2013/2014 GRUPY NABOROWE - ŻAKI

  drużyna m. pkt. bilans
1 BBTS Podbeskidzie 14 42 162-12
2 Orlik Czechowice-Dziedzice 14 33 99-18
3 Lukam Skoczów 14 30 96-22
4 Rekord Bielsko-Biała 14 24 70-55
5 Drzewiarz Jasienica 14 13 46-69
6 BKS STAL Bielsko-Biała 14 10 48-103
7 Spójnia Landek 14 9 27-86
8 LKS Bestwina 14 0 8-181

 

Termin 1 02.04.2013r. - kolejka przełożona z powodu warunków atmosferycznych na 19.04.2013r.

Spójnia Landek - BTS Rekord II 03  2-4

UKS ORLIK Cz.-Dz. – BBTS PODBESKIDZIE  3-9
BKS STAL Bielsko-Biała – DRZEWIARZ Jasienica  3-3
LUKAM Skoczów – BESTWINA 12-0

 
Termin 2 08.04.2013r. - kolejka przełożona z powodu warunków atmosferycznych na 17.05.2013r.

BTS Rekord II 03 - BESTWINA 16-0
DRZEWIARZ Jasienica – LUKAM Skoczów 0-5
BBTS PODBESKIDZIE – BKS STAL Bielsko-Biała 13-1

Spójnia Landek – UKS ORLIK Cz.-Dz. 0-3

 

Termin 3 15.04.2013r.

UKS ORLIK Cz-Dz - BTS Rekord II 03  9-2
BKS STAL Bielsko-Biała – Spójnia Landek  8-1
LUKAM Skoczów – BBTS PODBESKIDZIE  2-4
BESTWINA – DRZEWIARZ Jasienica 0-3

 
Termin 4 22.04.2013r.

BTS Rekord II 03 - DRZEWIARZ Jasienica 5-3
BBTS PODBESKIDZIE – BESTWINA  20-0
Spójnia Landek – LUKAM Skoczów  0-4
UKS ORLIK Cz.-Dz. – BKS STAL Bielsko-Biała 16-0

 
Termin 5 29.04.2013r.

BKS STAL Bielsko-Biała - BTS Rekord II 03 0-7
LUKAM Skoczów – UKS ORLIK Cz.-Dz.  0-3
BESTWINA – Spójnia Landek  2-3
DRZEWIARZ Jasienica – BBTS PODBESKIDZIE 1-10

 
Termin 6 06.05.2013r.

BBTS PODBESKIDZIE - BTS Rekord II 03  10-0
Spójnia Landek – DRZEWIARZ Jasienica  1-4
UKS ORLIK Cz.-Dz. – BESTWINA  13-0
BKS STAL Bielsko-Biała – LUKAM Skoczów 1-10

 
Termin 7 13.05.2013r.

BTS Rekord II 03 - LUKAM Skoczów 2-8
BESTWINA – BKS STAL Bielsko-Biała 1-5
DRZEWIARZ Jasienica – UKS ORLIK Cz.-Dz. 1-4
BBTS PODBESKIDZIE – Spójnia Landek 17-0

 
Termin 8 20.05.2013r.

BTS Rekord II 03 - Spójnia Landek 7-1
BBTS PODBESKIDZIE – UKS ORLIK Cz.-Dz. 3-0 walkower
DRZEWIARZ Jasienica – BKS STAL Bielsko-Biała 5-4
BESTWINA – LUKAM Skoczów  1-16

 
Termin 9 27.05.2013r.

Bestwina - BTS Rekord II 03  1-7
LUKAM Skoczów – DRZEWIARZ Jasienica  8-5
BKS STAL Bielsko-Biała – BBTS PODBESKIDZIE  2-12
UKS ORLIK Cz.-Dz. – Spójnia Landek  16-0

 
Termin 10 03.06.2013r.

BTS Rekord II 03 - UKS Orlik Cz-Dz 2-4
Spójnia Landek – BKS STAL Bielsko-Biała 10-2
BBTS PODBESKIDZIE – LUKAM Skoczów  2-1
DRZEWIARZ Jasienica – BESTWINA 13-0

 
Termin 11 10.06.2013r.

Drzewiarz Jasienica - BTS Rekord II 03  3-8
BESTWINA – BBTS PODBESKIDZIE  0-35
LUKAM Skoczów – Spójnia Landek 11-0
BKS STAL Bielsko-Biała – UKS ORLIK Cz.-Dz. 0-6

 
Termin 12 17.06.2013r.

BTS Rekord II 03 - BKS Stal Bielsko-Biała  8-1
UKS ORLIK Cz.-Dz. – LUKAM Skoczów  3-0
Spójnia Landek – BESTWINA 7-2
BBTS PODBESKIDZIE – DRZEWIARZ Jasienica  14-1

 
Termin 13 24.06.2013r.

BBTS Podbeskidzie - BTS Rekord II 03  7-0
DRZEWIARZ Jasienica – Spójnia Landek 0-1
BESTWINA – UKS ORLIK Cz.-Dz  0-10
LUKAM Skoczów – BKS STAL Bielsko-Biała  10-2

 
Termin 14 01.07.2013r.

BTS Rekord II 03 - LUKAM Skoczów 2-6

BKS STAL Bielsko-Biała – BESTWINA  19-1
UKS ORLIK Cz.-Dz. – DRZEWIARZ Jasienica  6-4
Spójnia Landek – BBTS PODBESKIDZIE  1-6

 


wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni