2017/2018 JUNIORZY STARSI

  drużyna m. pkt. bilans
1 TS 1909 Piast Cieszyn 13 32 58:11
2 BKS STAL Bielsko-Biała 13 31 52:14
3 Zapora Wapienica 13 29 56:19
4 Beskid Skoczów 13 26 53:14
5 LKS Czaniec 13 22 37:24
6 LKS Bory Pietrzykowice 12 21 35:16
7 Koszarawa Żywiec 13 20 32:28
8 Drzewiarz Jasienica 13 19 28:29
9 Pasjonat Dankowice 12 17 22:20
10 LKS Leśna 13 15 24:34
11 Kuźnia Ustroń 13 14 21:27
12 LKS Bestwina 12 6 11:52
13 GLKS Wilkowice 12 4 15:76
14 Spójnia Landek 13 0 4:90
Kolejka nr 1
KS SPÓJNIA LANDEK - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-8
LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:2
KS KUŹNIA USTROŃ - LKS LEŚNA 3:0
KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:3
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA 5:1
LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2
GLKS WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - 0:11
 
Kolejka nr 2
TS 1909 PIAST CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ 5-1
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1-0
BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - LKS CZANIEC 5-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4-0
LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 2-1
KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0-6
LKS BESTWINA - GLKS WILKOWICE 3-1

 
Kolejka nr 3
LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:0
KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK 6-1
KP BESKID SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-1
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA 3-4
LKS CZANIEC - LKS BESTWINA 7-1
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1-2
GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2-8

 
Kolejka nr 4
 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-3
LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1-4
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS CZANIEC 5-1
LKS LEŚNA - GLKS WILKOWICE 10-1
KS SPÓJNIA LANDEK - KP BESKID SKOCZÓW 1-2
LKS BORY PIETRZYKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 4-1
LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0-3

 
Kolejka nr 5
KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-1
KP BESKID SKOCZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3-0
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 6-0
LKS CZANIEC - LKS LEŚNA 5-0
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-7
BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - LKS BESTWINA 8-0
GLKS WILKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-11

 
Kolejka nr 6
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS CZANIEC 0-0
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 3-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - BKS STAL BIELSKO  1-3
LKS LEŚNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1-3
KS SPÓJNIA LANDEK - GLKS WILKOWICE 0-4
LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0-2
KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2-6

 
Kolejka nr 7
KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 1-1
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2-2
LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 10-0
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-1
BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - LKS LEŚNA 3-0
GLKS WILKOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2-7
LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA 0-5

 
Kolejka nr 8
TS 1909 PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 5-3
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 3-3
LKS LEŚNA - LKS BESTWINA 3-1
KS SPÓJNIA LANDEK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-7
LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS CZANIEC 5-1
KS KUŹNIA USTROŃ - GLKS WILKOWICE 0-0
KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3-1

 
Kolejka nr 9
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 0-3
LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2-0
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0-2
BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - KS SPÓJNIA LANDEK 7-0
LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 3-1
GLKS WILKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0-11
LKS BESTWINA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-11

 
Kolejka nr 10
TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA WAPIENICA 3-0
LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 3-0
KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BESTWINA 0-3
LKS BORY PIETRZYKOWICE - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 0-1
KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-0
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GLKS WILKOWICE 4-3
KP BESKID SKOCZÓW - LKS CZANIEC 1-2

 
Kolejka nr 11
LKS CZANIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2-3
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 0-9 
BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 4-0
LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK 11-0
LKS LEŚNA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1-3
GLKS WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE
LKS BESTWINA - LKS BORY PIETRZYKOWICE

 
Kolejka nr 12
LKS PASJONAT DANKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 0-2
KS SPÓJNIA LANDEK - LKS LEŚNA 0-2
LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1-4
KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BESTWINA 3-0
TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2-3
KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 4-0
GLKS WILKOWICE - LKS CZANIEC 1-4

 
Kolejka nr 13
TS 1909 PIAST CIESZYN - KS SPÓJNIA LANDEK 12-0
LKS CZANIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 2-1
LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GLKS WILKOWICE 7-0
BKS STAL BIELSKO – BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1-1
LKS ZAPORA WAPIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 2-1
LKS LEŚNA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0-5
LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW 1-3
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni