2014/2015 TRAMPKARZE STARSI

  drużyna m. pkt. bilans
1 Cukrownik Chybie 22 64 171-8
2 BKS STAL Bielsko-Biała 22 50 117-19
3 Koszarawa Żywiec 22 45 97-41
4 KS Wisła 22 45 124-37
5 Zapora Wapienica 22 34 75-60
6 GLKS Wilkowice 22 31 65-76
7 Kuźnia Ustroń 22 28 53-71
8 GKS Radziechowy Wieprz 22 26 36-84
9 Trójwieś Istebna 22 20 37-115
10 LKS Podhalanka Milówka 22 20 40-84
11 Soła Rajcza 22 13 47-157
12 Spójnia Landek 22 9 40-150

IV liga wojewódzka C1 Trampkarzy gr. VI
 

I kolejka - 23.08.2014

KS Spójnia Landek - BKS Stal Bielsko-Biała 0-5

KS Kuźnia Ustroń - TS Koszarawa Żywiec 2-4

LKS Soła Rajcza - LKS Zapora Wapienica 3-4

RKS Cukrownik Chybie - KS Wisła w Wiśle 6-3

24.08.2014

Trójwieś Istebna - GKS Radziechowy-Wieprz 1-8

LKS Podhalanka Milówka - GLKS Wilkowice 1-1

 

II kolejka - 30.08.2014

KS Spójnia Landek - LKS Podhalanka Milówka 3-4

Trójwieś Istebna - TS Koszarawa Żywiec 2-1

GLKS Wilkowice - LKS Soła Rajcza 5-1

LKS Zapora Wapienica - RKS Cukrownik Chybie 0-8

31.08.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Wisła w Wiśle 3-2

KS Kuźnia Ustroń - BKS Stal Bielsko-Biała 0-6

 

III kolejka - 06.09.2014

LKS Soła Rajcza - KS Spójnia Landek 6-4

KS Kuźnia Ustroń - LKS Podhalanka Milówka 3-2

TS Koszarawa Żywiec - GKS Radziechowy-Wieprz 8-0

RKS Cukrownik Chybie  - GLKS Wilkowice 1-0

07.09.2014

Trójwieś Istebna - BKS Stal Bielsko-Biała 1-3

KS Wisła w Wiśle - LKS Zapora Wapienica 8-2

    

IV kolejka - 13.09.2014

TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 3-3

KS Kuźnia Ustroń - LKS Soła Rajcza 12-1

KS Spójnia Landek - RKS Cukrownik Chybie 0-19

GLKS Wilkowice - KS Wisła w Wiśle 2-1

14.09.2014

Trójwieś Istebna - LKS Podhalanka Milówka 3-1

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Zapora Wapienica 5-1

 

V kolejka - 20.09.2014

LKS Soła Rajcza - Trójwieś Istebna  3-5

LKS Zapora Wapienica - GLKS Wilkowice 2-0

KS Kuźnia Ustroń - RKS Cukrownik Chybie 0-5

21.09.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - BKS Stal Bielsko-Biała 2-7

LKS Podhalanka Milówka - TS Koszarawa Żywiec 1-1

KS Wisła w Wiśle - KS Spójnia Landek 7-1

  

VI kolejka - 27.09.2014

LKS Podhalanka Milówka - BKS Stal Bielsko-Biała 0-6

KS Kuźnia Ustroń - KS Wisła w Wiśle 1-5

TS Koszarawa Żywiec - LKS Soła Rajcza 4-2

KS Spójnia Landek - LKS Zapora Wapienica 2-3

28.09.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - GLKS Wilkowice 1-7

Trójwieś Istebna - RKS Cukrownik Chybie 0-2

 

VII kolejka - 04.10.2014

BKS Stal Bielsko-Biała - LZS Soła Rajcza 11-0

KS Kuźnia Ustroń - LKS Zapora Wapienica 3-2

RKS Cukrownik Chybie - TS Koszarawa Żywiec 6-0

GLKS Wilkowice - KS Spójnia Landek 11-0

05.10.2014

LKS Podhalanka Milówka - GKS Radziechowy-Wieprz 0-4

KS Wisła w Wiśle - Trójwieś Istebna 11-0

 

VIII kolejka - 11.10.2014

RKS Cukrownik Chybie - BKS Stal Bielsko-Biała 3-2    

KS Kuźnia Ustroń - GLKS Wilkowice  4-3

TS Koszarawa Żywiec - KS Wisła w Wiśle 3-0  

12.10.2014

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Spójnia Landek 0-1

Trójwieś Istebna  - LKS Zapora Wapienica 0-3

LKS Podhalanka Milówka - LKS Soła Rajcza 8-3

 

IX kolejka - 18.10.2014

RKS Cukrownik Chybie - LKS Podhalanka Milówka 11-0

KS Kuźnia Ustroń - KS Spójnia Landek 3-1

LKS Zapora Wapienica - TS Koszarawa Żywiec 3-5

LKS Soła Rajcza - GKS Radziechowy-Wieprz 2-3

GLKS Wilkowice- Trójwieś Istebna 3-2

19.10.2014

KS Wisła w Wiśle - BKS Stal Bielsko-Biała 2-2

   

X kolejka - 25.10.2014

LKS Zapora Wapienica - BKS Stal Bielsko-Biała 1-5

KS Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz 5-0

TS Koszarawa Żywiec - GLKS Wilkowice 5-0

LKS Soła Rajcza - RKS Cukrownik Chybie 0-19

26.10.2014

Trójwieś Istebna - KS Spójnia Landek 6-0

LKS Podhalanka Milówka - KS Wisła w Wiśle 1-9

 

XI kolejka - 08.11.2014

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0-11

KS Kuźnia Ustroń - Trójwieś Istebna 2-2

KS Spójnia Landek - TS Koszarawa Żywiec 2-9

LKS Zapora Wapienica - LKS Podhalanka Milówka 2-1

RKS Cukrownik Chybie - GKS Radziechowy-Wieprz 8-0

09.11.2014

KS Wisła w Wiśle  - LKS Soła Rajcza 12-0

 

XII kolejka - 20.05.2015 - przełożona z powodu opadów śniegu

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek 15-0

LKS Zapora Wapienica - LKS Soła Rajcza 5-1

GLKS Wilkowice - LKS Podhalanka Milówka 7-1

GKS Radziechowy-Wieprz - Trójwieś Istebna 1-1

KS Wisła w Wiśle - RKS Cukrownik Chybie 2-4

TS Koszarawa Żywiec - KS Kuźnia Ustroń 2-3

 

Kolejka XIII - 11.04.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń 2-0

RKS Cukrownik Chybie - LKS Zapora Wapienica 2-0

LKS Soła Rajcza - GLKS Wilkowice 6-7

TS Koszarawa Żywiec - Trójwieś Istebna 8-0

12.04.2015

KS Wisła w Wiśle - GKS Radziechowy-Wieprz 6-0

LKS Podhalanka Milówka - KS Spójnia Landek 5-2

 

Kolejka XIV - 18.04.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - Trójwieś Istebna 23-1

KS Spójnia Landek - LKS Soła Rajcza 9-2

LKS Zapora Wapienica - KS Wisła w Wiśle 2-5

GLKS Wilkowice - RKS Cukrownik Chybie 1-6

19.04.2015

LKS Podhalanka Milówka - KS Kuźnia Ustroń 4-0

GKS Radziechowy-Wieprz - TS Koszarawa Żywiec 2-1

 

Kolejka XV - 25.04.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec 0-2

RKS Cukrownik Chybie - KS Spójnia Landek 10-0

LKS Soła Rajcza  - KS Kuźnia Ustroń 5-4

LKS Zapora Wapienica - GKS Radziechowy-Wieprz 4-1

26.04.2015

LKS Podhalanka Milówka - Trójwieś Istebna 0-1

KS Wisła w Wiśle - GLKS Wilkowice 10-1

 

Kolejka XVI - 02.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 5-0

KS Spójnia Landek - KS Wisła w Wiśle 2-6

RKS Cukrownik Chybie - KS Kuźnia Ustroń 7-0

GLKS Wilkowice - LKS Zapora Wapienica 1-5

TS Koszarawa Żywiec - LKS Podhalanka Milówka 5-2

03.05.2015

Trójwieś Istebna - LKS Soła Rajcza 1-5

 

Kolejka XVII - 09.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Podhalanka Milówka  3-0

LKS Zapora Wapienica - KS Spójnia Landek 18-0

LKS Soła Rajcza - TS Koszarawa Żywiec 2-14

GLKS Wilkowice - GKS Radziechowy-Wieprz 1-3

RKS Cukrownik Chybie  - Trójwieś Istebna 11-0

10.05.2015

KS Wisła w Wiśle - KS Kuźnia Ustroń 4-0

 

Kolejka XVIII - 16.05.2015

LKS Soła Rajcza - BKS Stal Bielsko-Biała 1-3

TS Koszarawa Żywiec - RKS Cukrownik Chybie 0-3

LKS Zapora Wapienica - KS Kuźnia Ustroń 2-0

KS Spójnia Landek - GLKS Wilkowice 2-3

17.05.2015

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Podhalanka Milówka 0-1

Trójwieś Istebna - KS Wisła w Wiśle 1-9

 

Kolejka XIX - 23.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie  0-0

KS Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 1-2

LKS Zapora Wapienica - Trójwieś Istebna 11-0

LKS Soła Rajcza - LKS Podhalanka Milówka 4-2

GLKS Wilkowice - KS Kuźnia Ustroń 6-1

24.05.2015

KS Wisła w Wiśle - TS Koszarawa Żywiec 3-3

 

Kolejka XX - 30.05.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Wisła w Wiśle  1-1

TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Wapienica 4-2

KS Spójnia Landek - KS Kuźnia Ustroń 4-6

31.05.2015

Trójwieś Istebna - GLKS Wilkowice 2-4

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Soła Rajcza 1-1

LKS Podhalanka Milówka - RKS Cukrownik Chybie  0-7

 

Kolejka XXI - 06.06.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Zapora Wapienica  1-1

KS Spójnia Landek - Trójwieś Istebna 5-3

RKS Cukrownik Chybie - LKS Soła Rajcza 14-0

KS Wisła w Wiśle - LKS Podhalanka Milówka 5-2

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Kuźnia Ustroń 0-3

GLKS Wilkowice - TS Koszarawa Żywiec 2-8

 

Kolejka XXII - 13.06.2015

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1-3

LKS Soła Rajcza - KS Wisła w Wiśle  0-11

LKS Podhalanka Milówka - LKS Zapora Wapienica 3-2

GKS Radziechowy-Wieprz - RKS Cukrownik Chybie 0-19

TS Koszarawa Żywiec - KS Spójnia Landek  7-1

Trójwieś Istebna - KS Kuźnia Ustroń 5-1

 

 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni