2011/2012 TRAMPKARZE STARSI

  drużyna m. pkt. bilans
1 Pasjonat Dankowice 10 27 71:15
2 BKS STAL Bielsko-Biała 10 24 58:15
3 GLKS Sokół Buczkowice 10 18 31:40
4 LKS Czaniec 10 12 37:29
5 GLKS Wilkowice 10 9 31:28
6 LKS Mazańcowice 10 0 5:106

Kolejka: 1 w dniach 20-08-2011
Trójka Czechowice-Dziedzice - Pasjonat Dankowice 6-0
Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie 3-1
Drzewiarz Jasienica - Beskid 09 Skoczów 3-3
LKS Goleszów - Błyskawica Drogomyśl 13-1
Mieszko-Piast Cieszyn - Podbeskidzie B-B 0-17
BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 0-2
Orzeł Kozy - Rekord Bielsko-Biała 1-2

 

Kolejka: 2 w dniach 27-08-2011
Pasjonat Dankowice - Podbeskidzie B-B 0-9
Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 4-0
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Kozy 0-22
Beskid 09 Skoczów - LKS Goleszów 2-0
Cukrownik Chybie - Drzewiarz Jasienica 1-8
Trójka Czechowice-Dziedzice - Koszarawa Żywiec 6-0
Czarni-Góral Żywiec - Mieszko-Piast Cieszyn 5-0

 

Kolejka: 3 w dniach 31-08-2011
Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice 1-1
Drzewiarz Jasienica - Trójka Czechowice-Dziedzice 1-2
LKS Goleszów - Cukrownik Chybie 3-1
Orzeł Kozy - Beskid 09 Skoczów 2-1
BKS Stal Bielsko-Biała - Błyskawica Drogomyśl 4-2
Mieszko-Piast Cieszyn - Rekord Bielsko-Biała 0-11
Podbeskidzie B-B - Czarni-Góral Żywiec 0-1

 

Kolejka: 4 w dniach 3-09-2011
Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie B-B 3-0
Błyskawica Drogomyśl - Mieszko-Piast Cieszyn 2-4
Beskid 09 Skoczów - BKS Stal Bielsko-Biała 5-0
Cukrownik Chybie - Orzeł Kozy 0-3
Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Goleszów 2-1
Koszarawa Żywiec - Drzewiarz Jasienica 0-1
Pasjonat Dankowice - Czarni-Góral Żywiec 0-3

 

Kolejka: 5 w dniach 10-09-2011 i 11-09-2011
Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice 2-1
LKS Goleszów - Koszarawa Żywiec 2-1
Mieszko-Piast Cieszyn - Beskid 09 Skoczów 0-3
Podbeskidzie B-B - Błyskawica Drogomyśl 14-0
Czarni-Góral Żywiec - Rekord Bielsko-Biała 0-1
Orzeł Kozy - Trójka Czechowice-Dziedzice 1-5
BKS Stal Bielsko-Biała - Cukrownik Chybie 1-1

 

Kolejka: 6 w dniach 17-09-2011
Pasjonat Dankowice -Rekord Bielsko-Biała 1-1
Beskid 09 Skoczów - Podbeskidzie B-B 0-0
Cukrownik Chybie - Mieszko-Piast Cieszyn 1-1
Trójka Czechowice-Dziedzice - BKS Stal BIelsko-Biała 8-0
Koszarawa Żywiec - Orzeł Kozy 1-1
Drzewiarz Jasienica - LKS Goleszów 2-0
Błyskawica Drogomyśl - Czarni-Góral Żywiec 2-12

 

Kolejka: 7 w dniach 24-09-2011 i 25-09-2011
LKS Goleszów - Pasjonat Dankowice 1-3
Mieszko-Piast Cieszyn - Trójka Czechowice-Dziedzice 0-13
Podbeskidzie B-B - Cukrownik Chybie 1-0
Rekord Bielsko-Biała - Błyskawica Drogomyśl 9-1
Czarni-Góral Żywiec - Beskid 09 Skoczów 2-0
Orzeł Kozy - Drzewiarz Jasienica 2-5
BKS Stal Bielsko-Biała - Koszarawa Żywiec 1-2

 

Kolejka: 8 w dniach 1-10-2011
Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl 6-3
Beskid 09 Skoczów - Rekord Bielsko-Biała 1-2
Trójka Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie B-B 2-1
Koszarawa Żywiec - Mieszko-Piast Cieszyn 10-0
Drzewiarz Jasienica - BKS Stal Bielsko-Biała 4-0
LKS Goleszów - Orzeł Kozy 0-10
Cukrownik Chybie - Czarni-Góral Żywiec 4-2

 

Kolejka: 9 w dniach 8-10-2011 i 9-10-2011
Mieszko-Piast Cieszyn - Drzewiarz Jasienica 0-11
Podbeskidzie B-B - Koszarawa Żywiec 8-2
Rekord Bielsko-Biała - Cukrownik Chybie 3-0
Błyskawica Drogomyśl -Beskid 09 Skoczów 0-4
Czarni-Góral Żywiec - Trójka Czechowice-Dziedzice 2-2
Orzeł Kozy - Pasjonat Dankowice 0-0
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Goleszów 0-1

 

Kolejka: 10 w dniach 15-10-2011 i 16-10.2011
Pasjonat Dankowice - Beskid 09 Skoczów 1-1
Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl 7-2
Trójka Czechowice-Dziedzice - Rekord Bielsko-Biała 5-1
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie B-B 3-1
LKS Goleszów - Mieszko-Piast Cieszyn 4-2
Koszarawa Żywiec - Czarni-Góral Żywiec 0-2
Orzeł Kozy - BKS Stal BIelsko-Biała 2-0

 

Kolejka: 11 w dniach 22-10-2011
Mieszko-Piast Cieszyn - Orzeł Kozy 0-7
Podbeskidzie B-B - LKS Goleszów 2-1
Rekord Bielsko-Biała - Koszarawa Żywiec 6-2
Błyskawica Drogomyśl - Trójka Czechowice-Dziedzice 1-8
Beskid 09 Skoczów - Cukrownik Chybie 3-1
Czarni-Góral Żywiec - Drzewiarz Jasienica 3-0
BKS Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice 1-6

 

Kolejka: 12 w dniach 29-10-2011 i 30-10-2011
Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie 4-2
Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Goleszów 5-0
Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl 5-0 
Drzewiarz Jasienica - Rekord Bielsko-Biała 1-0
LKS Goleszów - Czarni-Góral Żywiec 0-1
BKS Stal Bielsko-Biała - Mieszko-Piast Cieszyn 5-0
Orzeł Kozy - Podbeskidzie B-B 0-2

 

Kolejka: 13 w dniach 5-11-2011
Mieszko-Piast Cieszyn - Pasjonat Dankowice 0-5
Podbeskidzie B-B - BKS Stal Bielsko-Biała 2-0
Rekord Bielsko-Biał - LKS Goleszów 2-3
Błyskawica Drogomyśl - Drzewiarz Jasienica 3-9
Beskid 09 Skoczów - Koszarawa Żywiec 7-0
Cukrownik Chybie - Trójka Czechowice-Dziedzice 0-2
Czarni-Góral Żywiec - Orzeł Koz 3-0

 

Termin 15 -   31  marzec  2012 r.  - sobota
BBTS Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice 3-2
Mieszko-Piast Cieszyn - Czarni-Góral Żywiec 0-6
Goleszów   - Beskid 09 Skoczów 1-4
Drzewiarz Jasienica  - Cukrownik Chybie 0-1

1  kwiecień  2012 r.  - niedziela

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 1-5
Koszarawa Żywiec- Trójka Czechowice 0-4

LKS Orzeł Kozy- Błyskawica Drogomyśl 14-1

Termin 16 -   7  kwiecień  2012 r.  - sobota
Koszarawa Żywiec- Pasjonat Dankowice 2-1
Trójka Czechowice - Drzewiarz Jasienica 2-0
Cukrownik Chybie - Goleszów 2-1
Beskid 09 Skoczów - LKS Orzeł Kozy 1-0
Błyskawica Drogomyśl  - BKS Stal Bielsko-Biała 4-2   
Rekord Bielsko-Biała - Mieszko-Piast Cieszyn 3:0
Czarni-Góral Żywiec- BBTS Bielsko-Biała 2-1

Termin 17 -   14  kwiecień  2012 r.  - sobota
BBTS Bielsko-Biała  - Rekord Bielsko-Biała 0-1
Mieszko-Piast Cieszyn  - Błyskawica Drogomyśl 3-1
BKS Stal Bielsko-Biała - Beskid 09 Skoczów 0-4
Goleszów   - Trójka Czechowice 0-7
Drzewiarz Jasienica - Koszarawa Żywiec 2-1

15  kwiecień  2012 r.  - niedziela
Czarni-Góral Żywiec - Pasjonat Dankowice 3-2
LKS Orzeł Kozy- Cukrownik Chybie 3-1

Termin 18 -   21  kwiecień  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice- Drzewiarz Jasienica  1-1
Koszarawa Żywiec  - Goleszów  12-0
Trójka Czechowice - LKS Orzeł Kozy  1-0
Cukrownik Chybie - BKS Stal Bielsko-Biała 7-0 
Beskid 09 Skoczów   - Mieszko-Piast Cieszyn  10-0
Błyskawica Drogomyśl - BBTS Bielsko-Biała   2-6
Rekord Bielsko-Biała- Czarni-Góral Żywiec 3-1

Termin 19 -   28  kwiecień  2012 r.  - sobota
Rekord Bielsko-Biała- Pasjonat Dankowice 3-0
BBTS Bielsko-Biała- Beskid 09 Skoczów   0-1
Mieszko-Piast Cieszyn - Cukrownik Chybie 0-1
Drzewiarz Jasienica- Goleszów 3-0

29  kwiecień  2012 r.  - niedziela

16.00 BKS Stal Bielsko-Biała- Trójka Czechowice 0-6
Czarni-Góral Żywiec - Błyskawica Drogomyśl 9-1
LKS Orzeł Kozy- Koszarawa Żywiec 5-2

Termin 20 -   1  maj  2012 r.  - wtorek
Pasjonat Dankowice - Goleszów 2-1
Drzewiarz Jasienica- LKS Orzeł Kozy   4-1
Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 4-2
Trójka Czechowice - Mieszko-Piast Cieszyn   14-0
Cukrownik Chybie  - BBTS Bielsko-Biała  0-10
Beskid 09 Skoczów   - Czarni-Góral Żywiec 3-0
Błyskawica Drogomyśl  - Rekord Bielsko-Biała  2-4

Termin 21 -   5  maj  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice- Błyskawica Drogomyśl  8-0
Rekord Bielsko-Biała   - Beskid 09 Skoczów  6-1
BBTS Bielsko-Biała - Trójka Czechowice 1-4
Mieszko-Piast Cieszyn - Koszarawa Żywiec  3-4
BKS Stal Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica  1-5

6  maj  2012 r.  - niedziela
Czarni-Góral Żywiec - Cukrownik Chybie  7-0
LKS Orzeł Kozy- Goleszów  7-0

Termin 22 -   12  maj  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice  - LKS Orzeł Kozy   4-0
Goleszów   - BKS Stal Bielsko-Biała 4-1   
Drzewiarz Jasienica- Mieszko-Piast Cieszyn  8-0
Koszarawa Żywiec  - BBTS Bielsko-Biała 0-5
Trójka Czechowice - Czarni-Góral Żywiec  3-0
Cukrownik Chybie   - Rekord Bielsko-Biała 2-5
Beskid 09 Skoczów  - Błyskawica Drogomyśl  10-0

Termin 23 -   19  maj  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice  - Beskid 09 Skoczów   1-1
Błyskawica Drogomyśl   - Cukrownik Chybie  1-4
Rekord Bielsko-Biała   - Trójka Czechowice  1-1
BBTS Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica   3-5
Mieszko-Piast Cieszyn- Goleszów  1-5
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Orzeł Kozy 0-3 

20  maj  2012 r.  - niedziela
Czarni-Góral Żywiec  - Koszarawa Żywiec  4-0

Termin 24 -   26  maj  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice   - BKS Stal Bielsko-Biała 6-0   
Goleszów   - BBTS Bielsko-Biała   1-5
Drzewiarz Jasienica- Czarni-Góral Żywiec  4-0
Koszarawa Żywiec- Rekord Bielsko-Biała  1-1
Trójka Czechowice - Błyskawica Drogomyśl  5-1
Cukrownik Chybie- Beskid 09 Skoczów   0-2

27  maj  2012 r.  - niedziela
LKS Orzeł Kozy- Mieszko-Piast Cieszyn  5-0

Termin 25 -   2  czerwiec  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice   - Cukrownik Chybie  1-0
Beskid 09 Skoczów   - Trójka Czechowice  1-0
Błyskawica Drogomyśl   - Koszarawa Żywiec  1-10
Rekord Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica  4-0
BBTS Bielsko-Biała   - LKS Orzeł Kozy   3-0
Mieszko-Piast Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała 4-4   

3  czerwiec  2012 r.  - niedziela
Czarni-Góral Żywiec  - Goleszów  5-1

Termin 26 -   9  czerwiec  2012 r.  - sobota
Pasjonat Dankowice- Mieszko-Piast Cieszyn  6-1
BKS Stal Bielsko-Biała - BBTS Bielsko-Biała 0-5   
LKS Orzeł Kozy- Czarni-Góral Żywiec  1-3
Goleszów   - Rekord Bielsko-Biała  2-8
Drzewiarz Jasienica- Błyskawica Drogomyśl  13-1
Koszarawa Żywiec- Beskid 09 Skoczów   0-0
Trójka Czechowice - Cukrownik Chybie  5-0

 

 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni