice 5-2

Kolejka 9 - 29.10.2016

Sokół Zabrzeg - BKS Stal 0-0

Słowian Łodygowice - Zapora Wapienica 0-18

KS Międzyrzecze - GLKS Wilkowice 1-3

Kolejka 10 - 05.11.2016

BKS Stal - KS Międzyrzecze 0:2

Słowian Łodygowice - GLKS Wilkowice 0:14

Zapora Wapienica - Sokół Zabrzeg 9:0

Wyniki

drużynam.pkt.bilans
1 Orlik Czechowice-Dziedzice 3 9 32:1
2 Sokół Zabrzeg 4 6 16:15
3 Przełom Kaniów 3 6 814
4 BKS STAL Bielsko-Biała 3 6 11:9
5 GLKS Wilkowice 3 3 17:8
6 Międzyrzecze 1 0 1:5
7 Słowian Łodygowice 4 0 8:41