2018/2019 BIELSKA LIGA OKRĘGOWA

Bielska Liga Okręgowa

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Beskid Skoczów Beskid Skoczów 15 41 13 2 0 61:6
2. Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice 17 38 12 2 3 45:23
3. BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 17 35 11 2 4 35:23
4. Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl 16 34 11 1 4 46:16
5. LKS Bestwina LKS Bestwina 17 33 10 3 4 28:19
6. Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec 17 29 7 8 2 23:13
7. Tempo Puńców Tempo Puńców 17 29 9 2 6 34:29
8. Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała 13 25 8 1 4 35:17
9. WSS Wisła WSS Wisła 17 25 7 4 6 30:29
10. Soła Rajcza Soła Rajcza 16 24 7 3 6 21:21
11. Góral Żywiec Góral Żywiec 16 23 7 2 7 21:18
12. KS Bestwinka KS Bestwinka 16 22 6 4 6 17:28
13. Czarni Jaworze Czarni Jaworze 16 17 4 5 7 23:24
14. Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice 17 17 5 2 10 27:36
15. Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie 18 9 2 3 13 17:48
16. Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica 17 9 2 3 12 19:52
17. LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna 17 5 1 2 14 14:55
18. LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe 17 4 1 1 15 19:58
I Kolejka
LKS '99 Pruchna
229 sierpnia
godz: 17:30
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
04 sierpnia
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 3 WSS Wisła WSS Wisła
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
12 września
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
II Kolejka
Cukrownik Chybie
011 sierpnia
godz: 17:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 sierpnia
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
4 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 5 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 3 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
8 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
19 września
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
III Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
315 sierpnia
godz: 17:00
0
Czarni Jaworze
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 sierpnia
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
2 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
3 - 3 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
5 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
24 listopada
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
IV Kolejka
Koszarawa Żywiec
118 sierpnia
godz: 17:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 sierpnia
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
2 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 2 Soła Rajcza Soła Rajcza
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
2 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
2 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 8 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
19 sierpnia
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
2 - 3 Tempo Puńców Tempo Puńców
10 października
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
V Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
226 sierpnia
godz: 15:00
1
Góral Żywiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 sierpnia
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
5 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
26 sierpnia
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
6 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
2 - 4 LKS Bestwina LKS Bestwina
24 listopada
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
VI Kolejka
LKS Bestwina
001 września
godz: 13:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 września
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
0 - 1 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
5 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
7 - 1 Soła Rajcza Soła Rajcza
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
02 września
WSS Wisła WSS Wisła
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 7 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
01 grudnia
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
VII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
308 września
godz: 17:00
0
Orzeł Łękawica
Pozostałe drużyny: rozwiń
08 września
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 4 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
1 - 2 Tempo Puńców Tempo Puńców
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 4 LKS Bestwina LKS Bestwina
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
4 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
12 września
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
VIII Kolejka
WSS Wisła
115 września
godz: 14:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 września
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
6 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
2 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
0 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
16 września
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
1 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
IX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
122 września
godz: 13:00
2
Rekord II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 września
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
2 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
0 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
1 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
4 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 2 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
23 września
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
X Kolejka
Pasjonat Dankowice
330 września
godz: 16:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 września
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
5 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
WSS Wisła WSS Wisła
-
3 - 4 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
3 - 2 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
3 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
30 września
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
5 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
XI Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
606 października
godz: 16:00
1
LKS Kończyce Małe
Pozostałe drużyny: rozwiń
06 października
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 4 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
4 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
4 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 0 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 7 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
1 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
07 października
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 4 Tempo Puńców Tempo Puńców
XII Kolejka
Tempo Puńców
113 października
godz: 16:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 października
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 2 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
2 - 4 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 3 KS Bestwinka KS Bestwinka
WSS Wisła WSS Wisła
-
0 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
4 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
14 października
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
0 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
XIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
020 października
godz: 14:00
5
Beskid Skoczów
Pozostałe drużyny: rozwiń
20 października
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
3 - 1 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
0 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
5 - 1 Tempo Puńców Tempo Puńców
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
21 października
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 2 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
XIV Kolejka
Błyskawica Drogomyśl
627 października
godz: 15:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
27 października
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
1 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
8 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
1 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
3 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
28 października
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 3 Góral Żywiec Góral Żywiec
XV Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
303 listopada
godz: 14:00
0
Soła Rajcza
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 listopada
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 2 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
0 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 5 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
4 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
0 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
WSS Wisła WSS Wisła
-
2 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
04 listopada
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
4 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
XVI Kolejka
KS Bestwinka
011 listopada
godz: 14:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 listopada
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
0 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
0 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 3 WSS Wisła WSS Wisła
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
0 - 2 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
5 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
11 listopada
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
01 grudnia
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
Góral Żywiec Góral Żywiec
XVII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
218 listopada
godz: 13:00
0
Spójnia Zebrzydowice
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 listopada
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
0 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 3 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
2 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
3 - 5 Tempo Puńców Tempo Puńców
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
2 - 0 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła WSS Wisła
-
3 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
18 listopada
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 3 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni