2015/2016 III LIGA

 
drużyna m. pkt. bilans
1 Odra Opole 30 66 63-17
2 BKS STAL Bielsko-Biała 30 62 59-21
3 Rekord Bielsko-Biała 30 62 53-19
4 Skra Częstochowa 30 51 40-30
5 Górnik II Zabrze 30 51 47-30
6 Pniówek Pawłowice 30 50 51-26
7 GKS Jastrzębie 30 49 41-27
8 Ruch Zdzieszowice 30 45 37-30
9 LKS Bełk 30 43 53-38
10 Szombierki Bytom 30 37 32-48
11 Ruch II Chorzów 30 37 38-53
12 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 29 34-59
13 Piast II Gliwice 30 28 30-53
14 LKS Czaniec 30 26 18-43
15 Grunwald Ruda Śląska 30 15 41-80
16 LZS Piotrówka 30 13 16-75

 

 Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

 

 

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 8 sierpnia, 17:00 (700)
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy od 75. do 77. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Ruch Zdzieszowice 9 września, 16:00 (50)
Kamil Jonkisz 56 - Michał Bachor 59, Łukasz Damrat 61
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u / w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS Czaniec 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 sierpnia, 16:00 (300)
Bartosz Praciak 89 - Marcin Sobczak 48 (k)
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Grunwald Ruda Śląska 8 sierpnia, 17:00 (100)
Marek Profic 29, Szymon Szymański 42, Kamil Żołna 77
LKS Bełk 2-0 Ruch II Chorzów 8 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Glenc 31, Damian Olczak 57
Odra Opole 2-0 Szombierki Bytom 7 sierpnia, 19:00 (680)
Dawid Wolny 55, Mateusz Peroński 83
LZS Piotrówka 0-2 Skra Częstochowa 8 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Witkowski 19, Łukasz Kowalczyk 57
Piast II Gliwice 1-1 Górnik II Zabrze 8 sierpnia, 15:30 (100)
Dawid Tomanek 51 - Dzikamai Gwaze 28

 

 

 Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Górnik II Zabrze 15 sierpnia, 17:00 (250)
Filip Wiśniewski 26, Damian Zdolski 35 - Michał Rutkowski 11
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u / w 2. minucie mecz został przerwany na 22 minuty z powodu ulewy
Skra Częstochowa 0-0 Piast II Gliwice 14 sierpnia, 19:00 (200)
Szombierki Bytom 2-1 LZS Piotrówka 15 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Majsner 20, Krzysztof Krzykawski 60 - Kamil Walesa 43
Ruch II Chorzów 4-3 Odra Opole 15 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Rzuchowski 65, Michał Szal 71 (k), Adam Krakowski 81, Kamil Bobryk 90 - Waldemar Gancarczyk 37, 84 (k), Mateusz Bodzioch 90
Grunwald Ruda Śląska 1-2 LKS Bełk 15 sierpnia, 11:00 (200)
Rafał Stanisławski 6 - Piotr Bysiec 90, Michał Pieczka 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Rekord Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (150)
Michał Szczyrba 60
Ruch Zdzieszowice 0-0 LKS Czaniec 15 sierpnia, 17:00 (200)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (400)
Daniel Szczepan 46, 54, Kamil Szymura 88 - Kamil Jonkisz 21, Łukasz Zakrzewski 62

 

 

 Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

 

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 23 sierpnia, 11:00 (350)
Kamil Jonkisz 26 - Filip Wiśniewski 30
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u
LKS Czaniec 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 sierpnia, 17:00 (250)
Dawid Weis 4
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Ruch Zdzieszowice 22 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Kubica 44, Łukasz Szędzielarz 53
LKS Bełk 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 sierpnia, 17:00 (230)
Michał Pieczka 16, Sławomir Szary 90 (s) - Rafał Adamek 30 (k), 73, Łukasz Polak 32
Odra Opole 2-1 Grunwald Ruda Śląska 22 sierpnia, 19:00 (500)
Janusz Gancarczyk 3, Waldemar Gancarczyk 22 - Michał Brzozowski 61 (k)
LZS Piotrówka 1-3 Ruch II Chorzów 22 sierpnia, 17:00 (100)
Rafał Zaborowski 89 - Michał Szewczyk 8, Adam Setla 17, Kamil Włodyka 32
Piast II Gliwice 0-0 Szombierki Bytom 22 sierpnia, 11:00 (100)
Górnik II Zabrze 0-0 Skra Częstochowa 23 sierpnia, 17:00 (100)
na stadionie MOSiR-u Sparta

 

 

 Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Skra Częstochowa 30 sierpnia, 11:00 (200)
Kamil Karcz 43, Damian Zdolski 88 (k)
Szombierki Bytom 0-3 Górnik II Zabrze 30 sierpnia, 11:00 (250)
Krzysztof Urbaniak 22 (s), Michał Teichman 60, Fabian Piasecki 75
Ruch II Chorzów 1-3 Piast II Gliwice 29 sierpnia, 17:00 (100)
Łukasz Siedlik 61 - Karol Angielski 4, 45 (k), Dawid Tomanek 69
Grunwald Ruda Śląska 2-1 LZS Piotrówka 29 sierpnia, 11:00 (200)
Rafał Stanisławski 25, Robert Chwastek 40 - Éric Tala 22
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Odra Opole 29 sierpnia, 17:00 (250)
Marcin Sobczak 64 - Mateusz Gancarczyk 22
Ruch Zdzieszowice 1-1 LKS Bełk 29 sierpnia, 17:00 (350)
Dawid Kiliński 85 - Michał Pieczka 65
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Rekord Bielsko-Biała 29 sierpnia, 17:00 (400)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 LKS Czaniec 29 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Janeczko 12, Daniel Bujok 74 - Bartosz Praciak 28
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u

 

 

 Kolejka 5 - 5-6 września

 

 

LKS Czaniec 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 6 września, 16:00 (250)
Łukasz Jastrzębski 40
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 września, 17:00 (200)
Dawid Nagi 43, Wojciech Małyjurek 90 - Adam Pazio 90
LKS Bełk 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 września, 16:00 (350)
Michał Pieczka 22, Piotr Glenc 55 - Kamil Gorzała 58
Odra Opole 1-0 Ruch Zdzieszowice 5 września, 20:30 (1500)
Marcin Niemczyk 32
LZS Piotrówka 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 września, 16:00 (100)
Piast II Gliwice 4-4 Grunwald Ruda Śląska 5 września, 11:00 (100)
Jarosław Piewko 9, Karol Angielski 11, Patrick Dytko 60, Dominik Budzik 73 - Robert Chwastek 19, 67, Michał Brzozowski 23 (k), 66
na stadionie Carbo
Górnik II Zabrze 4-1 Ruch II Chorzów 5 września, 11:00 (150)
Fabian Piasecki 8, Bartłomiej Olszewski 48, Armin Ćerimagić 58, Bartosz Kopacz 83 - Michał Szal 34 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skra Częstochowa 1-0 Szombierki Bytom 5 września, 15:00 (200)
Maciej Obodecki 89

 

 

 Kolejka 6 - 12-13 września

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Szombierki Bytom 12 września, 16:00 (200)
Damian Zdolski 3 (k) - Mateusz Majsner 64
Ruch II Chorzów 0-3 Skra Częstochowa 12 września, 16:00 (100)
Łukasz Kowalczyk 60, 87, Eryk Krupa 66
Grunwald Ruda Śląska 0-4 Górnik II Zabrze 12 września, 11:00 (250)
Szymon Skrzypczak 19 (k), Fabian Piasecki 53, 66, Dzikamai Gwaze 54
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Piast II Gliwice 12 września, 16:00 (200)
Łukasz Polak 42, Sławomir Szary 90 - Dawid Tomanek 10 (k)
Ruch Zdzieszowice 5-1 LZS Piotrówka 12 września, 16:00 (200)
Dawid Czapliński 56, 67, 68, Mateusz Marzec 74, Karol Wanat 90 - Éric Tala 77
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Odra Opole 12 września, 16:00 (750)
Kamil Szymura 36 - Mateusz Bodzioch 13, Marcin Niemczyk 54
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 LKS Bełk 12 września, 16:00 (100)
Mateusz Janeczko 8 - Bartosz Semeniuk 50
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u
LKS Czaniec 0-2 Rekord Bielsko-Biała 13 września, 16:00 (300)
Kamil Żołna 45, Mateusz Kubica 53

 

 

 Kolejka 7 - 19-20 września

 

 

Rekord Bielsko-Biała 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 19 września, 15:30 (400)
Szymon Szymański 57 - Damian Zdolski 25 (k)
LKS Bełk 0-0 LKS Czaniec 19 września, 16:00 (300)
Odra Opole 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 września, 18:00 (500)
Maciej Felsch 2 (s), Mateusz Bodzioch 60, 74 - Aleksander Chmielewski 63
LZS Piotrówka 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 września, 16:00 (200)
Piast II Gliwice 0-3 Ruch Zdzieszowice 20 września, 11:00 (150)
Denis Sotor 16, 32, Mateusz Marzec 51
na stadionie Carbo
Górnik II Zabrze 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 września, 11:00 (100)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skra Częstochowa 2-0 Grunwald Ruda Śląska 19 września, 18:00 (100)
Dawid Witkowski 11, Łukasz Kowalczyk 57
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adrian Woszczyna
Szombierki Bytom 1-0 Ruch II Chorzów 20 września, 11:00 (150)
Dominik Cheba 87 (s)

 

 

 Kolejka 8 - 26-27 września

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Ruch II Chorzów 26 września, 15:00 (250)
Damian Zdolski 48, 76 - Michał Szczurek 78 (s)
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Szombierki Bytom 26 września, 11:00 (200)
Michał Brzozowski 19 - Krzysztof Krzykawski 16, Rafał Kuliński 62, Mateusz Majsner 83
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Skra Częstochowa 26 września, 15:00 (100)
Arkadiusz Przybyła 90 - Piotr Mastalerz 64
Ruch Zdzieszowice 0-4 Górnik II Zabrze 26 września, 15:00 (250)
Rafał Wolsztyński 24, Szymon Skrzypczak 36 (k), Daniel Barbus 43, Dominik Sadzawicki 90
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Piast II Gliwice 26 września, 15:00
Dawid Weis 88 - Sebastian Musiolik 34
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 LZS Piotrówka 26 września, 15:00 (50)
Aleksander Chmielewski 27 - Kamil Walesa 5
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u
LKS Czaniec 0-0 Odra Opole 26 września, 11:00 (100)
Rekord Bielsko-Biała 5-2 LKS Bełk 26 września, 11:00 (100)
Marek Sobik 11, 84, Mateusz Kubica 68, Mieczysław Sikora 79, Dariusz Rucki I 90 - Piotr Glenc 52, Mateusz Wrana 70

 

 

 Kolejka 9 - 3-4 października

 

 

LKS Bełk 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 3 października, 15:00 (250)
Odra Opole 0-0 Rekord Bielsko-Biała 2 października, 18:00 (600)
LZS Piotrówka 0-1 LKS Czaniec 3 października, 13:00 (60)
Daniel Fabisiak 18
Piast II Gliwice 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 października, 11:00 (100)
Dominik Budzik 47 - Kamil Jonkisz 9, Łukasz Zakrzewski 30, Fabian Hiszpański 72 (k)
na stadionie Carbo
Górnik II Zabrze 0-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 października, 11:00 (100)
Dawid Weis 25, Daniel Szczepan 35, 50, 62
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skra Częstochowa 0-0 Ruch Zdzieszowice 3 października, 17:00 (200)
Szombierki Bytom 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 października, 11:00 (150)
Sławomir Szary 5, Arkadiusz Przybyła 17, Karol Goik 76
Ruch II Chorzów 4-3 Grunwald Ruda Śląska 3 października, 13:00 (100)
Michał Szewczyk 5, Konrad Gilewicz 20, Michał Rzuchowski 41, 82 - Kamil Fredyk 24, Rafał Stanisławski 46, Daniel Kowalski 89

 

 

 Kolejka 10 - 10-11 października

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Grunwald Ruda Śląska 10 października, 15:00 (100)
Marcin Kocur 60, Damian Zdolski 65 - Robert Chwastek 51, Daniel Kowalski 53
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 Ruch II Chorzów 10 października, 15:00 (100)
Michał Rzuchowski 16
Ruch Zdzieszowice 0-3 Szombierki Bytom 10 października, 15:00 (150)
Mateusz Majsner 12, 90, Krzysztof Krzykawski 31
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Skra Częstochowa 10 października, 15:00 (300)
Dawid Weis 28, Kamil Jadach 46 - Łukasz Kowalczyk 53
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Górnik II Zabrze 9 października, 16:00 (50)
Kamil Jonkisz 7, Dariusz Kołodziej 51 - Daniel Barbus 54
na Stadionie piłkarskim BBOSiR-u
LKS Czaniec 1-0 Piast II Gliwice 11 października, 15:00 (100)
Daniel Fabisiak 50
Rekord Bielsko-Biała 3-0 LZS Piotrówka 10 października, 11:30 (100)
Szymon Szymański 7, Mateusz Gaudyn 75, Mieczysław Sikora 83
LKS Bełk 1-4 Odra Opole 10 października, 15:00 (230)
Damian Olczak 44 - Krzysztof Gancarczyk 53, Przemysław Bella 66, 89, Mateusz Gancarczyk 75

 

 

 Kolejka 11 - 17-18 października

 

 

Odra Opole 2-0 BKS Stal Bielsko-Biała 16 października, 18:00 (1000)
Przemysław Bella 25, Mateusz Bodzioch 89
LZS Piotrówka 1-3 LKS Bełk 17 października, 15:00 (100)
Martins Ekwueme 55 - Damian Olczak 29, 72, Michał Pieczka 88
Piast II Gliwice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 18 października, 11:00 (100)
Marek Sobik 63, Mateusz Kubica 66, Szymon Szymański 72
na stadionie Carbo
Górnik II Zabrze 2-0 LKS Czaniec 17 października, 15:00 (100)
Adam Dźwigała 67, Szymon Skrzypczak 77
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skra Częstochowa 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 października, 17:00 (150)
Sebastian Bartlewski 70, Maciej Felsch 79
Szombierki Bytom 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 października, 15:00 (200)
Adrian Filauer 82, Rafał Kuliński 90 - Daniel Szczepan 28
Ruch II Chorzów 0-1 Ruch Zdzieszowice 18 października, 13:00 (97)
Patryk Matuszek 41
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 października, 11:00 (100)
Michał Szczyrba 22, Przemysław Węgrzyn 46, Arkadiusz Przybyła 66

 

 

 Kolejka 12 - 24-25 października

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 października, 14:00 (200)
Juraj Dančík 55
Ruch Zdzieszowice 3-4 Grunwald Ruda Śląska

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni