2016/2017 III LIGA

  drużyna m. pkt. bilans
1 KGHM ZANAM Polkowice 29 55 59:35
2 Skra Częstochowa 29 55 46:23
3 Stal Brzeg 29 53 63:41
4 Gwarek Tarnowskie Góry 28 52 46:31
5 Ślęza Wrocław 29 51 55:43
6 Piast Żmigród 29 46 46:39
7 Ruch Zdzieszowice 29 45 49:38
8 Rekord Bielsko-Biała 29 43 45:41
9 BKS STAL Bielsko-Biała 30 42 37:42
10 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 29 40 54:52
11 Zagłębie II Lubin 30 39 47:53
12 Lechia Dzierżoniów 29 39 45:51
13 Górnik II Zabrze 29 38 51:48
14 Miedź II Legnica 29 37 36:45
15 Pniówek Pawłowice 29 35 35:49
16 Unia Turza Śląska 29 29 41:57
17 Falubaz Zielona Góra 28 24 35:53
18 Polonia Głubczyce 29 16 33:82

 

Kolejka 1 - 30-31 lipca

 

 

Miedź II Legnica 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 31 lipca, 16:00 (300)
Mateusz Cieślik 73 - Maciej Felsch 90
KS Polkowice 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 lipca, 18:00 (350)
Mariusz Szuszkiewicz 29 - Kamil Jadach 75, Wojciech Caniboł 90
Unia Turza Śląska 3-0 Ślęza Wrocław 31 lipca, 15:00 (600)
Dawid Hanzel 55, 90, Bartłomiej Sikorski 81
Lechia Dzierżoniów 0-2 Górnik II Zabrze 30 lipca, 15:30 (200)
Dariusz Pawłowski 86, Łukasz Wolsztyński 89
Piast Żmigród 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 lipca, 17:00 (410)
Patryk Bobkiewicz 29, Damian Celuch 78 - Marcin Sobczak 17
Śląsk II Wrocław 0-2 Skra Częstochowa 30 lipca, 17:00 (100)
Damian Nowak 19, Bartosz Włodarczyk 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 30 lipca, 17:00 (300)
Dawid Kiliński 55 - Michał Bojdys 90
Falubaz Zielona Góra 2-2 Górnik Wałbrzych 30 lipca, 17:00 (300)
Rafał Ostrowski 10, Piotr Andrzejczak 86 (k) - Grzegorz Michalak 37, Damian Migalski 71
Stal Brzeg 3-3 Olimpia Kowary 30 lipca, 17:00 (752)
Marcin Mazur 61, Łukasz Żegleń 65, Marcin Nowacki 86 (k) - Jevg??ijs Kosmačovs 38, 51, Marcin Krupa 80

 

 

 Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Górnik Wałbrzych 7 sierpnia, 17:00 (400)
Seweryn Caputa 37, Maciej Felsch 56
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Falubaz Zielona Góra 6 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Hałat 38, 61, Kamil Żołna 42, Dawid Ogrocki 88
Skra Częstochowa 1-0 Ruch Zdzieszowice 6 sierpnia, 19:00 (150)
Mariusz Holik 22
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Śląsk II Wrocław 6 sierpnia, 17:00 (100)
Bartosz Semeniuk 51, Arkadiusz Przybyła 68, Marcin Sobczak 77 - Daniel Łuczak 40, Miłosz Kubacki 50
Górnik II Zabrze 1-1 Piast Żmigród 6 sierpnia, 17:00 (50)
Dariusz Pawłowski 4 - Damian Celuch 70
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 3-0 Lechia Dzierżoniów 6 sierpnia, 17:00 (670)
Krzysztof Gancarczyk 7, Marcin Mazur 63, Paweł Boczarski 87
Ślęza Wrocław 1-0 Olimpia Kowary 6 sierpnia, 17:00 (150)
Jakub Jakóbczyk 90
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Unia Turza Śląska 6 sierpnia, 17:00 (800)
Kamil Szymura 29
Miedź II Legnica 4-1 KS Polkowice 6 sierpnia, 11:00 (300)
Mateusz Cieślik 33, Mateusz Zatwarnicki 52, Lucjan Zieliński 90, Łukasz Chodyga 90 - Wojciech Galas 75

 

 

 Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

 

 

KS Polkowice 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 13 sierpnia, 18:00 (200)
Wiktor Kobiela 22 - Damian Szczęsny 11, Krzysztof Chrapek 48
Unia Turza Śląska 2-1 Miedź II Legnica 14 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Hanzel 45, Bartłomiej Sikorski 62 (k) - Lucjan Zieliński 75
Olimpia Kowary 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 sierpnia, 17:00 (600)
Daniel Gałach 75 - Tomasz Musioł 59
Lechia Dzierżoniów 1-1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia, 15:30 (250)
Damian Niedojad 53 - Dawid Molski 62
Piast Żmigród 1-4 Stal Brzeg 13 sierpnia, 17:00 (250)
Piotr Niewieściuk 70 (k) - Łukasz Żegleń 15, Marcin Nowacki 29, Tomasz Jaworski 48, Paweł Boczarski 79 (k)
Śląsk II Wrocław 2-2 Górnik II Zabrze 10 sierpnia, 17:00 (100)
Daniel Łuczak 1, Marcin Przybylski 71 (k) - Krzysztof Kiklaisz 22, Dominik Lasik 35
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Bachor 15, Dawid Czapliński 50 - Arkadiusz Przybyła 30
Falubaz Zielona Góra 2-2 Skra Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (300)
Kacper Lewicki 82, Szymon Kobusiński 84 - Piotr Nocoń 22, Bartosz Włodarczyk 80
Górnik Wałbrzych 0-2 Rekord Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Bojdys 31, Mateusz Gaudyn 78

 

 

 Kolejka 4 - 17 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 17 sierpnia, 18:00 (300)
Marcin Czaicki 35, Damian Furczyk 61 (k) - Michał Bojdys 56, 58, Łukasz Szędzielarz 89
Skra Częstochowa 0-2 Górnik Wałbrzych 23 września, 19:00 (150)
Mateusz Sobiesierski 4, Marcin Morawski 53
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 18:00) odwołany
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Falubaz Zielona Góra 24 września, 16:00 (100)
Kamil Glenc 4, Bartosz Semeniuk 90 - Michał Chyrek 5, Łukasz Ziętek 37, Mateusz Borys 41
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 18:00) odwołany
Górnik II Zabrze 0-1 Ruch Zdzieszowice 17 sierpnia, 18:00 (200)
Michał Bachor 79
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 0-0 Śląsk II Wrocław 17 sierpnia, 18:00 (700)
Ślęza Wrocław 4-2 Piast Żmigród 17 sierpnia, 18:00 (250)
Filip Olejniczak 13, Andrzej Korytek 23, Kornel Traczyk 80, Jakub Jakóbczyk 82 - Jurij Furta 70, 84
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Lechia Dzierżoniów 17 sierpnia, 18:00 (600)
Kamil Jadach 2, Dawid Weis 48 - Filip Barski 27, Damian Niedojad 36
Miedź II Legnica 4-2 Olimpia Kowary 17 sierpnia, 18:00 (200)
Mateusz Zatwarnicki 30 (k), Adrian Wójcik 54, 75, Mateusz Cieślik 90 - Mateusz Baszak 64, Daniel Gałach 90
KS Polkowice 2-0 Unia Turza Śląska 17 sierpnia, 18:00 (200)
Dawid Wacławczyk 78, Mateusz Surożyński 83

 

 

 Kolejka 5 - 20-21 sierpnia

 

 

Unia Turza Śląska 1-5 BKS Stal Bielsko-Biała 24 września, 15:00 (250)
Paweł Kulczyk 89 - Kamil Karcz 31, Artur Pląskowski 53, 79 (k), Damian Szczęsny 60, Bartosz Iskrzycki 87
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Kowary 1-1 KS Polkowice 20 sierpnia, 17:00 (350)
Adrian Zieliński 28 - Mateusz Surożyński 63
Lechia Dzierżoniów 1-3 Miedź II Legnica 20 sierpnia, 15:30 (300)
Łukasz Maciejewski 39 - Mateusz Cieślik 15, Lucjan Zieliński 33, Mateusz Zatwarnicki 63
Piast Żmigród 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 sierpnia, 17:00 (300)
Filip Kendzia 86 - Kamil Jadach 9, Dominik Szczęch 71
Śląsk II Wrocław 4-5 Ślęza Wrocław 20 sierpnia, 11:00 (150)
Adrian Łyszczarz 3, Kamil Biliński 11, 34, Łukasz Madej 24 - Mateusz Kluzek 36, 60, Jakub Bohdanowicz 53, Dawid Molski 65, 87
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 0-0 Stal Brzeg 20 sierpnia, 17:00 (300)
Falubaz Zielona Góra 2-0 Górnik II Zabrze 20 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Andrzejczak 49 (k), Michał Chyrek 53
na bocznym boisku
Górnik Wałbrzych 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 sierpnia, 17:20 (200)
Marcin Morawski 74 - Jan Rytko 71 (s), Michał Szczyrba 81 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Skra Częstochowa 20 sierpnia, 17:00 (200)
Dawid Ogrocki 16 - Piotr Mastalerz 74

 

 

 Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Skra Częstochowa 27 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Szczęsny 63, Karol Tomczyk 88 (s) - Michał Polak 11, Piotr Nocoń 26
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00 (120)
Karol Goik 12, Mateusz Majsner 72 - Dawid Hałat 51
Górnik II Zabrze 2-1 Górnik Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00 (50)
Szymon Matuszek 79, Erik Grendel 83 - Paweł Tobiasz 29
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 2-0 Falubaz Zielona Góra 27 sierpnia, 17:00 (550)
Łukasz Żegleń 55, Tomasz Jaworski 62
Ślęza Wrocław 0-1 Ruch Zdzieszowice 27 sierpnia, 17:00 (100)
Adrian Zyla 85
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Śląsk II Wrocław 27 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Zajączkowski 13, Wojciech Caniboł 22, 25, 27 - Daniel Łuczak 77, Artur Łuczkiewicz 80 (k)
Miedź II Legnica 0-2 Piast Żmigród 27 sierpnia, 13:00 (300)
Karol Stachowiak 7, Grzegorz Mazurek 88
KS Polkowice 1-1 Lechia Dzierżoniów 27 sierpnia, 18:00 (150)
Dawid Wacławczyk 45 (k) - Patryk Paszkowski 63 (k)
Unia Turza Śląska 1-2 Olimpia Kowary 28 sierpnia, 17:00 (350)
Paweł Kulczyk 70 - Mateusz Baszak 12, Paweł Kulczyk 90 (s)

 

 

 Kolejka 7 - 3-4 września

 

 

Olimpia Kowary 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 3 września, 16:30 (300)
Daniel Gałach 49
Lechia Dzierżoniów 1-1 Unia Turza Śląska 3 września, 15:30 (220)
Damian Niedojad 90 - Paweł Słonecki 73 (s)
Piast Żmigród 2-2 KS Polkowice 3 września, 16:30 (350)
Damian Celuch 30, Jurij Furta 70 - Rafał Karmelita 53, Piotr Azikiewicz 61
Śląsk II Wrocław 2-0 Miedź II Legnica 3 września, 11:00 (200)
Maciej Matusik 31, Mikołaj Kotfas 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 1-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 września, 16:30 (290)
Dawid Czapliński 32 - Wojciech Caniboł 8, 20, 88 (k), Damian Zajączkowski 56
Falubaz Zielona Góra 0-3 Ślęza Wrocław 3 września, 17:00 (300)
Adrian Niewiadomski 12 (k), Mateusz Kluzek 60, Jakub Jakóbczyk 75
Górnik Wałbrzych 1-2 Stal Brzeg 3 września, 16:30 (250)
Grzegorz Michalak 69 (k) - Łukasz Żegleń 11, Bartłomiej Kulczycki 23
Skra Częstochowa 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 września, 17:30 (150)
Górnik II Zabrze 0-0 Rekord Bielsko-Biała 3 września, 12:00 (50)
na stadionie MOSiR-u Sparta

 

 

 Kolejka 8 - 10-11 września

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 września, 16:00 (100)
Damian Szczęsny 73 - Marcin Sobczak 38
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Arkadiusz Lalko
Górnik II Zabrze 2-3 Skra Częstochowa 10 września, 16:00 (100)
Patryk Joachim 28, Andrzej Trubeha 81 - Karol Tomczyk 46 (k), Damian Nowak 75, 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 2-0 Rekord Bielsko-Biała 10 września, 16:00 (820)
Bartłomiej Kulczycki 48, Michał Maj 89
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Falubaz Zielona Góra 10 września, 16:00 (500)
Piotr Pacholski 20, Daniel Szczepan 87 - Albert Cipior 38
Miedź II Legnica 2-1 Ruch Zdzieszowice 10 września, 13:00 (100)
Lucjan Zieliński 49, Łukasz Chodyga 70 (k) - Michał Bachor 41
KS Polkowice 4-0 Śląsk II Wrocław 9 września, 19:00 (200)
Karol Fryzowicz 7, Mariusz Szuszkiewicz 17, 33, Mateusz Surożyński 47
Unia Turza Śląska 1-2 Piast Żmigród 11 września, 16:00 (350)
Dawid Hanzel 32 (k) - Grzegorz Mazurek 13, Damian Celuch 88
Olimpia Kowary 1-1 Lechia Dzierżoniów 10 września, 16:00 (400)
Mateusz Jaros 60 - Marcin Buryło 43
Górnik Wałbrzych 1-1 Ślęza Wrocław 10 września, 17:00 (200)
Marcin Morawski 59 - Mateusz Kluzek 8 (k)

 

 

 Kolejka 9 - 17-18 września

 

 

Lechia Dzierżoniów 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 17 września, 15:30 (150)
Damian Korkuś 54
Piast Żmigród 4-1 Olimpia Kowary 17 września, 16:00 (500)
Damian Celuch 8, Grzegorz Mazurek 31, 72, Jurij Furta 90 - Mateusz Baszak 41
Śląsk II Wrocław 1-1 Unia Turza Śląska 17 września, 13:00 (30)
Adrian Repski 17 - Dawid Hanzel 24
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 1-0 KS Polkowice 17 września, 16:00 (150)
Dariusz Zapotoczny 14
Falubaz Zielona Góra 2-2 Miedź II Legnica 17 września, 16:30 (300)
Maciej Górecki 33, Mateusz Borys 39 - Łukasz Chodyga 56 (k), Adrian Woźniczka 67
Górnik Wałbrzych 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 września, 16:00 (400)
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Ślęza Wrocław 18 września, 14:00 (200)
Dawid Hałat 4, 8 - Mateusz Kluzek 41 (k), 52, Jakub Jakóbczyk 57
Skra Częstochowa 1-1 Stal Brzeg 17 września, 17:30 (100)
Damian Nowak 90 - Tomasz Gajda 33
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-4 Górnik II Zabrze 17 września, 16:00 (100)
Marcin Sobczak 43 - Aleksander Kwiek 8, Armin Ćerimagić 57 (k), Krzysztof Kiklaisz 70, Bartosz Pikul 82

 

 

 Kolejka 10 - 1-2 października

 

 

BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Górnik II Zabrze 1 października, 15:00 (200)
Mariusz Sobala 1, Marcin Czaicki 35, Kamil Karcz 51 - Łukasz Wolsztyński 33
Stal Brzeg 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 października, 15:00 (700)
Krzysztof Gancarczyk 16, Marcin Nowacki 19 - Marcin Sobczak 88 (k)
Ślęza Wrocław 3-0 Skra Częstochowa 2 października, 15:00 (100)
Mateusz Kluzek 47 (k), 53, Patryk Szczebelski 84
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Rekord Bielsko-Biała 1 października, 15:00 (600)
Damian Zajączkowski 65
Miedź II Legnica 0-0 Górnik Wałbrzych 26 października, 14:00 (50)
w pierwotnym terminie (2 października, 15:00) odwołany z powodu epidemii w drużynie gości / w drugim terminie na boisku OSSM Legnica
KS Polkowice 0-0 Falubaz Zielona Góra 1 października, 16:00 (300)
Unia Turza Śląska 1-2 Ruch Zdzieszowice 2 października, 15:00 (400)
Mateusz Sitnik 75 - Łukasz Damrat 39, Mateusz Szatkowski 79
Olimpia Kowary 1-3 Śląsk II Wrocław 1 października, 15:00 (300)
Mateusz Baszak 54 - Artur Łuczkiewicz 16, Daniel Łuczak 27, Maciej Matusik 40
Lechia Dzierżoniów 0-2 Piast Żmigród 1 października, 15:30 (200)
Grzegorz Mazurek 47, Damian Celuch 90

 

 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni