2011/2012 III LIGA

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rozwój Katowice 30 66 19 9 2 67-23 13 2 0 36-7 6 7 2 31-16            
2.  Skra Częstochowa 30 56 17 5 8 47-27 11 3 1 29-13 6 2 7 18-14            
3.  LZS Leśnica 30 51 14 9 7 44-30 12 3 0 30-7 2 6 7 14-23 2 3 1 0 1 4-2
4.  Polonia Łaziska Górne 30 51 13 12 5 43-27 8 6 1 22-8 5 6 4 21-19 2 3 1 0 1 2-4
5.  Szczakowianka Jaworzno 30 50 14 8 8 57-30 8 4 3 35-11 6 4 5 22-19            
6.  Odra Opole 30 47 12 11 7 46-33 6 7 2 25-12 6 4 5 21-21 2 6 2 0 0 3-0
7.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 47 14 5 11 41-31 9 1 5 27-15 5 4 6 14-16 2 0 0 0 2 0-3
8.  Przyszłość Rogów 30 42 10 12 8 45-34 8 5 2 34-15 2 7 6 11-19            
9.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 41 8 17 5 37-33 3 9 3 15-15 5 8 2 22-18            
10.  Skałka Żabnica 30 40 10 10 10 44-39 8 4 3 30-13 2 6 7 14-26            
11.  LZS Piotrówka 30 36 10 6 14 39-44 7 3 5 29-26 3 3 9 10-18            
12.  Start Namysłów 30 27 6 9 15 25-49 4 3 8 11-23 2 6 7 14-26            
13.  Start Bogdanowice 30 26 6 8 16 23-56 2 8 5 15-24 4 0 11 8-32            
14.  Victoria Chróścice 30 25 7 4 19 33-57 5 4 6 18-20 2 0 13 15-37            
15.  Victoria Częstochowa 30 24 6 6 18 26-59 5 4 6 16-16 1 2 12 10-43            
16.  TOR Dobrzeń Wielki 30 22 5 7 18 21-66 4 3 8 13-28 1 4 10 8-38          

 

 Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

 

 

Victoria Chróścice 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Suda 19, Marcin Rejmanowski 89
Przyszłość Rogów 1-1 Odra Opole 13 sierpnia, 17:00 (800)
Robert Żbikowski 76 - Tadeusz Tyc 40
LZS Leśnica 4-1 Victoria Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (250)
Łukasz Janczarek 25 (k), 32, 50, Paweł Dyczek 27 - Łukasz Kotas 5
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Robert Rams
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Start Bogdanowice 13 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Sobotta 90
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Skra Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (950)
Sylwester Dębowski 90 (k) - Łukasz Pietrasiński 22, Adrian Kozieł 58
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 LZS Piotrówka 13 sierpnia, 17:00 (200)
Arkadiusz Przybyła 11
Skałka Żabnica 1-1 Rozwój Katowice 13 sierpnia, 17:00 (300)
Tomasz Janik 67 - Sebastian Gielza 3
Start Namysłów 0-0 Polonia Łaziska Górne 13 sierpnia, 17:00 (200)

 

 

 Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Polonia Łaziska Górne 20 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Rejmanowski 64, Tomasz Boczek 66, Mateusz Żyła 71
LZS Piotrówka 3-1 Skałka Żabnica 20 sierpnia, 17:00 (250)
Emmanuel Ekwueme 31, Daniel Onyekachi 71, Idrissa Cissé 88 (k) - Tomasz Janik 49
Skra Częstochowa 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 sierpnia, 15:00 (300)
Start Bogdanowice 2-2 Szczakowianka Jaworzno 20 sierpnia, 17:00 (300)
Marcin Gużda 17, Sławomir Jeziorek 40 (s) - Sylwester Dębowski 60 (k), Grzegorz Kmiecik 90
Victoria Częstochowa 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 20 sierpnia, 17:00 (150)
Łukasz Toborek 21, Damian Michalik 76 - Piotr Sobotta 85
Odra Opole 2-2 LZS Leśnica 20 sierpnia, 17:00 (800)
Tadeusz Tyc 23 (k), 35 - Łukasz Janczarek 54, 79
Victoria Chróścice 2-3 Przyszłość Rogów 20 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Polok 56, 61 - Dawid Hanzel 37, 77, Wojciech Pucka 39
Start Namysłów 0-4 Rozwój Katowice 20 sierpnia, 17:00 (250)
Dariusz Rucki II 18, Rafał Lis 60, Maciej Tora 72, 90

 

 

 Kolejka 3 - 24 sierpnia

 

 

Przyszłość Rogów 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 24 sierpnia, 18:00 (450)
LZS Leśnica 5-0 Victoria Chróścice 24 sierpnia, 18:00 (250)
Denis Sotor 41, Łukasz Janczarek 57, 69 (k), Tomasz Dudek 59, Piotr Warzyc 90 (s)
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Odra Opole 24 sierpnia, 18:00 (600)
Adam Malik 5 - Tadeusz Tyc 12, 19 (k), Michał Bednarski 90
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Victoria Częstochowa 24 sierpnia, 18:00 (600)
Daniel Małkowski 75
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Start Bogdanowice 24 sierpnia, 18:00 (200)
Marcin Urbańczyk 10, Michał Szczyrba 90 (k)
Skałka Żabnica 0-0 Skra Częstochowa 24 sierpnia, 18:00 (150)
Start Namysłów 1-2 LZS Piotrówka 24 sierpnia, 18:00 (200)
Patryk Pabiniak 24 - Aleksander Mużyłowski 20, Idrissa Cissé 22
Polonia Łaziska Górne 1-1 Rozwój Katowice 24 sierpnia, 18:00 (300)
Marek Mazur 65 - Sebastian Gielza 56

 

 

 Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Rozwój Katowice 31 sierpnia, 17:00 (400)
LZS Piotrówka 3-3 Polonia Łaziska Górne 27 sierpnia, 17:00 (150)
Idrissa Cissé 16, Daniel Onyekachi 40, Grzegorz Zmuda 53 - Bojan Bruź 5, Mariusz Komar 45, Radosław Kaczmarczyk 56 (k)
Skra Częstochowa 2-1 Start Namysłów 27 sierpnia, 17:45 (150)
Adrian Kozieł 45, Bartosz Gliński 56 - Patryk Pabiniak 26
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Start Bogdanowice 0-0 Skałka Żabnica 27 sierpnia, 17:00 (100)
Victoria Częstochowa 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 sierpnia, 17:00 (150)
Łukasz Stefański 86 - Bartosz Wojtków 37, Robert Tkocz 84
Odra Opole 0-0 Szczakowianka Jaworzno 27 sierpnia, 17:00 (650)
Victoria Chróścice 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 27 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Sobotta 75
Przyszłość Rogów 3-2 LZS Leśnica 27 sierpnia, 17:00 (400)
Przemysław Szkatuła 38, Grzegorz Kolisz 76, Szymon Cichecki 77 - Kamil Szyndzielorz 22, Łukasz Janczarek 40

 

 

 Kolejka 5 - 3-4 września

 

 

LZS Leśnica 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 3 września, 17:00 (150)
Łukasz Janczarek 22, Sławomir Kierdal 66 - Arkadiusz Gołąb 27, Marcin Rejmanowski 75
TOR Dobrzeń Wielki 3-2 Przyszłość Rogów 3 września, 17:00 (300)
Daniel Rychlik 12, Piotr Sobotta 32, Bartłomiej Błoński 80 - Przemysław Szkatuła 5, Robert Żbikowski 71
Szczakowianka Jaworzno 7-0 Victoria Chróścice 3 września, 17:00 (800)
Sebastian Dylowicz 13, Marcin Kondzielnik 24, 85, Grzegorz Kmiecik 41, 58, 71, Rafał Łybyk 88
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Odra Opole 3 września, 17:00 (400)
Tadeusz Tyc 36, 66
Skałka Żabnica 4-1 Victoria Częstochowa 3 września, 17:00 (150)
Marcin Dudka 21, Serhij Szafranśkyj 39, 46, Adrian Gdovičin 81 - Łukasz Stefański 90 (k)
Start Namysłów 1-3 Start Bogdanowice 3 września, 17:00 (150)
Przemysław Ciąglewicz 39 - Arkadiusz Lalko 16, 53, 78
Polonia Łaziska Górne 1-0 Skra Częstochowa 3 września, 17:00 (300)
Dawid Kaszok 90
Rozwój Katowice 2-0 LZS Piotrówka 3 września, 11:00 (300)
Damian Gacki 14, Dariusz Rucki II 66

 

 

 Kolejka 6 - 10-11 września

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 0-3 LZS Piotrówka 10 września, 17:00 (400)
Idrissa Cissé 25 (k), Zerah Mpako 54, Piotr Górnicki 64
Skra Częstochowa 1-3 Rozwój Katowice 10 września, 17:00 (200)
Kamil Korbel 12 - Konrad Nowak 45, Maciej Tora 56, Sebastian Gielza 67
Start Bogdanowice 0-4 Polonia Łaziska Górne 10 września, 17:00 (100)
Dawid Kaszok 7, 85, Mateusz Majsner 27, Marek Mazur 55
Victoria Częstochowa 3-1 Start Namysłów 10 września, 17:00 (90)
Rafał Stefański 28, 67, Bartłomiej Gębicz 53 - Rafał Samborski 58 (k)
Odra Opole 1-1 Skałka Żabnica 10 września, 17:00 (600)
Tadeusz Tyc 2 - Mychajło Tkaczuk 60
Victoria Chróścice 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 września, 17:00 (150)
Bartosz Wojtków 39, Michał Szczyrba 49
Przyszłość Rogów 1-2 Szczakowianka Jaworzno 10 września, 17:00 (300)
Szymon Cichecki 79 - Sylwester Dębowski 40, Grzegorz Kmiecik 67
LZS Leśnica 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 10 września, 17:00 (200)
Łukasz Janczarek 65

 

 

 Kolejka 7 - 17-18 września

 

 

TOR Dobrzeń Wielki 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 17 września, 16:00 (300)
Sławomir Sieńczewski 7 - Marcin Rejmanowski 24, Tomasz Wawrzyniak 73
Szczakowianka Jaworzno 2-0 LZS Leśnica 17 września, 16:00 (600)
Marcin Kondzielnik 21, Tomasz Kasprzik 25 (s)
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Przyszłość Rogów 17 września, 16:00 (300)
Robert Tkocz 10, Bartosz Wojtków 15, Dawid Oszek 51, Łukasz Halama 57 (k)
od 56. minuty w bramce gości stał Roland Kachel
Skałka Żabnica 5-0 Victoria Chróścice 17 września, 16:00 (100)
Mychajło Tkaczuk 14, 54, Casmir Mbachu 16, 51, Tomasz Pełka 60
Start Namysłów 0-1 Odra Opole 17 września, 17:00
Tadeusz Tyc 31
bez udziału publiczności
Polonia Łaziska Górne 5-1 Victoria Częstochowa 17 września, 16:00 (250)
Grzegorz Paździorny 1, Sebastian Hendel 16, 45, Piotr Pastuszak 66, Adrian Sieradzki 90 - Rafał Stefański 70
Rozwój Katowice 5-0 Start Bogdanowice 17 września, 11:00 (300)
Kamil Zalewski 10, Konrad Nowak 23, Sebastian Gielza 40, Maciej Wolny 58, Damian Sadowski 73
LZS Piotrówka 0-2 Skra Częstochowa 17 września, 16:00 (150)
Marcin Kowalski 14, Adrian Kozieł 24
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Aleksander Mużyłowski

 

 

 Kolejka 8 - 24-25 września

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 1-3 Skra Częstochowa 28 września, 16:00 (300)
Tomasz Boczek 51 - Patryk Nogal 28, Mateusz Woldan 31, Mateusz Bik 88
Start Bogdanowice 0-2 LZS Piotrówka 24 września, 16:00 (70)
Arkadiusz Lalko 21 (s), Wojciech Hober 78
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości Marcin Musioł
Victoria Częstochowa 0-1 Rozwój Katowice 24 września, 16:00 (100)
Damian Sadowski 34
Odra Opole 1-2 Polonia Łaziska Górne 24 września, 16:00 (500)
Adam Setla 31 - Radosław Kaczmarczyk 43, Mariusz Komar 71
Victoria Chróścice 2-2 Start Namysłów 24 września, 16:00 (100)
Tomasz Jaworski 24, Radosław Dembiński 60 - Łukasz Bonar 21, Patryk Pabiniak 40
Przyszłość Rogów 2-2 Skałka Żabnica 24 września, 16:00 (250)
Robert Żbikowski 24, 66 - Mychajło Tkaczuk 6, Tomasz Janik 90
LZS Leśnica 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 września, 16:00 (250)
Stanisław Wróbel 72, Łukasz Janczarek 90
TOR Dobrzeń Wielki 0-4 Szczakowianka Jaworzno 24 września, 16:00 (150)
Sylwester Dębowski 35 (k), 43, Piotr Sierczyński 73, Marcin Kondzielnik 75

 

 

 Kolejka 9 - 1-2 października

 

 

Szczakowianka Jaworzno 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 1 października, 16:00 (1200)
Pniówek Pawłowice Śląskie 7-0 TOR Dobrzeń Wielki 1 października, 17:20 (300)
Robert Tkocz 12, 83, Bartosz Wojtków 27, 57, Michał Szczyrba 63, Arkadiusz Przybyła 89, 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 80-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autobusu gości
Skałka Żabnica 1-0 LZS Leśnica 1 października, 16:15 (100)
Adrian Gdovičin 53 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Start Namysłów 0-0 Przyszłość Rogów 2 października, 16:00 (100)
Polonia Łaziska Górne 2-0 Victoria Chróścice 1 października, 11:00 (280)
Radosław Kaczmarczyk 12, Marek Mazur 81
Rozwój Katowice 4-2 Odra Opole 1 października, 11:00 (400)
Tomasz Stranc 28, Maciej Tora 74, Rafał Lis 84, Kamil Zalewski 90 - Błażej Wróbel 52, Tadeusz Tyc 62 (k)
LZS Piotrówka 5-0 Victoria Częstochowa 1 października, 16:00 (150)
Idrissa Cissé 24, 43, Wojciech Hober 30, Frank Adu Kwame 70, Aleksander Mużyłowski 87
Skra Częstochowa 1-0 Start Bogdanowice 1 października, 16:00 (100)
Adrian Kozieł 33

 

 

 Kolejka 10 - 8-9 października

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 0-2 Start Bogdanowice 8 października, 15:30 (150)
Mateusz Balcer 4, Mateusz Krupa 30
Victoria Częstochowa 2-1 Skra Częstochowa 8 października, 15:30 (600)
Mateusz Kyzioł 48, 83 - Daniel Krasnodębski 25
Odra Opole 0-0 LZS Piotrówka 8 października, 15:30 (400)
Victoria Chróścice 0-5 Rozwój Katowice 8 października, 15:30 (150)
Sebastian Gielza 49 (k), 61 (k), Dariusz Rucki II 79, Maciej Wolny 88, Adam Żak 89
Przyszłość Rogów 1-1 Polonia Łaziska Górne 8 października, 16:00 (400)
Robert Żbikowski 87 - Sebastian Hendel 77
LZS Leśnica 1-1 Start Namysłów 8 października, 15:30 (120)
Maciej Dyczek 6 - Patryk Pabiniak 73
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Skałka Żabnica 8 października, 15:30 (150)
Maciej Rozmus 67, Mychajło Tkaczuk 70
Szczakowianka Jaworzno 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 października, 16:00 (700)
Rafał Jędrzejczyk 16, Grzegorz Kmiecik 83 - Arkadiusz Przybyła 50, Bartosz Wojtków 64, 90

 

 

 Kolejka 11 - 15-16 października

 

 

Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 15 października, 15:30 (250)
Skałka Żabnica 1-3 Szczakowianka Jaworzno 16 października, 15:00 (200)
Tomasz Janik 66 - Rafał Jędrzejczyk 41, 90, Marcin Kondzielnik 86
Start Namysłów 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 15 października, 15:30 (100)
Patryk Pabiniak 49 - Sławomir Sieńczewski 29
Polonia Łaziska Górne 2-1 LZS Leśnica 15 października, 15:30 (250)
Radosław Kaczmarczyk 16, Piotr Pastuszak 54 - Łukasz Janczarek 13
Rozwój Katowice 2-0 Przyszłość Rogów 15 października, 11:00 (300)
Rafał Lis 56, 90
LZS Piotrówka 3-1 Victoria Chróścice 15 października, 15:30 (150)
Idrissa Cissé 71, 77, Wojciech Hober 90 - Bartłomiej Zięba 90
Start Bogdanowice 3-3 Victoria Częstochowa 15 października, 15:30 (100)
Mateusz Balcer 3, Konrad Rybak 51, Arkadiusz Lalko 66 - Damian Michalik 40, Łukasz Stefański 77, Łukasz Kotas 80
Odra Opole 2-1 Skra Częstochowa 15 października, 11:00 (300)
Tadeusz Tyc 31, 75 - Marcin Kowalski 2

 

 

 Kolejka 12 - 22-23 października

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Victoria Częstochowa 22 października, 15:00 (250)
Łukasz Antczak 27, Marcin Pęszor 41, Marcin Kocur 81
Odra Opole 4-0 Start Bogdanowice 22 października, 15:00 (400)
Tadeusz Tyc 3, 58, Marcel Surowiak 34, Marcin Rogowski 75
Victoria Chróścice  
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni