2018/2019 BIELSKA LIGA OKRĘGOWA

Bielska Liga Okręgowa

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Beskid Skoczów Beskid Skoczów 7 21 7 0 0 33:3
2. BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 8 20 6 2 0 16:5
3. Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice 8 16 5 1 2 26:15
4. Tempo Puńców Tempo Puńców 8 16 5 1 2 19:13
5. Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl 7 15 5 0 2 21:7
6. Góral Żywiec Góral Żywiec 8 13 4 1 3 12:8
7. Soła Rajcza Soła Rajcza 7 13 4 1 2 9:9
8. LKS Bestwina LKS Bestwina 8 12 3 3 2 12:8
9. Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec 8 10 1 7 0 8:5
10. WSS Wisła WSS Wisła 8 10 3 1 4 14:19
11. Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała 4 9 3 0 1 13:6
12. Czarni Jaworze Czarni Jaworze 7 9 2 3 2 12:12
13. KS Bestwinka KS Bestwinka 7 9 2 3 2 8:9
14. Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice 8 6 2 0 6 10:20
15. Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie 9 5 1 2 6 9:26
16. Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica 8 4 1 1 6 10:22
17. LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna 8 2 0 2 6 7:25
18. LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe 8 0 0 0 8 6:33
I Kolejka
LKS '99 Pruchna
229 września
godz: 17:30
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
04 sierpnia
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 3 WSS Wisła WSS Wisła
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
12 września
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
II Kolejka
Cukrownik Chybie
011 sierpnia
godz: 17:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 sierpnia
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 3 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
8 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
4 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 5 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
19 września
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
III Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
315 sierpnia
godz: 17:00
0
Czarni Jaworze
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 sierpnia
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
3 - 3 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
5 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
2 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
24 listopada
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
IV Kolejka
Koszarawa Żywiec
118 sierpnia
godz: 17:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 sierpnia
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
2 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 8 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
2 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 2 Soła Rajcza Soła Rajcza
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
2 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
19 sierpnia
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
2 - 3 Tempo Puńców Tempo Puńców
10 października
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
V Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
226 sierpnia
godz: 15:00
1
Góral Żywiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 sierpnia
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
5 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
26 sierpnia
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
2 - 4 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
6 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
24 listopada
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
VI Kolejka
LKS Bestwina
001 września
godz: 13:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 września
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
7 - 1 Soła Rajcza Soła Rajcza
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
0 - 1 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
5 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
02 września
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 7 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła WSS Wisła
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
01 grudnia
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
VII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
308 września
godz: 17:00
0
Orzeł Łękawica
Pozostałe drużyny: rozwiń
08 września
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
4 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
1 - 2 Tempo Puńców Tempo Puńców
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 4 LKS Bestwina LKS Bestwina
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 4 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
12 września
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
VIII Kolejka
WSS Wisła
115 września
godz: 14:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 września
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
2 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
0 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
6 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
16 września
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
1 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
IX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
22 września
godz: 13:00
Rekord II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 września
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
WSS Wisła WSS Wisła
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
Tempo Puńców Tempo Puńców
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
LKS Bestwina LKS Bestwina
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
23 września
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
X Kolejka
Pasjonat Dankowice
30 września
godz: 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 września
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
Góral Żywiec Góral Żywiec
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
WSS Wisła WSS Wisła
-
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
Soła Rajcza Soła Rajcza
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
30 września
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
XI Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
06 października
godz: 16:00
LKS Kończyce Małe
Pozostałe drużyny: rozwiń
06 października
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
WSS Wisła WSS Wisła
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
07 października
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
Tempo Puńców Tempo Puńców
XII Kolejka
Tempo Puńców
13 października
godz: 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 października
WSS Wisła WSS Wisła
-
LKS Bestwina LKS Bestwina
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
Góral Żywiec Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
14 października
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
XIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
20 października
godz: 16:00
Beskid Skoczów
Pozostałe drużyny: rozwiń
20 października
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
Tempo Puńców Tempo Puńców
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
WSS Wisła WSS Wisła
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
Soła Rajcza Soła Rajcza
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
21 października
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
XIV Kolejka
Błyskawica Drogomyśl
27 października
godz: 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
27 października
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
WSS Wisła WSS Wisła
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
LKS Bestwina LKS Bestwina
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
28 października
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
Góral Żywiec Góral Żywiec
XV Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
03 listopada
godz: 15:00
Soła Rajcza
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 listopada
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
Tempo Puńców Tempo Puńców
WSS Wisła WSS Wisła
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
04 listopada
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
XVI Kolejka
KS Bestwinka
10 listopada
godz: 14:00
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 listopada
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
Góral Żywiec Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
WSS Wisła WSS Wisła
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
LKS Bestwina LKS Bestwina
11 listopada
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
XVII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
18 listopada
godz: 14:00
Spójnia Zebrzydowice
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 listopada
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
Soła Rajcza Soła Rajcza
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
Tempo Puńców Tempo Puńców
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła WSS Wisła
-
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
KS Bestwinka KS Bestwinka
18 listopada
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni