2014/2015 III LIGA

  drużyna m. pkt. bilans
1 Polonia Bytom 38 87 91-25
2 Odra Opole 38 85 84-32
3 Ruch Zdzieszowice 38 80 84-37
4 BKS STAL Bielsko-Biała 38 74 77-27
5 Rekord Bielsko-Biała 38 71 73-49
6 GKS Jastrzębie 38 66 60-40
7 Szombierki Bytom 38 57 62-47
8 Skra Częstochowa 38 55 60-51
9 Górnik II Zabrze 38 54 64-54
10 LKS Czaniec 38 52 40-49
11 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 38 50 60-59
12 Swornica Czarnowąsy 38 50 45-69
13 Ruch II Chorzów 38 49 61-65
14 Pniówek Pawłowice 38 47 51-53
15 Grunwald Ruda Śląska 38 42 50-70
16 Piast II Gliwice 38 42 61-77
17 Polonia Łaziska Górne 38 36 33-60
18 Górnik Wesoła 38 30 41-74
19 Skalnik Gracze 38 18 27-115
20 Małapanew Ozimek 38 17 22-93

 

 Kolejka 1 - 26-27 lipca

 

 

Skra Częstochowa 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 25 lipca, 19:00 (350)
Mateusz Majsner 64
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Szombierki Bytom 26 lipca, 17:00 (200)
Polonia Łaziska Górne 1-6 Odra Opole 24 września, 16:00 (150)
Adam Krakowski 90 - Janusz Gancarczyk 2, Rafał Brusiło 12, Marek Gładkowski 40, 89 (k), Radosław Flejterski 55 (k), Marcin Niemczyk 74
w pierwotnym terminie (26 lipca, 17:00) odwołany z powodu meczu Odry w Pucharze Polski
Ruch Zdzieszowice 1-1 Polonia Bytom 24 września, 16:00 (500)
Mariusz Malec 62 (s) - Dawid Cempa 89
w pierwotnym terminie (26 lipca, 17:00) odwołany z powodu meczu Polonii w Pucharze Polski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Górnik II Zabrze 26 lipca, 17:00 (100)
Szymon Jarosz 48 - Szymon Skrzypczak 39, 72
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Małapanew Ozimek 26 lipca, 17:00 (100)
Bartosz Woźniak 22, Bartłomiej Wasiluk 25
Piast II Gliwice 0-2 Grunwald Ruda Śląska 26 lipca, 17:00 (100)
Kamil Zalewski 38, Daniel Kowalski 68
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 1-1 LKS Czaniec 26 lipca, 17:00 (80)
Paweł Słonecki 35 - Dawid Nagi 18
Skalnik Gracze 2-5 Ruch II Chorzów 26 lipca, 17:00 (200)
Zygmunt Bąk 69, 90 - Michał Szal 38 (k), Kamil Włodyka 43, Maciej Urbańczyk 65, Sebastian Janik 84, Patryk Cheba 85
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 26 lipca, 17:00 (600)
Wojciech Caniboł 43

 

 

 Kolejka 2 - 2-3 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 lipca, 17:00 (500)
Damian Zdolski 22 (k) - Wojciech Caniboł 63 (k)
LKS Czaniec 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 2 sierpnia, 17:00 (150)
Bartosz Praciak 28 (k), Mateusz Konacki 88
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Swornica Czarnowąsy 2 sierpnia, 11:00 (250)
Kamil Ciołek 35 - Tomasz Jaworski 54
Małapanew Ozimek 2-1 Piast II Gliwice 2 sierpnia, 17:00 (350)
Mateusz Marzec 38, Dawid Czapliński 62 - Dawid Janczyk 45
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 1-3 Rekord Bielsko-Biała 2 sierpnia, 17:00 (150)
Łukasz Mroziński 12 - Bartosz Woźniak 15, 21, Andrzej Maślorz 62
Górnik II Zabrze 6-2 Ruch II Chorzów 3 sierpnia, 16:00 (500)
Dawid Plizga 12, 68, 72, Maciej Małkowski 34, Rafał Kurzawa 38 (k), Szymon Skrzypczak 55 - Sebastian Janik 25, Senad Karahmet 45
Polonia Bytom 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 sierpnia, 18:00 (710)
Łukasz Grube 69, Michał Zieliński 73
Odra Opole 2-1 Ruch Zdzieszowice 2 sierpnia, 17:00 (750)
Krzysztof Gancarczyk 28, Dawid Wolny 89 - Tomasz Damrat 38
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Łaziska Górne 3 sierpnia, 13:00 (300)
Sebastian Pączko 37 - Tadeusz Tyc 56
Skra Częstochowa 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 sierpnia, 17:00 (200)
Kamil Kucharski 83

 

 

 Kolejka 3 - 6 sierpnia

 

 

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała 6 sierpnia, 18:00 (150)
Dawid Stramski 17, Marcin Mazurek 36, Łukasz Halama 90 (k)
Polonia Łaziska Górne 2-0 Skra Częstochowa 6 sierpnia, 18:00 (300)
Krzysztof Suchecki 16, Tadeusz Tyc 25
Ruch Zdzieszowice 2-1 Szombierki Bytom 6 sierpnia, 18:00 (250)
Wojciech Dudek 9, Sławomir Kierdal 44 - Sebastian Pączko 27
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-0 Odra Opole 6 sierpnia, 17:00 (100)
Marcin Byrski 10, Wojciech Okińczyc 68, 85, Damian Oczko 90
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Górnik II Zabrze 6 sierpnia, 18:00 (200)
Bartosz Woźniak 22, Marek Sobik 32
Piast II Gliwice 4-0 Skalnik Gracze 6 sierpnia, 18:00 (120)
Krzysztof Hałgas 37, 79, 82, Sebastian Kubik 61
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 4-1 Małapanew Ozimek 6 sierpnia, 18:00 (220)
Tomasz Jaworski 48, Wojciech Scisło 59, Damian Filla 86, Filip Sikorski 89 - Mateusz Marzec 39
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Grunwald Ruda Śląska 6 sierpnia, 18:00 (100)
Marcin Jaskiernia 22 - Tomasz Szpoton 29 (k), Michał Brzozowski 79, Kamil Ciołek 80
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 LKS Czaniec 6 sierpnia, 18:00 (500)
Daniel Fabisiak 22
Polonia Bytom 4-1 Ruch II Chorzów 6 sierpnia, 18:00 (956)
Jakub Spychaj 38 (s), Marcin Lachowski 57, Adrian Krysian 68, Dawid Cempa 88 - Patryk Cheba 72

 

 

 Kolejka 4 - 9-10 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 LKS Czaniec 9 sierpnia, 17:00 (200)
Karol Lewandowski 6, Damian Zdolski 83 (k) - Dawid Hałat 78
Grunwald Ruda Śląska 4-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 sierpnia, 11:00 (400)
Rafał Stanisławski 22, Kamil Ciołek 30, 87, Daniel Kowalski 90 - Bartosz Hajczuk 7
Małapanew Ozimek 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 9 sierpnia, 17:00 (150)
Sebastian Siwek 38, 43, 64
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 1-1 Swornica Czarnowąsy 9 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Kowalczyk 85 - Mateusz Jędrzejczyk 40
Górnik II Zabrze 2-0 Piast II Gliwice 9 sierpnia, 17:00 (250)
Maciej Mańka 10, Szymon Skrzypczak 73
Polonia Bytom 2-2 Rekord Bielsko-Biała 10 sierpnia, 18:00 (961)
Jacek Broniewicz 53 (k), Adrian Krysian 88 - Kamil Żołna 14, Bartosz Woźniak 16
Odra Opole 4-1 Ruch II Chorzów 9 sierpnia, 17:00 (400)
Sebastian Deja 3, Marek Gładkowski 18, 49, Mateusz Gancarczyk 36 - Jakub Sołdecki 90
Szombierki Bytom 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 sierpnia, 17:00 (200)
Grzegorz Szafrański 25, Sławomir Pach 65 - Wojciech Okińczyc 53
Skra Częstochowa 0-1 Ruch Zdzieszowice 9 sierpnia, 19:00 (150)
Mateusz Szatkowski 45
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-3 Polonia Łaziska Górne 9 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Wawoczny 53, Ireneusz Badura 81, Tomasz Rybak 84

 

 

 Kolejka 5 - 16-17 sierpnia

 

 

Polonia Łaziska Górne 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (300)
Adam Krakowski 48
Ruch Zdzieszowice 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 sierpnia, 17:00 (220)
Jakub Czajkowski 54
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Skra Częstochowa 16 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Woldan 70 (k)
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Odra Opole 16 sierpnia, 14:00 (150)
Mateusz Gaudyn 48, Mieczysław Sikora 88 - Marek Gładkowski 45, 67, 69
Piast II Gliwice 0-2 Polonia Bytom 17 sierpnia, 11:00 (890)
Kamil Walesa 34, Robert Trznadel 90
Swornica Czarnowąsy 3-2 Górnik II Zabrze 16 sierpnia, 17:00 (50)
Paweł Słonecki 69, Filip Szampera 79, Mateusz Jędrzejczyk 84 - Dawid Plizga 54 (k), Szymon Skrzypczak 82
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Skalnik Gracze 16 sierpnia, 17:00 (150)
Michał Haftkowski 14, Sebastian Siwek 69 (k), 90 - Kamil Stępień 16
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Małapanew Ozimek 16 sierpnia, 17:00 (550)
Dawid Weis 5, Damian Tront 42, Kamil Jadach 81
LKS Czaniec 1-0 Grunwald Ruda Śląska 16 sierpnia, 17:00 (250)
Mateusz Konacki 87
Szombierki Bytom 2-1 Ruch II Chorzów 16 sierpnia, 17:00 (300)
Sebastian Pączko 8, Sławomir Pach 90 (k) - Michał Szal 82 (k)

 

 

 Kolejka 6 - 20 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Grunwald Ruda Śląska 20 sierpnia, 18:00 (200)
Kamil Karcz 26, Filip Wiśniewski 53
Małapanew Ozimek 0-0 LKS Czaniec 20 sierpnia, 18:00 (150)
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 2-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 sierpnia, 18:00 (150)
Łukasz Mroziński 32, 39 - Wojciech Caniboł 4, 11 (k), 47, Adrian Kopacz 66
Górnik II Zabrze 3-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 20 sierpnia, 18:00 (100)
Szymon Skrzypczak 18 (k), Jakub Luberda 40, Rafał Otwinowski 80 - Sebastian Siwek 12, 71, Jacek Wujec 54, Wojciech Szumilas 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 5-0 Swornica Czarnowąsy 20 sierpnia, 18:00 (836)
Adrian Krysian 8, Kamil Walesa 36, Michał Zieliński 60, 69, Dawid Krzemień 80
Odra Opole 2-1 Piast II Gliwice 20 sierpnia, 18:00 (500)
Dawid Wolny 82, 88 - Tomáš Dočekal 43
Szombierki Bytom 1-0 Rekord Bielsko-Biała 20 sierpnia, 17:00 (300)
Sebastian Pączko 90
Skra Częstochowa 0-0 Ruch II Chorzów 20 sierpnia, 19:00 (150)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 sierpnia, 18:00 (150)
Rafał Grzelak 19 (s) - Kamil Jonkisz 85
Polonia Łaziska Górne 1-1 Ruch Zdzieszowice 20 sierpnia, 18:00 (300)
Tadeusz Tyc 66 (k) - Marek Mazur 42 (s)

 

 

 Kolejka 7 - 23-24 sierpnia

 

 

Ruch Zdzieszowice 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 23 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Czaicki 42, 74, Kacper Pindral 79 (s)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Polonia Łaziska Górne 23 sierpnia, 17:00 (100)
Adam Krakowski 16
na boisku przy ul. Młyńskiej / od 90. minuty w bramce Polonii stał Tadeusz Tyc
Ruch II Chorzów 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 sierpnia, 17:00 (50)
Kamil Bobryk 42 - Kamil Kostecki 45, Marcin Mazurek 60
w Rudzie Śląskiej; na stadionie Grunwaldu
Piast II Gliwice 2-2 Szombierki Bytom 23 sierpnia, 17:00 (150)
Piotr Kwaśniewski 63, Dawid Janczyk 67 - Piotr Makowski 6, Sebastian Pączko 75
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 0-0 Odra Opole 23 sierpnia, 17:00 (600)
w Opolu; Swornica gospodarzem
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Polonia Bytom 23 sierpnia, 17:00 (500)
Sebastian Siwek 30 - Michał Cyganek 5, Jacek Broniewicz 25, Michał Zieliński 46
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Górnik II Zabrze 23 sierpnia, 17:00 (600)
LKS Czaniec 1-1 Skalnik Gracze 23 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Konacki 53 - Łukasz Mroziński 17
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Małapanew Ozimek 23 sierpnia, 11:00 (200)
Tomasz Szpoton 17, 89 - Mateusz Marzec 8 (k)
Skra Częstochowa 2-1 Rekord Bielsko-Biała 23 sierpnia, 19:00 (200)
Arkadiusz Kowalczyk 7, Sławomir Piwiński 69 - Szymon Szymański 40

 

 

 Kolejka 8 - 30-31 sierpnia

 

 

Skalnik Gracze 0-2 Grunwald Ruda Śląska 30 sierpnia, 17:00 (50)
Łukasz Maciongowski 29, Kamil Zalewski 41
Górnik II Zabrze 3-0 LKS Czaniec 31 sierpnia, 12:00 (200)
Dawid Plizga 3 (k), Maciej Małkowski 11, 60
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 4-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 sierpnia, 17:00 (969)
Kamil Walesa 5, Rafał Sadowski 11, Dawid Cempa 63, 69
Odra Opole 3-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 sierpnia, 17:00 (400)
Krzysztof Gancarczyk 37, Janusz Gancarczyk 72, Dawid Wolny 86 - Daniel Czapla 78
Szombierki Bytom 1-2 Swornica Czarnowąsy 30 sierpnia, 17:00 (250)
Marek Kasprzyk 41 - Wojciech Scisło 59 (k), Damian Filla 80
Skra Częstochowa 4-0 Piast II Gliwice 29 sierpnia, 19:00 (150)
Kamil Sobala 46, 71, Sławomir Piwiński 72, Mateusz Majsner 89
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-3 Rekord Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (100)
Kamil Kucharski 3 - Marek Sobik 26, Andrzej Maślorz 49 (k), Bartosz Woźniak 90
Polonia Łaziska Górne 0-2 Ruch II Chorzów 30 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Szewczyk 18, 38
Ruch Zdzieszowice 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Kiliński 84 - Idrissa Cissé 36
Małapanew Ozimek 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Zdolski 9, 78, Przemysław Brychlik 40
w Krasiejowie

 

 

 Kolejka 9 - 6-7 września

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 6 września, 13:00 (500)
Krzysztof Chrapek 48 - Juraj Dančík 32, Marcin Czaicki 69, Filip Wiśniewski 90
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch II Chorzów 1-2 Ruch Zdzieszowice 6 września, 16:30 (50)
Mateusz Kwiatkowski 38 - Daniel Nowak 41, Tomasz Damrat 83
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Polonia Łaziska Górne 7 września, 16:30 (200)
Mieczysław Sikora 9, Bartosz Woźniak 47 - Tomasz Rybak 61
Piast II Gliwice 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 września, 16:30 (200)
Piotr Kwaśniewski 20, 79, Bartosz Szeliga 33 - Łukasz Halama 43 (k)
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 2-5 Skra Częstochowa 6 września, 16:30 (50)
Paweł Słonecki 5, Tomasz Jaworski 32 - Kamil Sobala 12, 48, Sławomir Piwiński 25, Arkadiusz Kowalczyk 40, Paweł Polak 61
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-5 Szombierki Bytom 6 września, 11:00 (50)
Sebastian Siwek 50, Michał Haftkowski 68 - Rafał Kuliński 8, Sławomir Pach 10, Piotr Makowski 54, 78, Krzysztof Krzykawski 86
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Odra Opole 6 września, 17:30 (1100)
Adrian Kopacz 44, Kamil Duda 90
LKS Czaniec 0-4 Polonia Bytom 6 września, 13:00
Łukasz Grube 21, Marcin Lachowski 50, 59, Michał Zieliński 61
bez udziału publiczności
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Górnik II Zabrze 6 września, 11:00 (400)
Szymon Skrzypczak 58, 83, Maciej Małkowski 67
Małapanew Ozimek 1-1 Skalnik Gracze 6 września, 16:30 (120)
Kamil Molendowski 89 - Łukasz Mroziński 54
w Krasiejowie

 

 

 Kolejka 10 - 13-14 września

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni