2015/2016 JUNIORZY STARSI


drużyna m. pkt. bilans
1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 63 135-33
2 Czarni-Góral Żywiec 26 63 85-20
3 Pasjonat Dankowice 26 63 113-38
4 Beskid Skoczów 26 54 92-30
5 KS Piast Cieszyn 26 50 74-46
6 Zapora Wapienica 26 48 99-52
7 Orzeł Kozy 26 37 51-92
8 BKS STAL Bielsko-Biała 26 29 45-64
9 Zapora Porąbka 26 27 46-73
10 Błyskawica Drogomyśl 26 26 61-99
11 GLKS Wilkowice 26 22 39-105
12 Koszarawa Żywiec 26 19 38-73
13 GKS Radziechowy Wieprz 26 17 40-104
14 LKS Leśna 26 14 24-113

II Liga  Wojewódzka A1 Junior Grupa 4

Mecze w roli gospodarza rozgrywane są na boisku przy ul. Młyńskiej

 

Kolejka nr 1 - 15.08.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - TS Piast Cieszyn 2-5

KS Beskid Skoczów - GLKS Wilkowice 4-0

LKS Zapora Wapienica - LKS Pasjonat Dankowice 1-3

LKS Leśna - LKS Błyskawica Drogomyśl 5-2

TS Czarni-Góral Żywiec - TS Koszarawa Żywiec 1-2

LKS Zapora Porąbka - GKS Radziechowy-Wieprz 2-2

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - LKS Orzeł Kozy 19-1

 

Kolejka nr 2 - 22.08.2015

GKS Radziechowy-Wieprz - BKS Stal Bielsko-Biała 1-4

KS Beskid Skoczów - LKS Zapora Wapienica 4-1

LKS Pasjonat Dankowice - LKS Leśna 8-1

LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Czarni-Góral Żywiec 0-4

TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Porąbka 2-1

TS Piast Cieszyn - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 0-4

GLKS Wilkowice - LKS Orzeł Kozy 3-0

 

Kolejka nr 3 - 29.08.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec 4-1

LKS Leśna - KS Beskid Skoczów 1-4

LKS Zapora Wapienica - GLKS Wilkowice 5-2

LKS Zapora Porąbka - LKS Błyskawica Drogomyśl 6-2

TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice 2-0

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz  5-0

LKS Orzeł Kozy - TS Piast Cieszyn 3-4

 

Kolejka nr 4 - 05.09.2015

LKS Błyskawica Drogomyśl - BKS Stal Bielsko-Biała 1-4

KS Beskid Skoczów - TS Czarni-Góral Żywiec 3-0

LKS Pasjonat Dankowice - LKS Zapora Porąbka 5-2

LKS Zapora Wapienica - LKS Leśna 9-0

TS Koszarawa Żywiec - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 2-4

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Orzeł Kozy 2-4

GLKS Wilkowice - TS Piast Cieszyn 0-3

 

Kolejka nr 5 - 12.09.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Pasjonat Dankowice 1-2

TS Piast Cieszyn - GKS Radziechowy-Wieprz 5-0

LKS Zapora Porąbka - KS Beskid Skoczów 1-2

LKS Leśna - GLKS Wilkowice 2-0

TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Zapora Wapienica 3-0

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - LKS Błyskawica Drogomyśl 7-2

LKS Orzeł Kozy - TS Koszarawa Żywiec 1-2

 

Kolejka nr 6 - 19.09.2015

KS Beskid Skoczów - BKS Stal Bielsko-Biała 4-0

TS Koszarawa Żywiec- TS Piast Cieszyn 0-2

LKS Pasjonat Dankowice - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 3-5

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Orzeł Kozy 0-1

LKS Leśna - TS Czarni-Góral Żywiec 0-2

LKS Zapora Wapienica - LKS Zapora Porąbka 4-2

GLKS Wilkowice - GKS Radziechowy-Wieprz  4-2

  

Kolejka nr 7 - 26.09.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Zapora Wapienica  2-3

TS Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Drogomyśl 4-1

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - KS Beskid Skoczów 6-0

LKS Zapora Porąbka - LKS Leśna 3-1

TS Czarni-Góral Żywiec - GLKS Wilkowice 6-1

GKS Radziechowy-Wieprz - TS Koszarawa Żywiec 3-2

LKS Orzeł Kozy  - LKS Pasjonat Dankowice 0-9

 

Kolejka nr 8 - 03.10.2015

LKS Leśna - BKS Stal Bielsko-Biała 0-2

LKS Pasjonat Dankowice  - TS Piast Cieszyn 4-1

KS Beskid Skoczów - LKS Orzeł Kozy 1-3

LKS Zapora Wapienica - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 1-4

LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Radziechowy-Wieprz 4-3

TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Zapora Porąbka 5-1

GLKS Wilkowice - TS Koszarawa Żywiec 1-1

 

Kolejka nr 9 - 10.10.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec 0-3

TS Piast Cieszyn - KS Beskid Skoczów  1-0

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Pasjonat Dankowice 1-4

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - LKS Leśna 11-0

TS Koszarawa Żywiec - LKS Błyskawica Drogomyśl 2-2

LKS Zapora Porąbka - GLKS Wilkowice 2-0

LKS Orzeł Kozy - LKS Zapora Wapienica 1-5

 

Kolejka nr 10 - 17.10.2015

LKS Zapora Porąbka - BKS Stal Bielsko-Biała 1-1

LKS Zapora Wapienica - TS Piast Cieszyn 2-7

LKS Pasjonat Dankowice - TS Koszarawa Żywiec 5-1

LKS Leśna - LKS Orzeł Kozy  0-0

TS Czarni-Góral Żywiec - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 1-1

KS Beskid Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz 6-1

GLKS Wilkowice - LKS Błyskawica Drogomyśl 3-5

 

Kolejka nr 11 - 24.10.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 1-0

TS Piast Cieszyn - LKS Leśna 3-0

TS Koszarawa Żywiec - KS Beskid Skoczów 1-4

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Zapora Wapienica 4-4

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pasjonat Dankowice 3-7

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - LKS Zapora Porąbka 0-0

LKS Orzeł Kozy - TS Czarni-Góral Żywiec 0-3

 

Kolejka nr 12 - 31.10.2015

BKS Stal Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała  0-0

TS Czarni-Góral Żywiec - TS Piast Cieszyn 3-2

KS Beskid Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl 7-0

GLKS Wilkowice - LKS Pasjonat Dankowice 0-7

LKS Zapora Wapienica - TS Koszarawa Żywiec 3-3

LKS Leśna - GKS Radziechowy-Wieprz 0-2

LKS Zapora Porąbka - LKS Orzeł Kozy 0-1

 

Kolejka nr 13 - 07.11.2015

LKS Orzeł Kozy - BKS Stal Bielsko-Biała 2-0

TS Piast Cieszyn - LKS Zapora Porąbka 2-2

LKS Pasjonat Dankowice - KS Beskid Skoczów 4-1

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Zapora Wapienica 2-2

TS Koszarawa Żywiec - LKS Leśna 1-1

GKS Radziechowy-Wieprz - TS Czarni-Góral Żywiec 1-4

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 8-2

 

Kolejka nr 14 - 28.03.2016

TS Piast Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała 5:2

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Zapora Porąbka 3:0

TS Koszarawa Żywiec - TS Czarni-Góral Żywiec 1:3

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Leśna 8-0

LKS Pasjonat Dankowice - LKS Zapora Wapienica 4-3

GLKS Wilkowice - KS Beskid Skoczów 1:11

LKS Orzeł Kozy - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 3:2

 

Kolejka nr 15 - 02.04.2016

13.00 BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 3-2

TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała - TS Piast Cieszyn 3-0

LKS Zapora Porąbka - TS Koszarawa Żywiec 2-1

TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Błyskawica Drogomyśl 3-0

LKS Leśna - LKS Pasjonat Dankowice 0-5

LKS Zapora Wapienica - KS Beskid Skoczów 1-0

LKS Orzeł Kozy - GLKS Wilkowice 2-1

 

Kolejka nr 16 - 09.04.2016

TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 1-2

TS Piast Cieszyn - LKS Orzeł Kozy 3-2

GKS Radziechowy-Wieprz - TS Podbeskidzie SA II Bielsko-Biała 0-3

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Zapora Porąbka 3-1

LKS Pasjonat Dankowice - TS Czarni-Góral Żywiec 2-1

KS Beskid Skoczów - LKS Leśna 2-0

LKS Zapora Wapienica - GLKS Wilkowice 7-0

 

Kolejka nr 17 - 16.04.2016

13.30 BKS Stal Bielsko-Biała - 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni