2012/2013 III LIGA

  drużyna m. pkt. bilans
1 Odra Opole 30 62 53-23
2 BKS STAL Bielsko-Biała 30 59 52-34
3 Pniówek Pawłowice 30 57 52-24
4 Przyszłość Rogów 30 54 49-25
5 Skra Częstochowa 30 53 54-35
6 Polonia Łaziska Górne 30 53 50-42
7 Górnik Wesoła 30 46 50-35
8 Szczakowianka Jaworzno 30 41 40-34
9 LZS Piotrówka 30 38 42-38
10 LZS Leśnica 30 38 40-47
11 LKS Czaniec 30 36 49-47
12 Odra Wodzisław Śląski 30 32 27-35
13 Swornica Czarnowąsy 30 28 40-57
14 Start Namysłów 30 27 32-51
15 Polonia Głubczyce 30 25 29-69
16 Victoria Chróścice 30 12 13-75

 

 Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

 

 

Przyszłość Rogów 3-0 Polonia Głubczyce 11 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Jamuła 34 (s), Kamil Benauer 84, Marcin Pontus 90
Skra Częstochowa 1-0 LZS Piotrówka 10 sierpnia, 20:00 (450)
Łukasz Pietrasiński 35
Szczakowianka Jaworzno 3-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 11 sierpnia, 17:00 (920)
Michał Skórski 44, Dawid Mróz 53, Artur Karpowicz 87
Odra Opole 0-0 Start Namysłów 11 sierpnia, 17:00 (900)
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Victoria Chróścice 12 sierpnia, 17:00 (400)
Arkadiusz Smęt 32
LKS Czaniec 0-2 Polonia Łaziska Górne 11 sierpnia, 17:00 (200)
Radosław Kaczmarczyk 50 (k), Mateusz Majsner 88
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 LZS Leśnica 11 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Zdolski 33 - Paweł Sikora 26
Swornica Czarnowąsy 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 sierpnia, 17:00 (200)
Bartosz Wojtków 6 (s)

 

 

 Kolejka 2 - 15 sierpnia

 

 

Polonia Głubczyce 1-1 LZS Leśnica 15 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Gużda 61 - Łukasz Moneta 76
w Bogdanowicach
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (250)
Kamil Wawrzyczek 17 - Damian Zdolski 36 (k)
Swornica Czarnowąsy 4-1 LKS Czaniec 15 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Bednarski 16, Kamil Kowalczyk 56, 68, Wojciech Scisło 71 - Piotr Pindel 59
Victoria Chróścice 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Michoń 80 - Łukasz Halama 48, 90 (k)
Start Namysłów 1-1 Odra Wodzisław Śląski 15 sierpnia, 17:00 (320)
Łukasz Bonar 80 - Wojciech Franiel 8
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 Odra Opole 15 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Smarzyński 20, Sebastian Hendel 90 - Michał Filipowicz 45, 50
LZS Piotrówka 1-1 Szczakowianka Jaworzno 15 sierpnia, 17:00 (300)
Frank Adu Kwame 53 - Dawid Tomanek 48
Przyszłość Rogów 2-0 Skra Częstochowa 15 sierpnia, 17:00 (300)
Marek Sobik 81, Robert Żbikowski 90 (k)

 

 

 Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

 

 

Skra Częstochowa 5-1 Polonia Głubczyce 18 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Chmiest 31, 45, Adrian Musiał 32, Łukasz Pietrasiński 38, Damian Krawczyk 53 - Marcin Gużda 57 (k)
Szczakowianka Jaworzno 3-2 Przyszłość Rogów 18 sierpnia, 17:00 (950)
Marcin Kondzielnik 45, Rafał Łybyk 55, Jacek Rokosa 84 - Marek Sobik 54, Dawid Hanzel 75
Odra Opole 0-0 LZS Piotrówka 18 sierpnia, 17:00 (600)
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 19 sierpnia, 17:00 (400)
LKS Czaniec 4-0 Victoria Chróścice 18 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Giziński 45, Kamil Karcz 62, Włodzimierz Kierczak 86, 90
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Swornica Czarnowąsy 18 sierpnia, 17:00 (300)
LZS Leśnica 3-1 Polonia Łaziska Górne 18 sierpnia, 17:00 (150)
Denis Sotor 3, 63, Grzegorz Chojnowski 26 - Radosław Kaczmarczyk 52 (k)
Start Namysłów 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Mazurek 60

 

 

 Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

 

 

Polonia Głubczyce 0-0 Polonia Łaziska Górne 25 sierpnia, 17:00 (300)
w Bogdanowicach
Swornica Czarnowąsy 1-2 LZS Leśnica 25 sierpnia, 17:00 (150)
Wojciech Scisło 75 (k) - Paweł Sikora 9, Wojciech Dudek 47
Victoria Chróścice 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała 25 sierpnia, 17:00 (100)
Piotr Job 4, Tomasz Jaworski 40, Michał Sacha 84 - Marcin Kocur 79
Start Namysłów 1-2 LKS Czaniec 25 sierpnia, 17:00 (150)
Rafał Samborski 17 - Kamil Karcz 8, Tomasz Kozioł 31
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 25 sierpnia, 11:00 (220)
Sebastian Hendel 23 - Dawid Oszek 56, Tomasz Zyzak 82
LZS Piotrówka 2-3 Odra Wodzisław Śląski 25 sierpnia, 17:00 (200)
Idrissa Cissé 25, Daniel Sroka 38 - Łukasz Reinhard 5, Piotr Sławik 8, Paweł Polak 78
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości Grzegorz Jakosz
Przyszłość Rogów 3-0 Odra Opole 25 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Hanzel 13, Szymon Cichecki 68 (k), Marcin Pontus 73 (k)
Skra Częstochowa 1-0 Szczakowianka Jaworzno 26 sierpnia, 17:00 (450)
Marcin Chmiest 71

 

 

 Kolejka 5 - 1-2 września

 

 

Szczakowianka Jaworzno 5-0 Polonia Głubczyce 2 września, 17:00 (900)
Józef Misztal 2, 69, Dawid Tomanek 11, Jacek Rokosa 15, Jakub Dziółka 83
Odra Opole 5-0 Skra Częstochowa 31 sierpnia, 20:00 (600)
Marcin Czerwiński 29, Adam Setla 33, 49, Tomasz Copik 60, Sebastian Deja 69
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Przyszłość Rogów 2 września, 17:00 (1000)
Dawid Hanzel 29, 69, Sebastian Markiewicz 72
LKS Czaniec 2-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 września, 17:00 (200)
Kamil Karcz 38, Włodzimierz Kierczak 64 - Marcin Stokłosa 21, Koulaty Thiam 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Robert Kubiczek
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Start Namysłów 1 września, 17:00 (250)
Marcin Kocur 40, Tomasz Boczek 45 - Rafał Samborski 65 (k)
LZS Leśnica 3-0 Victoria Chróścice 1 września, 17:00 (180)
Łukasz Moneta 13, Paweł Dyczek 38, 56
Polonia Łaziska Górne 3-2 Swornica Czarnowąsy 1 września, 17:00 (200)
Łukasz Mieszczak 25, 59, Jacek Rączka 31 - Wojciech Scisło 45, Kamil Kowalczyk 76
LZS Piotrówka 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 września, 17:00 (100)
Marcin Dziewulski 77, Frank Adu Kwame 85 (k) - Łukasz Halama 47, Michał Szczyrba 73 (k)

 

 

 Kolejka 6 - 8-9 września

 

 

Polonia Głubczyce 1-2 Swornica Czarnowąsy 8 września, 16:30 (200)
Marcin Gużda 90 (k) - Filip Sikorski 26, Kamil Kowalczyk 78
w Bogdanowicach
Victoria Chróścice 0-4 Polonia Łaziska Górne 5 września, 17:00 (120)
Łukasz Mieszczak 32, 57, Mateusz Pisarek 71, Artur Korcz 90
Start Namysłów 3-3 LZS Leśnica 8 września, 16:30 (250)
Patryk Pabiniak 10, Billy Tchouague 59, Rafał Samborski 84 (k) - Łukasz Moneta 56, 79, Paweł Dyczek 90 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 8 września, 16:30 (250)
Sebastian Hendel 68 - Marcin Kocur 20, Marcin Czaicki 83
LZS Piotrówka 2-2 LKS Czaniec 8 września, 16:30 (100)
Frank Adu Kwame 13, 75 - Maciej Żak 61 (k), Kamil Karcz 67
Przyszłość Rogów 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 września, 16:30 (300)
Robert Żbikowski 62 (k) - Łukasz Halama 33
Skra Częstochowa 0-1 Odra Wodzisław Śląski 7 września, 19:30 (300)
Paweł Polak 64
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Odra Opole 8 września, 17:00 (1400)
Józef Misztal 22

 

 

 Kolejka 7 - 15-16 września

 

 

Odra Opole 4-1 Polonia Głubczyce 14 września, 20:00 (600)
Paweł Wasilewski 22, Dawid Łoziński 51, Tomasz Wawrzyniak 57, Tomasz Copik 84 - Marcin Gużda 30 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Szczakowianka Jaworzno 15 września, 20:00 (700)
Mateusz Krupa 90 - Józef Misztal 29
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Skra Częstochowa 15 września, 16:00 (300)
Łukasz Halama 69 (k), Damian Sieniawski 71, Sebastian Kapinos 87 - Kamil Sobala 20
LKS Czaniec 1-2 Przyszłość Rogów 15 września, 16:00 (200)
Piotr Pindel 61 - Robert Żbikowski 56, Paweł Hojka 82
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 LZS Piotrówka 12 września, 16:00 (200)
Marcin Kocur 8, 69, 77, Marcin Czaicki 89 - Bogumił Dziliński 29
LZS Leśnica 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 września, 11:00 (180)
Sebastian Hendel 32, Daniel Czapla 76, Sebastian Sarzała 87
Polonia Łaziska Górne 0-1 Start Namysłów 12 września, 16:30 (90)
Patryk Pabiniak 81
Swornica Czarnowąsy 2-2 Victoria Chróścice 15 września, 16:00 (250)
Paweł Kołodziej 55, Wojciech Scisło 60 - Radosław Dembiński 49, Dominik Dora 69

 

 

 Kolejka 8 - 22-23 września

 

 

Polonia Głubczyce 1-0 Victoria Chróścice 22 września, 16:00 (300)
Wiesław Frydryk 66
Start Namysłów 2-1 Swornica Czarnowąsy 22 września, 16:00 (150)
Patryk Pabiniak 55, Rafał Samborski 60 - Rafał Żołnowski 5 (s)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-3 Polonia Łaziska Górne 22 września, 16:00 (200)
Daniel Czapla 6, Jacek Wujec 67 - Łukasz Mieszczak 15, Radosław Kaczmarczyk 48 (k), Aleksander Mużyłowski 63
LZS Piotrówka 1-2 LZS Leśnica 22 września, 16:00 (200)
Frank Adu Kwame 43 - Kacper Fedorowicz 57, Łukasz Moneta 67
Przyszłość Rogów 4-0 BKS Stal Bielsko-Biała 22 września, 16:00 (200)
Kamil Benauer 45, Marek Sobik 67, 72, 90
Skra Częstochowa 4-0 LKS Czaniec 21 września, 19:00 (250)
Karol Tomczyk 7, Marcin Chmiest 49, Kamil Sobala 70, Sławomir Piwiński 75
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 września, 16:00 (700)
Marcin Motyka 33, Sebastian Kapinos 55
Odra Opole 1-0 Odra Wodzisław Śląski 21 września, 20:00 (2000)
Marcin Czerwiński 70

 

 

 Kolejka 9 - 29-30 września

 

 

Odra Wodzisław Śląski 3-0 Polonia Głubczyce 28 września, 20:00 (500)
Marek Walczak 6, Grzegorz Jakosz 31 (k), Mateusz Krupa 74
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 Odra Opole 29 września, 15:00 (500)
Tomasz Copik 28 (k)
LKS Czaniec 0-0 Szczakowianka Jaworzno 28 września, 16:00 (200)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Skra Częstochowa 26 września, 15:00 (100)
Krzysztof Zaremba 59
LZS Leśnica 0-0 Przyszłość Rogów 29 września, 15:00 (200)
Polonia Łaziska Górne 1-1 LZS Piotrówka 29 września, 15:00 (250)
Marek Mazur 50 - Marcin Trzcionka 90
Swornica Czarnowąsy 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 29 września, 15:00 (100)
Sebastian Hendel 38, Adrian Lesik 64
Victoria Chróścice 2-1 Start Namysłów 29 września, 15:00 (150)
Tomasz Jaworski 59, Arkadiusz Smęt 60 - Patryk Pabiniak 70
od 45. minuty w bramce gospodarzy stał Damian Polok

 

 

 Kolejka 10 - 6-7 października

 

 

Polonia Głubczyce 0-2 Start Namysłów 6 października, 15:00 (230)
Rafał Samborski 37, 57
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 Victoria Chróścice 6 października, 15:00 (270)
Tomasz Pożoga 67
LZS Piotrówka 2-1 Swornica Czarnowąsy 6 października, 15:00 (150)
Dominik Płaza 58, Piotr Kurc 85 (s) - Mateusz Bębas 45
Przyszłość Rogów 3-1 Polonia Łaziska Górne 6 października, 15:00 (250)
Kamil Benauer 20, Dawid Hanzel 32, Szymon Ciuberek 62 - Tomasz Rybak 14
Skra Częstochowa 2-0 LZS Leśnica 5 października, 18:30 (200)
Karol Tomczyk 14, Marcin Chmiest 27
Szczakowianka Jaworzno 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała 4 października, 16:00 (800)
Jakub Dziółka 8, Dawid Tomanek 73 - Marcin Kocur 9
Odra Opole 3-1 LKS Czaniec 6 października, 15:00 (350)
Sebastian Deja 15, Marcin Czerwiński 69, Maciej Żak 90 (s) - Maciej Żak 43 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 października, 19:00 (400)
Maciej Rozmus 89

 

 

 Kolejka 11 - 13-14 października

 

 

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Polonia Głubczyce 13 października, 15:00 (200)
Arkadiusz Przybyła 16, Sebastian Kapinos 51, Tomasz Zyzak 63
LKS Czaniec 1-1 Odra Wodzisław Śląski 13 października, 15:00 (200)
Maciej Żak 80 (k) - Mateusz Krupa 39
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Odra Opole 13 października, 15:00 (350)
Adrian Olszowski 36, Marcin Kocur 71
LZS Leśnica 2-2 Szczakowianka Jaworzno 13 października, 15:00 (300)
Daniel Nowak 60, Paweł Dyczek 75 (k) - Dawid Tomanek 80, Dawid Szwarga 82
Polonia Łaziska Górne 0-2 Skra Częstochowa 13 października, 11:00 (250)
Kamil Sobala 72, Marcin Chmiest 77
Swornica Czarnowąsy 2-2 Przyszłość Rogów 13 października, 15:00 (150)
Wojciech Scisło 51, Mateusz Dłutowski 68 - Marcin Pontus 67, 75
Victoria Chróścice 0-2 LZS Piotrówka 13 października, 15:00 (200)
Mateusz Cieluch 52, Marcin Trzcionka 90
Start Namysłów 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 13 października, 15:00 (120)

 

 

 Kolejka 12 - 20-21 października

 

 

Polonia Głubczyce 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 20 października, 15:00 (200)
Michał Haftkowski 88
LZS Piotrówka 2-1 Start Namysłów 20 października, 15:00 (100)
Frank Adu Kwame 10, 76 - Mateusz Zubrzycki 64
Przyszłość Rogów 2-2 Victoria Chróścice 20 października, 15:00 (200)
Robert Żbikowski 7, 22 - Tomasz Jaworski 47, Miłosz Kwolek 70
Skra Częstochowa wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni