2011/2012 JUNIORZY MŁODSI

  drużyna m. pkt. bilans
1 TS 1909 Piast Cieszyn 13 32 58:11
2 BKS STAL Bielsko-Biała 13 31 52:14
3 Zapora Wapienica 13 29 56:19
4 Beskid Skoczów 13 26 53:14
5 LKS Czaniec 13 22 37:24
6 LKS Bory Pietrzykowice 12 21 35:16
7 Koszarawa Żywiec 13 20 32:28
8 Drzewiarz Jasienica 13 19 28:29
9 Pasjonat Dankowice 12 17 22:20
10 LKS Leśna 13 15 24:34
11 Kuźnia Ustroń 13 14 21:27
12 LKS Bestwina 12 6 11:52
13 GLKS Wilkowice 12 4 15:76
14 Spójnia Landek 13 0 4:90

Termin 1 - 21 sierpień 2011 r. - niedziela

Radziechowy - Orzeł Kozy 0-2

Koszarawa Żywiec - Mieszko-Piast Cieszyn 2-2

Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 16:0

Podbeskidzie Bielsko - Trójka Czechowice 5:2

 
Termin 2 - 28 sierpień 2011 r. - niedziela
Orzeł Kozy - Trójka Czechowice 1-4

BKS Stal Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko  0-10

Mieszko-Piast Cieszyn - Rekord Bielsko-Biała 1-5

Radziechowy - Koszarawa Żywiec 2-1

 

Termin 3 - 31 sierpień 2011 r. - środa

Rekord Bielsko-Biała - Radziechowy 5-0

Trójka Czechowice - BKS Stal Bielsko-Biała  5-2

1 wrzesień 2011 r. - czwartek

Koszarawa Żywiec - Orzeł Kozy 4-0

Podbeskidzie Bielsko - Mieszko-Piast Cieszyn 5-1

 
Termin 4 - 4 wrzesień 2011 r. - niedziela

Orzeł Kozy - BKS Stal Bielsko-Biała 1-3

Mieszko-Piast Cieszyn - Trójka Czechowice 2-6

Radziechowy - Podbeskidzie Bielsko 0-3

Koszarawa Żywiec - Rekord Bielsko-Biała 1-0

 
Termin 5 - 11 wrzesień 2011 r. - niedziela

Rekord Bielsko-Biała - Orzeł Kozy 1-0

Podbeskidzie Bielsko - Koszarawa Żywiec 2-1

Trójka Czechowice - Radziechowy 5-1

BKS Stal Bielsko-Biała - Mieszko-Piast Cieszyn 3-7

 
Termin 6 - 18 wrzesień 2011 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Mieszko-Piast Cieszyn 1-8

Radziechowy - BKS Stal Bielsko-Biała 2-0

Koszarawa Żywiec - Trójka Czechowice 0-6

Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko 5-3

 

Termin 7 - 25 wrzesień 2011 r. - niedziela

Podbeskidzie Bielsko - Orzeł Kozy 2-1

Trójka Czechowice - Rekord Bielsko-Biała 4-1

BKS Stal Bielsko-Biała - Koszarawa Żywiec 0-3

Mieszko-Piast Cieszyn - Radziechowy 1-0

 

Termin 8 - 2 październik 2011 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Radziechowy 2-4

Mieszko-Piast Cieszyn - Koszarawa Żywiec 2-1

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 1-9

Trójka Czechowice - Podbeskidzie Bielsko - 0-0

 

Termin 9 - 9 październik 2011 r. - niedziela

Trójka Czechowice - Orzeł Kozy 7-0

Podbeskidzie Bielsko - BKS Stal Bielsko-Biała 3-0

Rekord Bielsko-Biała - Mieszko-Piast Cieszyn 2-1

Koszarawa Żywiec - Radziechowy 0-2

 

Termin 10 - 16 październik 2011 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Koszarawa Żywiec 1-8

Radziechowy - Rekord Bielsko-Biała 1-4

Mieszko-Piast Cieszyn - Podbeskidzie Bielsko 1-1

BKS Stal Bielsko-Biała - Trójka Czechowice 1-9

 

Termin 11 - 23 październik 2011 r. - niedziela

BKS Stal Bielsko-Biała - Orzeł Kozy 0-3 w.o.

Trójka Czechowice - Mieszko-Piast Cieszyn 2-1

Podbeskidzie Bielsko - Radziechowy 6-0

Rekord Bielsko-Biała - Koszarawa Żywiec 1-0

 

Termin 12 - 30 październik 2011 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Rekord Bielsko-Biała 0-4

Koszarawa Żywiec - Podbeskidzie Bielsko 1-3

Radziechowy - Trójka Czechowice 2-1

Mieszko-Piast Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała 10-3

 

Termin 13 - 06 listopad 2011 - niedziela

TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Orzeł Kozy 9-4

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Radziechowy 0-1

UMKS Trójka Czechowice - TS Koszarawa Żywiec 4-0

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BTS Rekord Bielsko-Biała 2-2

 

Termin 14 - 11 listopad 2011 - piątek

LKS Radziechowy - TS Mieszko-Piast Cieszyn 2-2

BTS Rekord Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice 1-1

TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 7-0

LKS Orzeł Kozy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3

 

Termin 15 - 25 marca 2012 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Radziechowy 4-2

Mieszko-Piast Cieszyn - Koszarawa Żywiec 4-1

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 0-6

Trójka Czechowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

 
Termin 16 - 1 kwietnia 2012 r. - niedziela

Trójka Czechowice - Orzeł Kozy 5-2

Podbeskidzie Bielsko - BKS Stal Bielsko-Biała 6-0 

Rekord Bielsko-Biała - Mieszko-Piast Cieszyn 5-1 

Koszarawa Żywiec - Radziechowy 1-2

 

Termin 17 - 9 kwietnia 2012 r. - poniedziałek

Orzeł Kozy - Koszarawa Żywiec 0-1

Radziechowy - Rekord Bielsko-Biała 1-2

Mieszko-Piast Cieszyn - Podbeskidzie Bielsko 3-2

BKS Stal Bielsko-Biała - Trójka Czechowice 0-5

 

Termin 18 - 15 kwietnia 2012 r. - niedziela

BKS Stal Bielsko-Biała - Orzeł Kozy 5-2 

Trójka Czechowice - Mieszko-Piast Cieszyn 10-0

Podbeskidzie Bielsko - Radziechowy 6-0

Rekord Bielsko-Biała - Koszarawa Żywiec 4-2

 

Termin 19 - 22 kwietnia 2012 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Rekord Bielsko-Biała 1-1

Koszarawa Żywiec - Podbeskidzie Bielsko 0-2

Radziechowy - Trójka Czechowice 0-5

Mieszko-Piast Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 

 

Termin 20 - 29 kwietnia 2012 - niedziela

TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Orzeł Kozy 4-4

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Radziechowy 3-2 

UMKS Trójka Czechowice - TS Koszarawa Żywiec 2-0

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-2

 

Termin 21 - 3 maja 2012 - czwartek

LKS Radziechowy - TS Mieszko-Piast Cieszyn 2-4

BTS Rekord Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice  1-3

TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 8-0 

LKS Orzeł Kozy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała  0-13

 

Termin 22 - 6 maja 2012 r. - niedziela

Radziechowy - Orzeł Kozy 2-2

Koszarawa Żywiec - Mieszko-Piast Cieszyn 1-4

17.00 Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 9-0

Podbeskidzie Bielsko - Trójka Czechowice  3-0

 
Termin 23 - 13 maja 2012 r. - niedziela

Orzeł Kozy - Trójka Czechowice  3-0 walkower

BKS Stal Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-4

Mieszko-Piast Cieszyn - Rekord Bielsko-Biała  1-3

Radziechowy - Koszarawa Żywiec  1-1

 

Termin 24 - 20 maja 2012 r. - niedziela

Rekord Bielsko-Biała - Radziechowy  9-3

Trójka Czechowice - BKS Stal Bielsko-Biała  9-1  

Koszarawa Żywiec - Orzeł Kozy  1-1

Podbeskidzie Bielsko - Mieszko-Piast Cieszyn 11-1

 
Termin 25 - 27 maja 2012 r. - niedziela

Orzeł Kozy - BKS Stal Bielsko-Biała 6-3 

Mieszko-Piast Cieszyn - Trójka Czechowice  2-8

Radziechowy - Podbeskidzie Bielsko 1-7

Koszarawa Żywiec - Rekord Bielsko-Biała 0-1

 
Termin 26 - 3 czerwca 2012 r. - niedziela

Rekord Bielsko-Biała - Orzeł Kozy 12-3

Podbeskidzie Bielsko - Koszarawa Żywiec  7-0

Trójka Czechowice - Radziechowy  2-2

BKS Stal Bielsko-Biała - Mieszko-Piast Cieszyn 1-9 

 
Termin 27 - 7 czerwca 2012 r. - czwartek

Orzeł Kozy - Mieszko-Piast Cieszyn  2-6

Radziechowy - BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 

Koszarawa Żywiec - Trójka Czechowice  2-2

Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko  0-5

 

Termin 28 - 10 czerwca 2012 r. - niedziela

Podbeskidzie Bielsko - Orzeł Kozy  8-0

Trójka Czechowice - Rekord Bielsko-Biała  1-2

BKS Stal Bielsko-Biała - Koszarawa Żywiec 3-1

Mieszko-Piast Cieszyn - Radziechowy  4-4

 

 

 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni