2013/2014 III LIGA

Tabela po rundzie zasadniczej

1 Nadwiślan Góra     22     50       50-17
2 Rekord Bielsko-Biała     22     45       39-20
3 BKS STAL Bielsko-Biała      22     41       39-21
4 Pniówek Pawłowice     22     38       34-25
5 LKS Czaniec     22           37       26-17
6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała     22     31       45-27
7 Górnik II Zabrze     22     31       26-21
8 Odra Wodzisław Śląski     22     23       20-37
9 Polonia Głubczyce     22     20       21-37
10 Czarni Otmuchów     22     18        15-49
11 LZS Leśnica     22     23       17-35
12 Przyszłość Rogów     22     11       14-46
Tabela końcowa

  drużyna m. pkt. bilans
1 Nadwiślan Góra 30 67 72-23
2 Skra Częstochowa 30 63 63-24
3 Rekord Bielsko-Biała 30 62 56-26
4 Górnik Wesoła 30 57 48-28
5 BKS STAL Bielsko-Biała 30 53 51-34
6 Pniówek Pawłowice 30 50 48-38
7 Ruch II Chorzów 30 45 61-45
8 Piast II Gliwice 30 41 47-58

 

Runda zasadnicza

 Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

 

 

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Szczyrba 48 - Maksymilian Wojtasik 20
Rekord Bielsko-Biała 1-1 LKS Czaniec 10 sierpnia, 17:00 (100)
Dawid Ogrocki 82 - Dawid Frąckowiak 60
Przyszłość Rogów 0-0 Górnik II Zabrze 10 sierpnia, 17:00 (300)
Czarni Otmuchów 0-2 Polonia Głubczyce 10 sierpnia, 17:00 (400)
Maciej Machi 73, Łukasz Bawoł 79
Nadwiślan Góra 3-0 LZS Leśnica 11 sierpnia, 17:00 (400)
Kamil Łączek 15, Damian Furczyk 78, Łukasz Szędzielarz 83
Odra Wodzisław Śląski 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 10 sierpnia, 20:00 (500)

 

 

 Kolejka 2 - 14 sierpnia

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 14 sierpnia, 18:00 (800)
Seweryn Caputa 56
LZS Leśnica 1-1 Odra Wodzisław Śląski 14 sierpnia, 18:00 (250)
Mateusz Konacki 42 - Artur Gać 2 (k)
Polonia Głubczyce 1-1 Nadwiślan Góra 14 sierpnia, 18:00 (200)
Karol Wanat 28 - Damian Furczyk 52
LKS Czaniec 1-0 Przyszłość Rogów 14 sierpnia, 18:00 (300)
Kamil Karcz 66
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Rekord Bielsko-Biała 14 sierpnia, 18:00 (150)
Krzysztof Koczur 16, Dawid Ogrocki 61
Czarni Otmuchów 1-0 Górnik II Zabrze 14 sierpnia, 18:00 (800)
Przemysław Strąg 24

 

 

 Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

 

 

Rekord Bielsko-Biała 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 sierpnia, 17:00 (300)
Bartosz Woźniak 48
Przyszłość Rogów 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 sierpnia, 17:00 (250)
Czarni Otmuchów 1-1 LKS Czaniec 17 sierpnia, 17:00 (500)
Maciej Rychlik 73 - Dawid Hałat 13
Nadwiślan Góra 2-0 Górnik II Zabrze 18 sierpnia, 17:00 (500)
Tomasz Matysek 47, 57
Odra Wodzisław Śląski 2-3 Polonia Głubczyce 17 sierpnia, 20:00 (500)
Łukasz Sell 15, Artur Gać 21 - Miłosz Mikołajczak 33, Kamil Hebda 51, Karol Wanat 85
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 LZS Leśnica 17 sierpnia, 17:00 (350)
Marcin Czaicki 68 - Denis Sotor 59, Kacper Fedorowicz 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Kasprzik

 

 

 Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 LZS Leśnica 25 sierpnia, 17:00 (100)
Polonia Głubczyce 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 24 sierpnia, 17:00 (100)
Karol Warnat 58 - Marcin Pontus 78, Przemysław Brychlik 80
LKS Czaniec 0-0 Nadwiślan Góra 24 sierpnia, 11:00 (200)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Czarni Otmuchów 24 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Szczyrba 90 - Maciej Rychlik 65, Artur Szeląg 90
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Przyszłość Rogów 25 sierpnia, 17:00 (150)
Andrzej Maślorz 35, Bartosz Woźniak 90
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Górnik II Zabrze 24 sierpnia, 20:00 (500)
Rafał Wolsztyński 67, Rafał Kucza 88

 

 

 Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

 

 

Przyszłość Rogów 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (200)
Szymon Ciuberek 29, Piotr Glenc 38, Robert Żbikowski 82 (k) - Adam Deja 14, 53 (k), Krzysztof Chrapek 63
Czarni Otmuchów 1-3 Rekord Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (300)
Przemysław Strąg 75 - Dawid Ogrocki 52, Dariusz Rucki I 67 (k), Bartosz Woźniak 72
Nadwiślan Góra 4-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 września, 17:00 (400)
Tomasz Boczek 53, Krzysztof Zaremba 54, Dawid Szwarga 61, Tomasz Matysek 64 - Arkadiusz Przybyła 27
Odra Wodzisław Śląski 0-4 LKS Czaniec 31 sierpnia, 20:00 (300)
Kamil Młynarczyk 9, Bartosz Praciak 14, Kamil Karcz 44, Dawid Frąckowiak 89
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Górnik II Zabrze 31 sierpnia, 17:00 (250)
Seweryn Caputa 33, 46, Marcin Pontus 57
LZS Leśnica 2-0 Polonia Głubczyce 31 sierpnia, 17:00 (200)
Bartłomiej Kędzierski 10 (k), Denis Sotor 89

 

 

 Kolejka 6 - 7-8 września

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-1 Polonia Głubczyce 7 września, 17:00 (200)
Krzysztof Chrapek 13, 17, 37, Damian Nowak 55, Krystian Zelek 85 - Janusz Złoczowski 70
LKS Czaniec 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 7 września, 17:00 (500)
Dawid Hałat 19 - Marcin Pontus 3
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Odra Wodzisław Śląski 7 września, 17:00 (200)
Tomasz Zyzak 14, Mateusz Sitnik 70, Paweł Woniakowski 90
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Nadwiślan Góra 8 września, 14:30 (400)
Krzysztof Zaremba 31, 84
Przyszłość Rogów 2-0 Czarni Otmuchów 7 września, 17:00 (200)
Jan Janik 34, Szymon Ciuberek 74
LZS Leśnica 1-1 Górnik II Zabrze 7 września, 16:00 (200)
Dawid Kiliński 26 - Łukasz Wolsztyński 90

 

 

 Kolejka 7 - 14-15 września

 

 

Czarni Otmuchów 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 września, 16:30 (250)
Mateusz Michałowicz 17 - Adrian Olszowski 29, Kamil Kurowski 65, Łukasz Żegleń 84
Nadwiślan Góra 2-1 Przyszłość Rogów 15 września, 16:30 (250)
Tomasz Matysek 71, 78 - Kamil Benauer 85
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Rekord Bielsko-Biała 14 września, 16:30 (300)
Bartosz Woźniak 56, Dawid Ogrocki 72, Dariusz Rucki I 82 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 września, 16:30 (300)
Marcin Pontus 50 - Paweł Woniakowski 88
LZS Leśnica 2-0 LKS Czaniec 14 września, 16:30 (100)
Sławomir Kierdal 67 (k), Denis Sotor 82
Polonia Głubczyce 2-1 Górnik II Zabrze 14 września, 16:30 (300)
Karol Wanat 1, Łukasz Bawoł 87 - Przemysław Piwowarczyk 12

 

 

 Kolejka 8 - 21-22 września

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Górnik II Zabrze 21 września, 16:30 (150)
Patryk Wentland 1, Damian Nowak 63 - Krystian Furgacz 22, Rafał Otwinowski 72, Michał Płonka 85 (k)
LKS Czaniec 2-0 Polonia Głubczyce 21 września, 16:30 (200)
Piotr Świerczyński 6 (k), Kamil Karcz 25
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 LZS Leśnica 21 września, 16:30 (150)
Tomasz Zyzak 18, 67, Arkadiusz Przybyła 71 - Bartłomiej Kędzierski 73 (k)
Rekord Bielsko-Biała 4-2 BKS Stal Bielsko-Biała 22 września, 16:30 (800)
Dawid Ogrocki 20, Krystian Papatanasiu 27, Artur Cybulski 41, Łukasz Biel 44 (k) - Seweryn Caputa 83, Kamil Sornat 90
Przyszłość Rogów 1-0 Odra Wodzisław Śląski 21 września, 16:30 (300)
Kamil Kucharski 56
Czarni Otmuchów 1-3 Nadwiślan Góra 21 września, 16:30 (200)
Mateusz Michałowicz 90 - Tomasz Matysek 26, 85, Krzysztof Zaremba 49

 

 

 Kolejka 9 - 28-29 września

 

 

Nadwiślan Góra 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 września, 16:00 (350)
Tomasz Boczek 30, Krzysztof Zaremba 90 - Kamil Kurowski 16
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Czarni Otmuchów 28 września, 16:00 (150)
Tomasz Kilian 16, Wojciech Górzyński 80
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Przyszłość Rogów 28 września, 16:00 (150)
Marcin Czaicki 15, Przemysław Brychlik 83 - Kamil Benauer 60
LZS Leśnica 1-0 Rekord Bielsko-Biała 28 września, 16:00 (200)
Sławomir Kierdal 57 (k)
Polonia Głubczyce 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 28 września, 16:00 (150)
Górnik II Zabrze 1-2 LKS Czaniec 29 września, 16:00 (100)
Michał Płonka 41 - Piotr Świerczyński 27, 87 (k)
na stadionie Walki Makoszowy

 

 

 Kolejka 10 - 5-6 października

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 LKS Czaniec 5 października, 11:00 (50)
Szymon Jarosz 24, Bartosz Iskrzycki 62 - Dawid Frąckowiak 36, Piotr Świerczyński 42 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Górnik II Zabrze 5 października, 15:30 (150)
Michał Szczyrba 81 (k)
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Polonia Głubczyce 5 października, 15:30 (200)
Bartosz Woźniak 9, 53, Dariusz Rucki I 36 - Marcel Fedorowicz 87 (k)
Przyszłość Rogów 2-2 LZS Leśnica 5 października, 15:30 (200)
Kamil Pancer 63, Grzegorz Kolisz 90 - Denis Sotor 23, Wojciech Dudek 80
Czarni Otmuchów 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 5 października, 15:30 (150)
Damian Zdolski 20
Nadwiślan Góra 4-0 Odra Wodzisław Śląski 6 października, 15:30 (350)
Damian Furczyk 19, Adrian Sikora 38, 70, Krzysztof Zaremba 77

 

 

 Kolejka 11 - 12-13 października

 

 

Odra Wodzisław Śląski 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 października, 15:30 (250)
Mateusz Balcer 83
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Nadwiślan Góra 12 października, 15:30 (400)
Uzoma Luke 52, Marcin Pontus 84, Karol Lewandowski 88
LZS Leśnica 1-0 Czarni Otmuchów 12 października, 15:30 (70)
Wojciech Dudek 80
Polonia Głubczyce 1-1 Przyszłość Rogów 12 października, 15:30 (150)
Mateusz Wawoczny 60 - Grzegorz Kolisz 41
Górnik II Zabrze 2-0 Rekord Bielsko-Biała 12 października, 15:00 (150)
Przemysław Oziębała 50, Wojciech Łuczak 52
na stadionie Walki Makoszowy
LKS Czaniec 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 października, 15:30 (150)

 

 

 Kolejka 12 - 19-20 października

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 października, 15:00 (50)
Krzysztof Chrapek 14, 44, Łukasz Żegleń 32 - Marcin Mazurek 68
LKS Czaniec 0-2 Rekord Bielsko-Biała 19 października, 15:00 (300)
Dawid Ogrocki 58, Krystian Papatanasiu 74
Górnik II Zabrze 3-1 Przyszłość Rogów 19 października, 15:00 (100)
Jan Janik 52 (s), Przemysław Oziębała 69, Rafał Wolsztyński 90 - Szymon Ciuberek 16
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 0-0 Czarni Otmuchów 19 października, 15:00 (220)
LZS Leśnica 0-1 Nadwiślan Góra 19 października, 15:00 (50)
Tomasz Matysek 69
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Odra Wodzisław Śląski 19 października, 15:00 (350)
Seweryn Caputa 55, Marcin Pontus 61, Damian Zdolski 64 (k) - Artur Gać 71

 

 

 Kolejka 13 - 26-27 października

 

 

Górnik II Zabrze 2-0 Czarni Otmuchów 26 października, 14:00 (200)
Mateusz Strzalla 47, 74
na stadionie Walki Makoszowy
BKS Stal Bielsko-Biała 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 października, 11:00 (800)
Łukasz Żegleń 48, 90, Kamil Kurowski 52
Odra Wodzisław Śląski 2-1 LZS Leśnica 26 października, 15:00 (250)
Mateusz Krupa 53, Artur Gać 64 (k) - Dawid Kiliński 87
Nadwiślan Góra 3-1 Polonia Głubczyce 27 października, 14:00 (200)
Krzysztof Zaremba 2, Tomasz Matysek 57, 60 - Łukasz Bawoł 58
Przyszłość Rogów 1-2 LKS Czaniec 26 października, 15:00 (50)
Robert Żbikowski 59 - Dawid Frąckowiak 29 (k), 65
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 października, 15:00 (100)
Krzysztof Koczur 23, Artur Cybulski 76 - Marcin Sobczak 35, Tomasz Zyzak 40, Michał Szczyrba 55 (k)

 

 

 Kolejka 14 - 2-3 listopada

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 2 listopada, 13:00 (100)
Rudolf Urban 11 (k), Dawid Nagi 90 - Mieczysław Sikora 6, 71, Dawid Ogrocki 33
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Przyszłość Rogów 2 listopada, 13:00 (150)
Michał Szczyrba 28, Tomasz Zyzak 55, Kamil Bezak 83 - Kamil Benauer 13
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Piotr Paś
LKS Czaniec 3-0 Czarni Otmuchów 2 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Marzec 3 (s), Dawid Frąckowiak 50, 66
Górnik II Zabrze 2-0 Nadwiślan Góra 3 listopada, 13:00 (100)
Rafał Wolsztyński 31, Maciej Małkowski 56
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 0-3 Odra Wodzisław Śląski 2 listopada, 13:00 (350)
Tomasz Młynek 5, 75, Sebastian Markiewicz 28
LZS Leśnica 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 2 listopada, 13:00 (80)
Sebastian Kopeć 72

 

 

 Kolejka 15 - 9-10 listopada

 

 

Górnik II Zabrze 2-0 Odra Wodzisław Śląski 9 listopada, 13:00 (200)
Maciej Małkowski 23, Michał Płonka 32 (k)
na stadionie Walki Makoszowy
LZS Leśnica 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 listopada, 13:00 (150)
Denis Sotor 20, Dawid Kiliński 68 - Damian Nowak 38
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Polonia Głubczyce 9 listopada, 13:00 (300)
Kamil Sornat 8, Uzoma Luke 16, Damian Zdolski 38, Dariusz Rucki II 87
Nadwiślan Góra 1-2 LKS Czaniec<
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni