2014/2015 JUNIORZY STARSI


drużyna m. pkt. bilans
1 GKS Radziechowy Wieprz 22 59 82-22
2 Zapora Wapienica 22 53 92-22
3 BKS STAL Bielsko-Biała 22 38 52-47
4 Koszarawa Żywiec 22 36 66-41
5 Trójwieś Istebna 22 35 60-48
6 LKS Podhalanka Milówka 22 34 57-41
7 Soła Rajcza 22 34 58-45
8 Spójnia Landek 22 29 46-81
9 GLKS Wilkowice 22 24 52-50
10 KS Wisła 22 20 31-51
11 Kuźnia Ustroń 22 16 20-56
12 Cukrownik Chybie 22 1 10-124

III liga wojewódzka A1 Juniorów gr. IV

I kolejka - 23.08.2014

 

 

KS Spójnia Landek - BKS Stal Bielsko-Biała 4-0

KS Kuźnia Ustroń - TS Koszarawa Żywiec 1-0

LKS Soła Rajcza - LKS Zapora Wapienica 1-3

RKS Cukrownik Chybie - KS Wisła w Wiśle 0-6

24.08.2014

Trójwieś Istebna - GKS Radziechowy-Wieprz 2-5

LKS Podhalanka Milówka - GLKS Wilkowice 4-2

 

II kolejka - 30.08.2014

KS Spójnia Landek - LKS Podhalanka Milówka 3-2

Trójwieś Istebna - TS Koszarawa Żywiec 2-2

GLKS Wilkowice - LKS Soła Rajcza 1-2

LKS Zapora Wapienica - RKS Cukrownik Chybie 7-0

31.08.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Wisła w Wiśle 6-1

KS Kuźnia Ustroń - BKS Stal Bielsko-Biała 0-0

 

III kolejka - 06.09.2014

LKS Soła Rajcza - KS Spójnia Landek 1-4

KS Kuźnia Ustroń - LKS Podhalanka Milówka 2-0

TS Koszarawa Żywiec - GKS Radziechowy-Wieprz 1-3

RKS Cukrownik Chybie  - GLKS Wilkowice 1-3

07.09.2014

Trójwieś Istebna - BKS Stal Bielsko-Biała 1-4

KS Wisła w Wiśle - LKS Zapora Wapienica 1-1

    

IV kolejka - 13.09.2014

TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0-3

KS Kuźnia Ustroń - LKS Soła Rajcza 3-4

KS Spójnia Landek - RKS Cukrownik Chybie 5-1

GLKS Wilkowice - KS Wisła w Wiśle 2-2

14.09.2014

Trójwieś Istebna - LKS Podhalanka Milówka 1-3

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Zapora Wapienica 1-1

 

V kolejka - 20.09.2014

LKS Soła Rajcza - Trójwieś Istebna  2-3

LKS Zapora Wapienica - GLKS Wilkowice 3-0

KS Kuźnia Ustroń - RKS Cukrownik Chybie 7-2

21.09.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - BKS Stal Bielsko-Biała 6-2

LKS Podhalanka Milówka - TS Koszarawa Żywiec 3-0 - walkower

KS Wisła w Wiśle - KS Spójnia Landek 0-3

  

VI kolejka - 27.09.2014

LKS Podhalanka Milówka - BKS Stal Bielsko-Biała 1-2

KS Kuźnia Ustroń - KS Wisła w Wiśle 0-3

TS Koszarawa Żywiec - LKS Soła Rajcza 3-3

KS Spójnia Landek - LKS Zapora Wapienica 2-7

28.09.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - GLKS Wilkowice 8-0

Trójwieś Istebna - RKS Cukrownik Chybie 9-0

 

VII kolejka - 04.10.2014

BKS Stal Bielsko-Biała - LZS Soła Rajcza 2-1

KS Kuźnia Ustroń - LKS Zapora Wapienica 0-4

RKS Cukrownik Chybie - TS Koszarawa Żywiec 1-2

GLKS Wilkowice - KS Spójnia Landek 1-2

05.10.2014

LKS Podhalanka Milówka - GKS Radziechowy-Wieprz 1-3

KS Wisła w Wiśle - Trójwieś Istebna 0-4

 

VIII kolejka - 11.10.2014

RKS Cukrownik Chybie - BKS Stal Bielsko-Biała 0-4

KS Kuźnia Ustroń - GLKS Wilkowice 3-1

TS Koszarawa Żywiec - KS Wisła w Wiśle 5-0

12.10.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Spójnia Landek 3-1

Trójwieś Istebna  - LKS Zapora Wapienica 0-4

LKS Podhalanka Milówka - LKS Soła Rajcza 1-1

 

IX kolejka - 18.10.2014

RKS Cukrownik Chybie - LKS Podhalanka Milówka 1-6

KS Kuźnia Ustroń - KS Spójnia Landek 0-0

LKS Zapora Wapienica - TS Koszarawa Żywiec 2-4

LKS Soła Rajcza - GKS Radziechowy-Wieprz 5-1

GLKS Wilkowice- Trójwieś Istebna 2-5

19.10.2014

KS Wisła w Wiśle - BKS Stal Bielsko-Biała 2-2

   

X kolejka - 25.10.2014

LKS Zapora Wapienica - BKS Stal Bielsko-Biała 7-0

KS Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz 0-1

TS Koszarawa Żywiec - GLKS Wilkowice 2-3

LKS Soła Rajcza - RKS Cukrownik Chybie 3-0 walkower (w meczu 1-1)

26.10.2014

Trójwieś Istebna - KS Spójnia Landek 2-4

LKS Podhalanka Milówka - KS Wisła w Wiśle 1-1

 

XI kolejka - 08.11.2014

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0-2

KS Kuźnia Ustroń - Trójwieś Istebna 0-3

KS Spójnia Landek - TS Koszarawa Żywiec 2-4

LKS Zapora Wapienica - LKS Podhalanka Milówka 7-1

RKS Cukrownik Chybie - GKS Radziechowy-Wieprz 3-0

09.11.2014

KS Wisła w Wiśle  - LKS Soła Rajcza 0-3

 

XII kolejka - 20.05.2015 - przełożona z powodu opadów śniegu

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek 4-2

LKS Zapora Wapienica - LKS Soła Rajcza 4-2

GLKS Wilkowice - LKS Podhalanka Milówka 4-1

GKS Radziechowy-Wieprz - Trójwieś Istebna 5-2

KS Wisła w Wiśle - RKS Cukrownik Chybie 3-0

TS Koszarawa Żywiec - KS Kuźnia Ustroń 6-0

 

Kolejka XIII - 11.04.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń 2-0

RKS Cukrownik Chybie - LKS Zapora Wapienica 0-8

LKS Soła Rajcza - GLKS Wilkowice 2-2

TS Koszarawa Żywiec - Trójwieś Istebna 3-1

12.04.2015

KS Wisła w Wiśle - GKS Radziechowy-Wieprz 0-4

LKS Podhalanka Milówka - KS Spójnia Landek 5-2

 

Kolejka XIV - 18.04.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - Trójwieś Istebna 6-1

KS Spójnia Landek - LKS Soła Rajcza 1-5

LKS Zapora Wapienica - KS Wisła w Wiśle 4-0

GLKS Wilkowice - RKS Cukrownik Chybie 10-0

19.04.2015

LKS Podhalanka Milówka - KS Kuźnia Ustroń 4-1

GKS Radziechowy-Wieprz - TS Koszarawa Żywiec 0-0

 

Kolejka XV - 25.04.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec 6-1

RKS Cukrownik Chybie - KS Spójnia Landek 2-3

LKS Soła Rajcza  - KS Kuźnia Ustroń 2-1

LKS Zapora Wapienica - GKS Radziechowy-Wieprz 2-3

26.04.2015

LKS Podhalanka Milówka - Trójwieś Istebna 1-1

KS Wisła w Wiśle - GLKS Wilkowice 1-1

 

Kolejka XVI - 02.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 2-4

KS Spójnia Landek - KS Wisła w Wiśle 3-0

RKS Cukrownik Chybie - KS Kuźnia Ustroń 0-0

GLKS Wilkowice - LKS Zapora Wapienica 1-4

TS Koszarawa Żywiec - LKS Podhalanka Milówka 0-2

03.05.2015

Trójwieś Istebna - LKS Soła Rajcza 4-1

 

Kolejka XVII - 09.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Podhalanka Milówka 1-4

LKS Zapora Wapienica - KS Spójnia Landek 7-0

LKS Soła Rajcza - TS Koszarawa Żywiec 1-5

GLKS Wilkowice - GKS Radziechowy-Wieprz 0-1

RKS Cukrownik Chybie  - Trójwieś Istebna 0-1

10.05.2015

KS Wisła w Wiśle - KS Kuźnia Ustroń 4-1

 

Kolejka XVIII - 16.05.2015

LKS Soła Rajcza - BKS Stal Bielsko-Biała  3-0

TS Koszarawa Żywiec - RKS Cukrownik Chybie 12-0

LKS Zapora Wapienica - KS Kuźnia Ustroń 5-0

KS Spójnia Landek - GLKS Wilkowice 2-11

17.05.2015

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Podhalanka Milówka 4-3

Trójwieś Istebna - KS Wisła w Wiśle 2-1

 

Kolejka XIX - 23.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie  8-0

KS Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 0-9

LKS Zapora Wapienica - Trójwieś Istebna 3-0

LKS Soła Rajcza - LKS Podhalanka Milówka 2-2

GLKS Wilkowice - KS Kuźnia Ustroń 3-0

24.05.2015

KS Wisła w Wiśle - TS Koszarawa Żywiec 4-2

 

Kolejka XX - 30.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Wisła w Wiśle 3-1

TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Wapienica 5-2

KS Spójnia Landek - KS Kuźnia Ustroń 1-1

31.05.2015

Trójwieś Istebna - GLKS Wilkowice 1-0

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Soła Rajcza 3-0

LKS Podhalanka Milówka - RKS Cukrownik Chybie 9-1

 

Kolejka XXI - 06.06.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Zapora Wapienica 0-5

KS Spójnia Landek - Trójwieś Istebna 2-9

RKS Cukrownik Chybie - LKS Soła Rajcza 1-12

KS Wisła w Wiśle - LKS Podhalanka Milówka 0-2

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Kuźnia Ustroń 5-0

GLKS Wilkowice - TS Koszarawa Żywiec 3-1

 

Kolejka XXII - 13.06.2015

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 3-2

LKS Soła Rajcza - KS Wisła w Wiśle  2-1

LKS Podhalanka Milówka - LKS Zapora Wapienica 1-2

GKS Radziechowy-Wieprz - RKS Cukrownik Chybie 3-0

TS Koszarawa Żywiec - KS Spójnia Landek 7-0

Trójwieś Istebna - KS Kuźnia Ustroń 6-0

 
 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni