2016/2017 JUNIORZY STARSI

  drużyna m. pkt. bilans
1 LKS Mazańcowice 9 25 38:13
2 Zapora Wapienica 9 22 45:14
3 BKS STAL Bielsko-Biała 9 18 40:23
4 Pasjonat Dankowice 9 15 32:27
5 GLKS Wilkowice 9 15 20:14
6 GLKS Sokół Buczkowice 9 12 35:32
7 Drzewiarz Jasienica 9 9 28:34
8 Pionier Pisarzowice 9 7 19:38
9 Spójnia Landek 9 6 5:50
10 Bestwinka 9 4 7:24

II LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "BOZPN" GRUPA 4
 
Kolejka 1. 13/14.08.2016
LKS ZAPORA PORĄBKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0-4

LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-4
LKS SOŁA RAJCZA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0-14
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2-2
GLKS WILKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0-3
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS LEŚNA 9-4
TS 1909 PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 0:0

Kolejka 2. 20/21.08.2016
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 9-1
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 1-1
LKS LEŚNA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-5
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - GLKS WILKOWICE 2-3
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS ZAPORA PORĄBKA 11-0
LKS BESTWINA - LKS SOŁA RAJCZA 8-0

Kolejka 3. 27/28.08.2016
GLKS WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - 3:3

LKS SOŁA RAJCZA LKS - DRZEWIARZ JASIENICA 3:5
LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS BESTWINA 0:2
LKS PASJONAT DANKOWICE - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1:6
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:2
TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 5:1
KP BESKID SKOCZÓW - LKS LEŚNA 5:1

Kolejka 4. 3/4.09.2016
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 3-2
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS LEŚNA 1-0
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 1-4
LKS ZAPORA WAPIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN 7-1
TS II PODBESKIDZIE S.A. - GLKS WILKOWICE 6-0
LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-0
LKS SOŁA RAJCZA - LKS ZAPORA PORĄBKA 2-0

Kolejka 5. 10/11.09.2016
TS 1909 PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:4

LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:7
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA 11:3
GLKS WILKOWICE - LKS BESTWINA 0:1
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1:8
KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:0
LKS LEŚNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:3

Kolejka 6. 17/18.09.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 1-0
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1-0
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 5-2
TS II PODBESKIDZIE S.A. - TS 1909 PIAST CIESZYN 7-1
LKS BESTWINA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 4-2
LKS SOŁA RAJCZA - GLKS WILKOWICE 1-1
LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-6

Kolejka 7. 24/25.09.2016

LKS LEŚNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - 24.09.2016 5-1

LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 5-3
GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA 3-0
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS SOŁA RAJCZA 4-2
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BESTWINA 2-1
KP BESKID SKOCZÓW - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0-0
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-5

Kolejka 8. 1/2.10.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-4
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-0
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS LEŚNA 16-0
LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW 1-5
LKS SOŁA RAJCZA - TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1-6
LKS PASJONAT DANKOWICE - GLKS WILKOWICE 4-1

Kolejka 9. 8/9.10.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-1
GLKS WILKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3-5
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-2
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA PORĄBKA 3-0
KP BESKID SKOCZÓW - LKS SOŁA RAJCZA 8-2
LKS LEŚNA - LKS BESTWINA 2-7
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1-3

Kolejka 10. 15/16.10.2016

LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4-0

LKS ZAPORA WAPIENICA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 6-4
LKS BESTWINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-2
LKS SOŁA RAJCZA - LKS LEŚNA 5-2
LKS ZAPORA PORĄBKA - KP BESKID SKOCZÓW 1-4
LKS PASJONAT DANKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-4
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - GLKS WILKOWICE 3-0
Kolejka 11. 22/23.10.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 3-1
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3-2
TS 1909 PIAST CIESZYN - GLKS WILKOWICE 11-2
KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 1-1
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 7-1
LKS LEŚNA - LKS ZAPORA PORĄBKA 6-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BESTWINA 4-0

Kolejka 12. 29/30.10.2016

LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3-5  
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 1-2
LKS SOŁA RAJCZA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2-4
LKS ZAPORA PORĄBKA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-8
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 3-2
GLKS WILKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0-5
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-3

Kolejka 13. 5/6.11.2016

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS SOŁA RAJCZA - 7:0
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
KP BESKID SKOCZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 6:2
LKS LEŚNA - GLKS WILKOWICE 3:3
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:5
LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:0
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS BESTWINA 7:0
 
Kolejka 14. 25/26.03.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:0 walkower, drużyna wycofana
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA 3:0
TS II PODBESKDZIE S.A. - LKS SOŁA RAJCZA 5:0
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:2
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GLKS WILKOWICE 3:3
LKS LEŚNA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:2
KP BESKID SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:0
 
Kolejka 15. 1/2.04.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:5
KP BESKID SKOCZÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS LEŚNA 7:2
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS KOSZAROWA ŻYWIEC 2:4 
GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:1
LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0:3
LKS SOŁA RAJCZA - LKS BESTWINA 2:3
 
Kolejka 16 8/9.04.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - GLKS WILKOWICE 4:3
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 4:1
LKS BESTWINA - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 8:0
TS KOSZAROWA ŻYWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:8 
LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 0:1
 
Kolejka 17 17.04.2017
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 1:0
LKS LEŚNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:6
KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 7:1
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1
GLKS WILKOWICE - TS II PODBESKIDZIE S.A. 10.05.2017
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 3:0
LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower
 
Kolejka 18 16.05.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:3
LKS BESTWINA - GLKS WILKOWICE
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA
 
Kolejka 19 09/10/18.05.2017
KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 2:1
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:5
LKS LEŚNA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:8 
TS 1909 PIAST CIESZYN - TS II PODBESKIDZIE S.A. 18.05.2017
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS BESTWINA 5:1
GLKS WILKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3:0
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
 
Kolejka 20 3.05.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS LEŚNA 4:2
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:0
LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - GLKS WILKOWICE 0:3
LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:3
LKS BESTWINA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:2
TS II BIELSKO-BIAŁA S.A. - LKS LEŚNA 6:0
LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 7:1
 
Kolejka 21 6/7.05.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:0
LKS LEŚNA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 0:6
KP BESKID SKOCZÓW - LKS BESTWINA 3:0 
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3:0
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
GLKS WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:1
 
Kolejka 22 13/14.05.2017
LKS ZAPORA WAPIENICA - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 3:2
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GLKS WILKOWICE 0:3
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 7:1
LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:3
LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
LKS BESTWINA - LKS LEŚNA 5:0
TS II PODBESKIDZIE S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 16:0
 
Kolejka 23 20/21.05.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3-1
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA 5-2
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA 4-3
LKS LEŚNA - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3-0
KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS PASJONAT DANKOWICE 2-2
GLKS WILKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 3-0
 
Kolejka 24 24.05.2017
TS II PODBESKIDZIE S.A. - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 2-0
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 
GLKS WILKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 2-1
LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0-1
LSK ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower - LKS LEŚNA 0:3
LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:3
LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-3
 
Kolejka 25 27.05.2017
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA - LKS BESTWINA 1-1
TS II PODBESKIDZIE S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 7-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower 3:0
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
LKS LEŚNA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-3
KP BESKID SKOCZÓW - GLKS WILKOWICE 1-0
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1-2
 
Kolejka 26 3.06.2017
LKS SOŁA RAJCZA drużyna wycofana, walkower - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 0:3
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN 8-1
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KP BESKID SKOCZÓW 0-6
GLKS WILKOWICE - LKS LEŚNA 15-0
LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ZAPORA PORĄBKA drużyna wycofana, walkower 3:0
LKS BESTWINA - TS II PODBESKIDZIE S.A. 3-3

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni